nasiona marihuany

Jak idą te Panny?

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siemka nigdy nie prowadziłem foto relacji, więc zakładam tutaj temat co by jedną fotkę wrzucić.

Panny maja 8 dni ta jedna taka mała bo jak jej ściągałem czapkę z pestki to ***ałem listki te okrągłe, ale powoli wystartowała. Bydzie co z tego?


 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,342
Buchów
3,349
Odznaki
10
Jak na 8 dzień to jest spoko :)
Mam nadzieję, że lejesz na razie tylko wodę - hę? ;p
 
A

amator19

Guest
"Coś" na pewno bedzie <rotfl>. I na pewno za głęboko je w donice schowales....
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Jest dobrze podlewaj sama woda a napewno troszkę się ruszą. Powodzenia
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
No zgadza się leje wodą tylko tak co 4 dni, aż coś wyleci ze spodu leje tak małymi partiami także aż wyleci z dołu to ze 5-6 podejść robię. No faktycznie jak tak patrze to trochę siadły w tych donicach tak myślę, że może ~20 dniu przesadze do wiekszych donic? teraz są 2L. Jak długo lać tylko wodę? aż będą pierwsze oznaki niedoborów czy może jak będa dwa piętra czy może po 14 dniach różnie czytałem.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Ja lałem wodę do momentu pojawienia się 2/3 pięter potem dałem nawozu na veg.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Dziś dzień 11 tak oglądałem foto relacje i zobaczyłem na jednej ze autor mówi że robi mu się sałata bo ma za nisko lampę czy u mnie też się właśnie takie coś zadziała? To są critical+ więc niby liście powinny być szersze ale czy nie są aż za bardzo i to ten efekt sałaty?

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
To są critical+ więc niby liście powinny być szersze ale czy nie są aż za bardzo i to ten efekt sałaty?

Ten 'plus' w nazwie daje jakieś bonusy do szerokości liści? :sunny:
nie widzę niczego niepokojącego, może daj im spokój i niech sobie rosną? :scratch:
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ten 'plus' w nazwie daje jakieś bonusy do szerokości liści? :sunny:
nie widzę niczego niepokojącego, może daj im spokój i niech sobie rosną? :scratch:

Dzięki za odpowiedź! W porządku pozwalam im rosnąć :) jeżeli chodzi o ten plus to chodziło mi bardziej o to że jest to critical plus CBD dokładnie także są to geny głównie indyjki a co za tym idzie liście są szersze niż u sativy :) mój błąd nie wyraziłem się dość precyzyjnie :)
 

chudy102

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
19
Buchów
0
roslinki masz spoko, ida w gore bardzo ladnie, nie widac zadnych niedoborow, zadbaj o ph wody, nie przelewaj, i bron cie panie nie obcinaj zadnych lisci, a zobaczysz efekt bedzie mega. Ewentualnie, bynajmniej ja na tym etapie zraszam woda w sprayu, oczywiscie o odpowiednim ph, wtedy nie musze podlewac za czesto. A, i pamietaj przy 5 pietrze obciac szczyt, beda wieksze zbiory :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
roslinki masz spoko, ida w gore bardzo ladnie, nie widac zadnych niedoborow, zadbaj o ph wody, nie przelewaj, i bron cie panie nie obcinaj zadnych lisci, a zobaczysz efekt bedzie mega. Ewentualnie, bynajmniej ja na tym etapie zraszam woda w sprayu, oczywiscie o odpowiednim ph, wtedy nie musze podlewac za czesto. A, i pamietaj przy 5 pietrze obciac szczyt, beda wieksze zbiory :)

No leje na razie woda z biedry na razie daje rade, pryska też możliwie jak najczęściej woda biedronkowa. Szczytów nie będę obcinal bo to automaty są myślę że w poniedziałek wleca do większych donic i trochę postaram się je powyginac LST może wyjdzie hehe. Jutro wrzucę jakąś fotę bo będzie 14dni :) dzięki za porady.
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
sprawdzaj ph biedronkowej wody bo tam sie cuda dzieja
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
roslinki masz spoko, ida w gore bardzo ladnie, nie widac zadnych niedoborow, zadbaj o ph wody, A, i pamietaj przy 5 pietrze obciac szczyt, beda wieksze zbiory :)

Topping wcale nie daje gwarancji większych zbiorów, szczególnie gdy kolega dopiero zaczyna przygodę z uprawą.

Po pierwsze dobrze zaizoluj i pochowaj te kable. Potem jak najczęściej rób im opryski z samej wody. Przydałby sie ph metr, bo co jeśli woda, którą podlewasz nie mieści sie w ph 6-7?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Topping wcale nie daje gwarancji większych zbiorów, szczególnie gdy kolega dopiero zaczyna przygodę z uprawą.

Po pierwsze dobrze zaizoluj i pochowaj te kable. Potem jak najczęściej rób im opryski z samej wody. Przydałby sie ph metr, bo co jeśli woda, którą podlewasz nie mieści sie w ph 6-7?

Kable chyba są ok na termokurczke zaizolowane ten żółty idzie tylko od wiatraka z niczym nie połączony a w przewodzie do sieci są tylko 2 ale słuszna uwaga na początku też się bardzo martwiłem o izolacje ale tremokurczki chyba są najlepszym rozwiązaniem. Co do ph właśnie byłem w najbliższym zoologicznym po papierki do ph ale jakiś "akwarysta" wykupił wszystkie hehe. W czwartek powinny być myślę że na moje potrzeby papierki do ph starcza? Wiem że nie są jakieś super dokładne ale lepsze to niż nic. Wieczorem wrzucę jakąś fotę.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Miało być wczoraj, ale jest dziś :) tak próbowałem LST zrobić takim sznurkiem co miałem pod ręką. Muszę kupić jakiś drut żeby go w ziemię wbijać bo w ten sposób to główny szczyt nie jest zbyt nisko. Jaki drut używacie? Myske też nad takimi gwizdzuani do mocowania np. Siatki U ale nie wiem czy za małe to nie będzie. Czy jakiś lepiej drut w gumowym oplocie podrzuccie pomysł. Jutro planuje przesadzić je do dobić 5L i posypać mikoryza podlać i za 4 dni pójdzie pierwsza dawka bohumusa. W nadchodzącym tygodniu postaram się ogarnąć też tee papierki do mierzenia Ph. Chyba wszystko już powiedziałem.




Na fotach 15 dzień.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół