nasiona marihuany

GHE Aquafarm

Wyszukiwarka Forumowa:

McRumcajs

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
34
Buchów
0
Witam.Mam parę pytań odnośnie tego systemu.
1.Czy ktokolwiek uprawiał w tym systemie,czy warto to kupić
2.ile roślin można uprawiać w jednej doniczce
3.jakie nawozy się stosuje w tym systemie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
2. Myślę że jak chcesz wykorzystać w pełni potencjał rośliny to tylko jedną, ale na chama to i 2-3 byś zmieścił( mogą być problemy ze względu na to że każda może mieć inne potrzeby co do nawożenia) czyli najlepiej tylko 1 sztukę ;)

3. Jakiekolwiek do hydroponiki, GHE grow, micro, bloom np., albo Canna Aqua (wega/flores) a+B albo plagron hydro a+b itp.
 

McRumcajs

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
34
Buchów
0
W sumie to mam spore doświadczenie w uprawie ale w COCO używam zestawu od canny A+B i wybiorę raczej właśnie canna aqua, męczy mnie juz to podlewanie co 2 dzień więc chciałbym to jakoś zautomatyzować i tu jeszcze jedno dosyć ważne pytanie a mianowicie co ile trzeba wymieniać wodę,czy może dolewac wyregulowanej pożywki (oczywiście ph i ec metr posiadam do bluelab wiec myślę ze dają wiarygodne odczyty) Pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie jestem specem od hydro, ale myślę że co 2 tygodnie przydało by się wymienić pożywkę w całości. A dolewać musisz sam obczajać ile wody ubyło. Duża roślina pewnie wypije z 1l wody dziennie, ale mała pewnie nie więcej niż 100ml...
 

McRumcajs

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
34
Buchów
0
Chyba się skuszę kupić dwa takie zestawy. Na YT widziałem że ludzie osiągają na tym całkiem ładne efekty wiadomo że za pierwszym razem mistrzem nie będę ale spróbować kiedyś trzeba.Tu na forum nie znalazłem żadnej fotorelacji na tym systemie wiec chyba nie jest zbyt popularny albo za drogi bo jeden zestaw 250zł trzeba wydać. Wszyscy jak już hydro to DWC raczej ale ja nie mam miejsca za bardzo na to.
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
64
Yoo
Przymierzam się do Waterfarm gdyż Aqua mi nie wejdzie do boksa. Z tego co się orientuję to chyba niczym się te systemy nie różnią od siebie? Mam zamiar 2 takie w sadzić i po 2 rośliny w każdym. Krótki weg 7/10 dni gdyż dysponuje tylko wysokością 120cm. Nawozy wezmę od Advanced Nutrients pH perfect + Piranha + big bud + flawless
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
120 cm na wysokość i hydro?? to zły pomysł, zobacz jakie rosną rośliny w hydro.
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
64
Wiem, dlatego dam krótkiego wega i lampę LED + treningi od początku. Myślisz, że nawet przy takim zamyśle nie wyrobie się z wysokością?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół