nasiona marihuany

Podłoże na out 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
hmm.. może to rzeczywiście jakieś wyjście.. Ale np pytanie czy jakbym wziął ziemię ze spota zmieszał z perlitem keramzytem dolomitem azofaską i jakimś gównem jeszcze nie wiem jakim albo kompostem to gleba nie byłaby lepszej jakości? A koszt takiego zabiegu u mnie na 2500L to jakieś niecałe 300zł więc trochę taniej..

Użyźnienie piachu to nie moja działka. Podobno mozna i na piachu sadzic ale potrzebujesz kompostów, próchnicy czy tam obornikow ale obornik to na jesień. Za duzo roboty zeby zaoszczędzić 100 pln. Ja mam w wielu miejscach juz ziemie naniesiona kilka lat temu. Co roku tylko dodaje azofoski, dolomitu i uzupełniam żelem. Czasem tylko trzeba dokupić jak chce wiecej krzaków czy większe dołki lub nowe miejsca. Kiedyś dodawałem i perlit i keramzyt i jeszcze lałem wodę z miodem normalnie anielska gleba .. ku**a cuda niewidy. Teraz tylko dolomit, azofoska i żelu, wsio. Znajdź lepsza ziemie, czarną z robakami. Koło rzeczki, to gleby żyzne. Dodaj to co pisałem i działaj. Na piach szkoda czasu jak dla mnie. Tyle.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Sam kokos w donicach nic nie da po 2/3 dniach będzie sucho w donicy jak na pustyni no chyba ze na prawdę bedziesz tam dygał co drugi dzień ale to i tak zbyt jałowe medium to się nadaje do uprawy domowej, możliwość jest też wymieszania z kompostem lub ziemią dosć dobrze zaopatrzoną materie organiczną 50/50 to nie wyschnie tak szybko .
 
R

rastahause

Guest
. Znajdź lepsza ziemie, czarną z robakami. Koło rzeczki, to gleby żyzne. Dodaj to co pisałem i działaj. Na piach szkoda czasu jak dla mnie. Tyle.

Nie będe szukać nowej miejscówki ze względu na chu**we podłoże.. tym bardziej że sadzę dosłownie na swojej ziemi xd... NIkt tam nie zajrzy nikt nie będzie się interesował więc wy***ane.. Stać mnie żeby kupić i ziemię za 5k.. tylko nie na tym bazuje chcę mieć jak najwięcej za jak najtaniej... Wiem że może jedno nie idzie ze sobą w parze i jak na czymś oszczędzać nie mogę to tego nie robie proste jak ***anie.. Tylko chyba nie na tym polega out według mnie.. Dla mnie out to przede wszystkim oszczędności.. Wiem że może mam po***aną wizję ale chcę żeby wszystko co tam robię było wytworem tylko moich rąk i przede wszystkim chcę nazbierać doświadczenia bo tego nigdy za wiele.. Ogólnie podjąłem decyzję że kupię ziemie.. Jest już zamówione 3k L xD Tak na wszelkie w. Zresztą ch*j wie czy przypadkiem grześ nie zaskoczy mnie jakąś cudną odmianą którą będę musiał osobiście sprawdzić Ogólnie zamówiłem ziemię stąd :
https://polskikoszyk.pl/ziemia-ogro...wWctiNICTwcW2Ns0ho7HBTz6hkyjgKoUaAq4gEALw_wcB wyszło mniej niż chciały moje obliczenia no i paczka przyjdzie za free.. Dzięki wielkie za pomoc gdyby nie ty bawiłbym się z gównem XD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół