nasiona marihuany

Jakieś led

Wyszukiwarka Forumowa:
A

amator19

Guest
[h=1]14W 225 LED Hydroponic Plants Grow Light Panel Lamp Flowers Veg Growth Lighting[/h]UK SELLER
PLEASE NOTE THIS ITEM HAS EU (2-PIN) PLUG

225 LEDs: 165 RED / 60 BLUE
Suitable for all kinds of plant growth, flowering, results.
Easy installation and space saving.
energy consumption;
LED plant growth lamp can replace 3-5 times the power of the traditional high pressure sodium lamp and other lamps, energy saving 80%.



Specifications:


Lamp beads: Red and Blue
Power Supply : AC85-264V
Operating Frequency: 50/60Hz
Dimensions: 310mm x 310mm x 35mm
Weight: 1.17kg
Hang Height: 0.5 m-1m
Lamp beads wavelength- Red (620nm) Blue (640nm-470nm)
Wattage: 14W
Electricity: 300MA
Service Time: About 50000h
Irradiation area: 1.5m


Package Contents:
1× Plant Grow Light
1× Suspension Cables& Screw Fittings
1× Power Cable
Mogę mieć takie coś praktycznie za frajer. Ale jeśli chodzi o ledy to wgl ich nie ogarniam. Wiem że 14 watt to trochę mało no ale... Chodzi o to że brakuje mi jakieś 7000 lumenów w mojej CFL do optymalnej ilości lumenów. Wiem że ledy jakoś inaczej się przelicza. Ale niech mi ktoś powie czy jak bym miał takie hmmm np 2 ''lampki'' (bo że jedna nie to raczej pewny jestem mimo że wgl nie ogarniam ledów) to czy one zastąpią te 7000 lumenów które mi brakują do optymalnej ilości czy nie? Jeśli nie to ile takich watów bym musiał mieć? ;>
 
A

amator19

Guest
Dobra. Nie było tematu. Znalazłem zarówkę 100 led-a full spectrum 4500-5000 lumenów w opisie pisze za grosze a więc będzie spoko bez tych 2000 lumenów już raczej....
 

Pedroso9

New member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
1
Buchów
0
Čau. Jestem z Czech. Najlepsza Led lampa jest bezkonkurencjy od fy. .cz. Spojrzy na jejich www
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
A

amator19

Guest
A jeszcze żeby nie zakładać nowego tematu i nie zaśmiecać. Jak bym znalazł hps-a jakiegoś 75w albo 100w to czy do takiego słabego hps-a też potrzebuje balast czy tylko wkręcić jak cfl-ke? ;>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
A jeszcze żeby nie zakładać nowego tematu i nie zaśmiecać. Jak bym znalazł hps-a jakiegoś 75w albo 100w to czy do takiego słabego hps-a też potrzebuje balast czy tylko wkręcić jak cfl-ke? ;>

KAŻDA lampa wysokoprężna potrzebuje balastu, moc nie ma na to wpływu, taka konstrukcja.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Szkoda. No ale dzięki za szybkie info.

Dlaczego szkoda? Balasty do takich lamp to mały wydatek, do 150W możesz ogarnąć elektroniczny za ~150 zeta. :p
Magnetyki pewnie taniej, polecam poszukać u akwarystów oni takim watażem chyba operują z tego co kojarzę, ale poszukaj, bo ciężko u mnie ostatnio z pamięcią.
 
A

amator19

Guest
Czytałem ostatnio o balastach że trzeba się naprawdę na tym trochę znać żeby dobrać odpowiedni co by nie płacić więcej za prąd niż się powinno przy jakiejś tam konkretnej żarówce i żeby ta konkretna żarówka pod tym konkretnym balastem była faktycznie na 100% wydajna. Nie znam sie na tym na tyle, nie chce mi się z tym pierdo..., no i mam na maxa ograniczony budżet patrząc na fakt jak długo już bez żadnych wpływów na konto jestem a dobry balast do 75-100 to minimum 30-40 funtów tak myślę, do tego dobra żarówka 10-15, 55 funtów niby nic a jednak dla mnie to ohohoh na ten moment, fakt faktem że teraz by się taki mały hps przydał bo temp niska trochę no ale co zrobić. Ale znalazlem coś innego i mam dylemat między cfl 105w a jakimś ledem 100 w.
1) 100w COB LED Grow Light Full Spectrum Veg Bloom Indoor Plants Hydroponic Lamp

Features:
Newest High-tech ,high quality COB LED Grow Light
Full spectrum ,suit for any plants at all growing time.
Money Saving,high Performance cost Ratio.
No Fan ,No noise.
Easy to Intall.
Light weight ,super-thin.Air aluminum case,with special heat dissipation coating, stay below 65 degrees Celsius,perfectly work 24hrs a day.
IP67 100% Waterproof,can work in high humidity environment. Suit for outdoor indoor planting.
Application : Suit for flowers,plants,vegetables,herbs.Greenhouse,Grow Tent,Hydroponic,Indoor ourdoor garden,Horticulture,Earoponics
Specifics:
Power: 100W(1 COB,Max 100W,Min 50W)
Case color: Black
Wavelength: 380~830nm Real Full Spectrum
Waterproof: Yes, IP67
Input Voltage: 85V/265V
Flux Lm: 9600lm
Lifetime: 100000hrs
Package List:
1 x COB LED grow light


2.Cfl 105 6500k 6300 lumenów.


3.100W LED Grow Light E27 Lamp Bulb Full Spectrum For Medical Plants Veg Bloom

Specification: Voltage: AC85-265V 50~60HZ (na stronie są dwie 50 i 100, nie wiem czy to się tyczy obydwoch tak samo czy inaczej), LED Quantity:150Pcs, LED Chip:SDMD 2835,Lumen 4500-5500LM, LED color ratio:100Red+30Blue+10White+6IR Beam angle: 160 degres
Recommended Height: 20 - 40inch
Lighting Area: 1-2m²
Body temperature:< 60°C
Working Temperature(℃): -20 - +50℃
Working Humidity: 45%-90%
Lifespan:100000hours.
Blue(wavelength: 400nm ~ 520nm): Help plants grow
* Red(wavelength: 610nm ~ 720nm): Help plants sprout and flowering , and is the key for flowering plants
* IR(wavelength: 730nm): IR can help plants grow better;
*UV(wavelength: 380nm): UV can help plants grow and kill insects.
*White,Warm: help complete the bands.
*Best lighting time: 8-12hrs
Więc mam dylemat z kilku powodów. (Gdyby nie problem z finansami to bym wziął hps100, ale, no właśnie ale,nic nie poradzę), lampa nr 1 według mnie za i przeciw: 9600 lumenów (o ile to ważne przy ledach i czy faktycznie będzie tak wydajna jak np cfl o mocy 9600 lumenow?), praktycznie cala lampa nic nie muszę dokupić, cena to tylko 20 funtów, przeciw wybierając tą opcję nie starczy mi na bioheavena a co by nie mówić zależy mi na tym żeby go mieć bo coś słabo Blue fire og i fat Banana(kupne) wyglądają przy dwóch randomach starszych z trzech w sumie z palenia ale młodszych od wyżej wymienionych (no chyba że słabe geny ma ten grizzly seddbank, tu można zobaczyćhttps://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139333-CFL250W-0-45m2-3xrandom-z-jarania-1xfat-banana-1xblue-fire-og , na dniach kolejny up), ale z drugiej strony nie kosztem światła, biorąc ta lampę mam o 2500 lumenów za dużo (gdzieś czytałem nie pamiętam czy tu czy gdzie indziej że za duża ilość lumenów powoduje za szybkie dojrzewanie trichomow względem masy i koloru włochow, nie wiem czy to prawda czy nie i czy 2000 lumenów może na to wpłynąć więc uznam za minus, a prawda i może?), kolejny to też gdzieś czytałem i tak samo nie pamiętam gdzie że mieszanie różnych świateł powoduje częstsze hermienie się, nie wiem czy prawda czy nie ale no ten tego no i co najważniejsze nie mam jak wspominałem zielonego pojęcia o ledach. Lampa nr2. Wcześniej już robiłem indoor na cfl-ce cały grow na barwie 6500k i wcale to tak źle nie wyglądało, tylko 700 lumenów bym miał za mało, teraz mam też cfl-ke tylko że 2700k, patrząc na fakt że wcześniej całe na 6500k było spoko w miare(bynajmniej jak dla mnie), to po zmieszaniu i takiej przewadze 2700k też musi być spoko w miarę o ile nic nie z***ie, kolejna sprawa wiem że na barwie samej na flo na indukcji i na samym początku kwitnienia bardzo ida w górę krzaki w sensie miedzy pietrami duze przerwy, chociaz mam w miare wysoki namiot(160cm) nie chce mieć aż takich wysokich a barwa 6500k trochę to spowolni, 6500k ma 6300 a 2700k 15000 lumenów, no i biorąc ta cfl-ke starczyło by mi na mała butelkę bio-heaven'a. Lampa nr3. Nic kompletnie praktycznie nie wiem o ledach, nie wiem czy jak bym dorzucił takie ledy to czy rośliny na indukcji i na flo początku też tak się jak by "rozciągają'' czy raczej piętro do pietra, wiem tylko że im wyższe te nm tym lepiej, a ta te red których "diod" najwięcej ma całkiem spoko te całe mm, jest co prawda najtańsza (i tu też bym mógł bio-heavena dokupić) ale czy najgorsza? Więc nie wiem. Pomoże ktoś z tymi dylematami i wyborem? Chce po prostu podejść do tego w miarę możliwości finansowych moich(a na tyle na ile mogę te się wydają najlepsze dla mnie) jak perfekcjonista :-D No ale nie znam się WGL ani trochę na ledach i wiem że ani jedna ani drugą ani trzecia nie podniosą temp tak jak hps ale która z tych trzech podniesie najbardziej o ile można w tym przypadku mówić najbardziej do namiotu 90x50x160. Uhhh. Ale mnie wzięło patrząc na fakt że na telefonie siedzę hahaha. Sorry jak nie zrozumiałe albo ciężko zrozumiałe ale chyba jednak duża faza. Z góry dzięki za każdą opinię.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół