nasiona marihuany

CFL375W/0,45m2, 3xrandom z jarania, 1xfat banana,1xblue fire og

Wyszukiwarka Forumowa:

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Rhino hobby zalatwil definitywnie sprawe zapachu. I choc ma 350m3 to zalecane jest 184 wyciag i taki tez mam i wszystko jest ok mimo ze wszyscy "znawcy" mowia ze musi byc najlepiej taka sama albo maksymalnie zblizona wydajnosc filtra i wiatraka.
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0







Tak na szybko przed nimi ostatnie podlanie z potasem i fosforem i później już woda (przynajmniej taki jest plan)
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Chciałem zrobić update'a ale wyskakuje mi taki komunikat przy każdym jednym zdjeciu: .
Co prawda zawsze robiłem w trybie auto telefonem zdjęcia ale po "naprawie" tryb auto robi tak słabe zdjęcia że to nie porozumienie i zrobiłem na trybie profesjonalnym w s6 jednak żadne z 18 zdjęć się nie chce dodać bo takie coś wyskakuje :/ Serio takie ograniczenia czy to jakiś problem z innej beczki aniżeli jakieś ograniczenia? :/
EDIT: i przykładowe dane zdjęcia które chciałem wrzucić. Ktoś potrafi to na chlopski rozum wyjaśnić?
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Jest to samo na Google chrome itp. A komputera na szczęście albo nieszczęście nie mam �� Zresztą cały czas robię przez tel i było ok i nawet zdarzało się wrzucać zdjęcia robione w trybie profesjonalnym. Jedynie co nie szło wcześniej wrzucić to tych z "wybiorczym polem ostrosci" ale te zajmowały po 12 mb około więc takie rozumiem. No ale tu? Ni cholery
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zdjęcia nie wchodzą, bo mają za duży rozmiar i rozdzielczość.
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Rozmiaru nie mają za dużego, no chyba a że jest błędem info że maksymalny rozmiar to 7.81 mb przy wyrzuceniu zdjęć w galerii. No chyba że rozmiar zdjęcia czyli te 7.63 to więcej niż dozwolone 7.81 mb to się zgodzę A rozdzielczość akurat te mają taka sama co się wgraly w trybie auto... Także to nie raczej :/ Tak się mnie wydaje przynajmniej :)
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Kiedy ścinka?? Wyglądają na dość dojrzałe
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Kiedy ścinka?? Wyglądają na dość dojrzałe

Jak nie tylko będą wyglądać ale jak będą dojrzałe. Ja robię na cfl więc dół trochę zamula i ten aparat po naprawie hujowe zdjęcia robi ;) Chociaż dzisiaj banana dostała flusha ale to bardziej z racji tego że ciepłe dni idą, parki rowery i inne akie atrakcje a nie mam co jarac aniżeli ze stanu jej dojrzałości.
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Nie wiem który dzień. Nie chce mi się liczyć, ale za tydzień trzy miesiące kwitnienia. Blue Fire Og zaś coś z nim jest nie tak jakieś niedobory czy coś, ale już zaraz flush to kit tam, i tak jeszcze dostał wapno. Mniejszy random jeszcze dostał papu normalne na flo. Większy też lada dzień flush. No i dół banany gdzieś to wszystko jest w tym mix-ie zdjęć. No i tak to wygląda.















I taki tam topek. Oczywiście jeden ze szczytów z Banany. Trochę tego było wbrew pozorom bo prawie aż 20 gram....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół