nasiona marihuany

powolny wzrost pomocy nie wiem co jest grane

Wyszukiwarka Forumowa:

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
ziemi uniwersalna z ogrodniczego 5,5-6,5
ph wody regulowane
temperatura noc 18, dzien 23-27 zalezy czy nawilzacz działa czy nie wilgotnosc 60%

co im jest? ziemia zła? woda zła? mikroryza zaszkodziła? uniwersalna z zielonego domu

9 dzien weguja 18/6



poradzcie cos bo nie wiem co jest grane fiolet na łodygi wbił juz 2 dnia
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Mialem ten sam problem jakos dziewczyny mi sie zablokowaly, ale dolomit sprawe zalatwil.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Lub może masz za sucho i życie w glebie nie ma jak się rozwijać.
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Siedzą obecnie w doniczkach 250 ml, wczoraj dostaly po 35 ml wody kazda bylo to drugie podlewanie od 9 dni nie licząc przy kielkowaniu a tak to codziennie psikam spryskiwaczem po 3 mgiełki na doniczkę, myślałem ze moze za sucho ale nie chce znowu przelać.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hej a to są już docelowe doniczki ? jak nie to przesadź i zasyp po samą szyję :) i patrząc na ziemię to mają za sucho i może lampa za wysoko bo łodyga dłłłługa :) Ja się nie rozdrabniam na mililitry z podlewaniem w takim momencie tylko leje pół litra przy doniczce 7L i na trzeci dzień kolejny raz a między czasie jak z góry wyschnie to jade spryskiwaczem delikatnie ;) z fartem

Zapomniałem dodać że Ja z racji delikatnego lenistwa sadzę pestki prosto do docelowej doniczki , po 24 godzinnym moczeniu w wodzie jak wsadzam do ziemi na centymetr to pięknie wychodzą ;)
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Siedzą obecnie w doniczkach 250 ml, wczoraj dostaly po 35 ml wody kazda bylo to drugie podlewanie od 9 dni nie licząc przy kielkowaniu a tak to codziennie psikam spryskiwaczem po 3 mgiełki na doniczkę, myślałem ze moze za sucho ale nie chce znowu przelać.

Przez 9 dni podlewales dwa razy ? Ja podlewam codziennie nie duze ilosci ale codziennie , pare dni temu mialem podobny problem i rozwiazalem teraz widze jak sie rozwijaja chodzilo o ph wody 6,5
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Podsypalem dolomitem przedczoraj i podlalem- poprawy brak
Wczoraj poszlydo doniczek 4,5 l, mieszanka ktora przygotowałem to 60% ziemi do warzyw 5.5-6.5 z dodatkiem dolomitu (lyżka na litr), 25% kokos plukany dopuki ph wody nie zaczęło wynosić 6.5 i 15% perlitu.nie podlewalem przy przesadzaniu bo raz ze ziemia nowa wilgotna a dwa kokos mokry, dopiero dzis dostaly po 200ml wody ph 6.8. Mieszanka wydaje mi sie ze spoko a poprawy brak nie urosły ani milimetr i śmiesznie wyglądają w takich dużych doniczkach. Tester ph mam nowy wiec zakładam ze jest ok. Wk***iam sie bo wszystko dopięte na ostatni guzik a jakis szczegol pie****i mi wszystko i nie moge dojść o co chodzi.

Edit: Dobra na tym etapie moge juz powiedzieć ze problemem bylo ph ziemi w której kielkowalem, bledem bylo nie dodanie na starcie dolomitu. Dziewczyny ruszyły, wiem juz w czym był problem także bajera i banan na mordzie. Dzieki podro
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół