nasiona marihuany

Schnięcie na wiór

Wyszukiwarka Forumowa:

PanDym

New member
Rejestracja
Sty 12, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam, to mój pierwszy indoor automaty i do tego czasu wystarczało mi tylko czytanie forum . Pacjentem jest AK-47, był też Kali mist ale wziął się i umarł, wywaliłem go. Zaczyna się niewinnie od schnięcia obrzeży liści w dolnych partiach a przekłada sie z czasem na całą roślinę, jest w około 4 tyg.kwitnienia ale topki nie dość że małe obrosły w mase małych brzydkich listków które dziś też już są uschnięte. Miałem problemy z wachaniem sie temp. ale jest już ok, w podręcznikowych granicach a roślinie coraz gorzej. Mogłem też załatwić je nawozem do pelargoni.. Dziś przelałem go fest odstojałą wodą z kranu z dolomitem, ale zazwyczaj podlewany jest Cisowianką . Zobaczcie , późnym wieczorem będę mógł odpisać na wszelkie pytanie jeśli ktoś bedzie zainteresowany

2.jpg

3.jpg

4.jpg

clear.gif
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,558
Odznaki
11
wpierw uzupełnij opis,nawozy,setup,ph i całą reszte co robisz to będzie łatwiej

wygląda że je spaliłeś
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Przenawożone aż miło + PH. Zawsze sprawdzaj PH przy podlewaniu a z nawozami to lekko przesadziłeś.
 

McRumcajs

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
34
Buchów
0
Oooo fu*k. Zawsze mówią ze roślinki wybaczają wiele błędów ale ty to chyba wszystko spie****iłeś.
 

PanDym

New member
Rejestracja
Sty 12, 2019
Postów
3
Buchów
0
Mój miernik zawsze pokazywał 7 , dopiero się zorientowałem ze jest uszkodzony...
Nawozy na kwitnienie: Target burza kwiatów NPK 5-7-9 gdy go używałem wszystko było ok
Nie mogłem dostać na miejscu PLANTONA K i kupiłem agrecol na pelargonie NPK 10-15-25 i po nim własnie zaczeły się problemy.
W sumie to proszę o opinie co z tym zrobić? ciąć? w kolejce za miejscem czekają 2 pomidorki , a że to pierwsza potyczka to nic do bani, lepiej się przygotuję
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
wyj***ć do śmieci. Posadzić nowe. Nie lać nawozów.
 

heniekzbagien

Active member
Rejestracja
Lip 23, 2018
Postów
26
Buchów
0
A dawki jakie lałeś? Na oko czy jak?
I jak masz jakiś elektroniczny szit ph metr to jużlepiej sobie spraw kropelki za 15pln.
W sumie to De'ath podsumował w punkt.
 

PanDym

New member
Rejestracja
Sty 12, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam, sorki za nieobecność. Poszły do kosza, a w kolejce czekały dwie następne AK-47 i Durban Passion i Zgodnie z twardą poradą co do nawozów nie wiele ich otrzymują. Kończą 2 miesiąc życia , AK z początkiem lutego sobie kwitnie a Durban nic... I pewnie też z niego nic nie wycisne już. Mimo to może z waszą pomocą uda mi się chociaż jednego nie spie****ić.. Problem polega w żółknących liściach w dolnych partiach z początku wydawało się na brak azotu ale wolałem nie kom9binować , tylko że muszę się zwrócić o pomoc bo problem narasta. PH mierze papierkami i wychodzi dobre , podlewane kranówką z dolomitem.

61.jpg

62.jpg

63.jpg

64.jpg

65.jpg


Dodam że temp w zależności od temp na zewnatrz wynosi 22-30 a lampa świeci się 24/0 ze względu na utrzymanie temperatury. Wilgotność 50-70
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,558
Odznaki
11
Mimo to może z waszą pomocą uda mi się chociaż jednego nie spie****ić.

o rany stary ,to nie można od początku np. w fotorelacjach wątku założyć ?wtedy była by szansa
czym ty je tak palisz?
tu potrzeba więcej danych o uprawie więc skup się i napisz setup w jednym poście
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Moja kobieta nie uprawia konopii a mówi, że tak popaliłeś ją nawozami, że aż wstyd :D Wstydź się więc ziomeczku, kup dobrą ziemię i nie szalej :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół