nasiona marihuany

[COB 500W+HPS 600W; 2x 1.44m2] Regularne, feminizowane, wszystkie kochane

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rastahause

Guest
Ja mam ochotę niedługo zacząć z IN jak patrzę na takie fotorelacje ale na razie nie mam czasu więc chociaż poduczę się od najlepszych. A tak poza tym ta bryła korzeniowa BOSKA! <joint>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,041
Odznaki
4
Siema załoga. Szybki raport - przestawione na flo 12/02. Z regów nominuję póki co 3 sztuki do opuszczenia domu wielkiego brata hehe

fem:



regi:

 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Nie musisz odpowiadać, ale ja Ciebie podejrzewam, że skończyłeś studia ogrodnicze<coolpalacz> Pozdrawiam serdecznie i z fartem do samego końca życzę<shiza>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Normalnie, dela jest królewskim ogrodnikiem. :freak:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
jak mu dałem ogródek ogarnąć to nie wiedział jak grabie złapać xdd dobra bo warna wyłapie, ręke ma chłopina, czekamy na rozwój wydarzeń :}}
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
jak mu dałem ogródek ogarnąć to nie wiedział jak grabie złapać xdd dobra bo warna wyłapie, ręke ma chłopina, czekamy na rozwój wydarzeń :}}

:lol3: Każdy z nas zaczynał, nie każdy opanował tę umiejętność. Moja druga uprawa pod Waszym parasolem już jest o niebo lepsza, a to dopiero początek. Znalazłem swoje miejsce na Ziemii. Pozdrawiam Was, Anioły<shiza>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,041
Odznaki
4
Siemka, w końcu mogłem dziś fotki jakieś pstryknąć ale też na szybko. Ogólnie jestem średnio zadowolony z tego grow bo było trochę komplikacji i zawirowań, co chyba najbardziej odbiło się na regach. Vietcookies rozpie****ają system i zaraz zaczną też namiot :p dzisiaj pogoliłem jakieś gówniane odrosty, w przyszłym tygodniu myślę, że połamie te najwyższe czyli vietcookies, szczególnie jeden jest bardzo wysoki.

Ogólna sytuacja:


Z99xV3 zaczyna się przyjemnie budować


Tutaj regi + w rogu masscrack i obok niego drugi Z99xV3. Zupełnie inny niż ten pierwszy


Z regów został 2x blue wolf, 2x cherry bomb aof i 2x black truffle.
Z 24 sztuk wyszło w sumie 10 żeńskich roślin czyli jeszcze 4 oprócz tych w namiocie. Dałem je znajomemu bo przesadzałem do docelowych te, które określiły się najszybciej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Może też trafiłeś Z99Haze zapylonego AOFem a nie V3 i dlatego jest inny :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dobra robota ładnie idzie :D te pestki z99 x v3 to typowa staivka? Fajnie wygląda, będziesz robił jakieś pestki?. Działaj dalej! Piona
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,041
Odznaki
4
No ten jeden mocno sativovo wygląda, drugi może faktycznie być crossem z aof jak mówił Śmieszek. Bardzo by mnie to cieszyło w sumie.
W przyszłym tyg wyrównam trochę te krzaki bo mi się nie podoba ten nieład hehe no ale było od początku wiadomo, że vietcookiesy będą cisnąć w górę jak szalone.
Pestki jeszcze nie tym razem, nie mam warunków na trzymanie męskich roślin. Jak dobrze pójdzie to jeszcze z roczek może mniej i będę mógł sobie pozwolić na więcej.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,041
Odznaki
4
Siemka! Vietcookiesy po łamaniu, jak trzeba będzie to się im poprawi :) Masscracki zaczynają pachnieć mega przyjemnie. Nawet nie wygląda to wszystko tak źle.







Z99xV3 - ten to jest ładny





Regi -Black Truffle i Cherry Bomb x AoF zaczynają już na tak wczesnym etapie wyrzucać żywicę, zapowiada się dobrze. W jednym z nich wyczuwam nawet nutkę "cherry"... a może to tylko autosugestia.



IMG_20190313_205436.jpg


IMG_20190313_205441.jpg
 
O

OdcieńZieleni

Guest
No i to mi się podoba, wietnamcom i tak będziesz pewnie musiał jeszcze zaj***ć lowkinga XD hejz mówisz najlepszy na tą chwile? regi też idą do przodu więc tylko paczeć i przygladać się Twoim zmaganiom, co ja mogę jeszcze napisać, leć tak dalej :p no na liściach widać juz szronik :sunny:
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Będzie dobrze, ale chyba trochę głodne ? Czy to tak się lampa odbija w liściach niektórych ? Z Z99xV3 będziesz w ch*j zadowolony potem, długo się zbiera ale wjeżdża z impetem w pewnym momencie, puchnie powoli ale mocno konsekwentnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół