nasiona marihuany

Swiatlo

Wyszukiwarka Forumowa:
L

LemonHazeKusH

Guest
Witam pany mam pytanie czy jesli sadze konopie nie wazne czy to auto czy regularne nie ma problemu jesli caly cykl rozwoju mam ustawione swiatlo 18/6 ? A drugie pytanie to gdzie kupic basiona regularne bo z tych co znalazlem to albo auto albo feminizowane . Pozdrawiam zielonej niedzieli
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
o człowieku nie wieże w to o co się pytasz ........ hahhahahahahahahah
 
L

LemonHazeKusH

Guest
O czlowieku czym cie tak zaskoczylem , nie mam pojecia czy np w fazie kiedy sa juz topy nie potrzebuje wiecej lub mniej swiatla
 
T

talib

Guest
nie mam pojecia czy np w fazie kiedy sa juz topy nie potrzebuje wiecej lub mniej swiatla

Żaden sezon ni zakwitnie Ci przy naświetleniu 18/6. Automat owszem, jemu wręcz trzeba świecić cały cykl 18/6. Jednak żeby sezonówka zakwitła musisz zmienić fotoperiod z 18/6 na 12/12.
 
Ostatnia edycja:
L

LemonHazeKusH

Guest
Żaden sezon ni zakwitnie Ci przy naświetleniu 18/6. Automat owszem, jemu wręcz trzeba świecić cały cykl 18/6. Jednak żeby sezonówka zakwitła musisz zmienić fotorepid z 18/6 na 12/12.



A 12/12 dotyczy to tez feminizowanych nasion ? Czy tylko regularnych nasion zwyklych
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
autp 18/6
CALA RESZTA 18/6 na w stadium wegetacji , a eby zaczea CALA RESZTA KWITNAC przelaczasz na 12/12
wszedzie sa regi pestkomania/f2/gj/
szukajcie a znajdziecie
 
T

talib

Guest
Nasiona feminizowane- takie z których wychodzą same osobnik żeńskie.
Nasiona regularne- te podstawowe z których może wyrosnąć zarówno damka jak i meszczak, nigdy nie wiesz co dokładnie.

Odmiana pełnosezonowa- potrzebuje okresu wegetacyjnego, A następnie zmiany FOTOPERIODU na 12/12 aby zakwitnąć.
Odmiana automatyczna- zakwita niezależnie od FOTOPERIODU (jest fotoobojętna)


I te 4 punkty oddzielnych kategorii możesz nawzajem ze sobą łączyć.
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Nasiona feminizowane- takie z których wychodzą same osobnik żeńskie.
Nasiona regularne- te podstawowe z których może wyrosnąć zarówno damka jak i meszczak, nigdy nie wiesz co dokładnie.

Odmiana pełnosezonowa- potrzebuje okresu wegetacyjnego, A następnie zmiany FOTOPERIODU na 12/12 aby zakwitnąć.
Odmiana automatyczna- zakwita niezależnie od FOTOPERIODU (jest fotoobojętna)


I te 4 punkty oddzielnych kategorii możesz nawzajem ze sobą łączyć.



Dzieki wielkie
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
w sklepie na miejscu rzadką są regi, zawsze możesz poprosić żeby sprowadzili.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół