nasiona marihuany

Pytanie dla tych co ogarniają uprawe S. O. G

Wyszukiwarka Forumowa:

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Szukam i szukam ale placki.
Czy mogę uprawiać Sog bez klonowania czyli od pestki. To wydłuży okres weg zapewne. Więc kolejne pytanie. Ile na wegu maja być roślinki. Przydał by mi się ewentualnie artykuł Który wyjaśnia wszystkie aspekty tej uprawy. Dzięki dla tych którzy coś napiszą i dla tych którzy mają to w dupie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czy mogę uprawiać Sog bez klonowania czyli od pestki.

Możesz, ale nigdy nie będzie to idealny sog bo jedne będą rosły wyższe drugie niższe, jak to rośliny z pestek. Ale można powiedzieć że da się...

Ile na wegu maja być roślinki.

Zależy od tego jak wysokiego masz boxa, od genetyki roślin, o ich tempa wzrostu... Nikt Ci uniwersalnego czasu nie poda bo to nie pieczenie ciasta.

artykuł Który wyjaśnia wszystkie aspekty tej uprawy

Za dużo tych aspektów nie ma, sog to żadna filozofia. Na moje to ważne jest żeby brać hybrydy z lekką przewagą genów sativy bo świetnie budują duże główne szczyty, i szybko rosną to nie trzeba wega dawać długiego.
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Dzięki Ci ,że jesteś Śmieszek! :jaraczz:
Śmieszek powiedz mi od razu jak już jest ten post,czy do fazy wzrostu kupić i dać MH1000 a na kwitnienie Hps 1000. czy cały czas na hps?
Bedę posiadał w niedługim czasie również Leda spectrolight 350w . Wiec możne dać Leda +na lumateku zmiejszyc do 600w . Ale masło... napisał bym na pv te wypociny ,ale ograniczenia xd
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie używałem nigdy MH i osobiście uważam że to raczej zbędny wydatek, ale pewnie kto inny mógł by się nie zgodzić...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół