nasiona marihuany

CFL375W/0,45m2, 3xrandom z jarania, 1xfat banana,1xblue fire og

Wyszukiwarka Forumowa:
A

amator19

Guest
A nie wiem aż tak dokładnie to nie wiem bo nie mam czym i jak zmierzyć. Ale jak mówię na drzwiach ja mam i jest całkiem całkiem ta olejna (bo to jeszcze jakaś wysoki połysk niby) na głupiej latarce z telefonu. Jak będę widzial że będzie spoko to zostawię bo to na ten moment to jest ogólnie emulsja malowane to ta emulsja to porażka jakaś jak tylko przylozylem tak żeby zobaczyć, a jutro pomaluje tą olejną no i jak będzie w miarę to zostaje już po pomalowaniu i wyschnięciu wyciąć miejsce na gwint zamontować go i tyle.
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Trzymam kciuki, nie poddawaj się :jaraczz:
 
A

amator19

Guest
2 dzień flo, taki panie wczoraj prezent na walentynki w postaci pierwszych włosów ☺️ 23,4 stopnia, 46% wilgotność w dzień, w nocy trochę zimniej i mokrzej pewnie ale nie wiem ile. Plus drugi ''reflektor'' Niedobór po herbacie z bananów stanął ale przez to że tak późno zauważyłem to jest co jest (Ta taka w małej doniczce, wolno stojąca bez treningu żadnego). Reszta w miarę choć bez <wow> . Poza tą z niedoborem sama woda tamta z niedoborem herbata z bananów i do tego wczoraj 1,5 ml Bio-Grow i 2,5 ml Bio Bloom/2L.
ZDJĘCIA WRZUCONE GÓRA DÓŁ ROŚLINY, PRZERWA I KOLEJNA. Ta pierwsza to ta po niedoborze mocnym.

















 
Ostatnia edycja:
A

amator19

Guest
Dzisiaj banan i ten jeden większy no name dostały po 4,5 ml bio grow'a i 3 ml bloom'a na 2 L. Dodatkowo na drugim randomie zaczeły się pojawiać włoski, Blue Fire OG też sobie rośnie i też na dniach dostanie taką samą dawkę grow i bloom. no i tylko ta najmniejsza która była bez potasu nie puściła jeszcze żadnego włocha, ale jednak herbata z bananów odstana 4 dni i podlana 1,5L bezpośrednio może trochę ten niedobór zastopowała ale już znowu zaczął się pojawiać na nowych liściach, bo już są końcówki powywijane, ale już się robią dwie dodatkowe herbaty z bananów i fosfor z kości (choć tu nie wiem czy mi wyjdzie, no ale zobaczymy, co prawda mam blooma który ma sporo fosforu ale chcę zobaczyć jak to wyjdzie na tej jednej którą chyba już pomału zacząłem spisywać na straty i ją karmić inaczej niż pozostałe które są w all mixie i będą tylko bio bizza dostawać). Nigdy ku**a więcej eksperymentów z ziemią.... Zdjęcia za tydzień jakieś czy coś tam jak już będzie widać coś więcej co nie co.
 
A

amator19

Guest
FAT BANANA DZIEŃ 14 FLO




BLUE FIRE OG JAKOŚ 12 dzień floďťż



RANDOM PÓŹNIEJ POSADZONY (Topping i ''LST'')ďťż Dzień sam nie wiem bo tu dłużej indukcja trwała więc niech będzie 10 (Ogólnie długo będą kwitły już to widać)




RANDOM WCZEŚNIEJ POSADZONY (Ten po fim-ie nieudanym) Dzień- Tak jak wyżej (nie wiem,10, długo będzie kwitła)




FAT BANANA I BLUE FIRE OG RAZEM (Kupne i najładniejsze)


WSZYSTKO RAZEM.


I na koniec. A dziś panie pierwszy raz straciły liście których w sumie było ooo tyle. Oczywiście z góry bo busz straszny był i zasłaniało wszystko.


Jeśli ktoś śledzi moją fotorelkę to wie że miałem z tą jedną małą której tu nie ma na zdjęciach problemy której w box-ie już NIE MA najzwyczajniej w świecie. Jako że w lutym w UK było 20 stopni i nie chciało mi się z nią bawić dla może max 5 gram to wziąłem ją wywaliłem na ogród i niech sobie stoi, jak odbije i zaweguje znowu to będzie fajnie jak nie to nie. A trzymać jej już w box-ie nie chciałem bo mam ''okrągle''' donice i ciężko było ustawić, teraz lepiej.
Podlewane różnie. Ogólnie koksy, samej wody to już trochę nie dostały. I np wczoraj Banana i Blue Fire OG po 2,2ml/2L cal-mag. Dziś z kolei dwa randomy dostaną bloom-a pewnie jakoś po 4-6 ml/2L i tak aż do następnego up-a napewno będą koksy, i lada dzień jeszcze top max wjeżdza jako papu <peace>
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
fajnie ziomku :)


ale po co ta czcionka wielka czerwona ?
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Czcionka wyraża jego uczucia w stosunku do roślin i ogólną radość, że wszystko zapie****a jak ta lala... ;)
 
A

amator19

Guest
No to Gilbert Ci odpowiedział ;) Naprawdę jestem happy z nich jak na ten moment :D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ładne krzaczki! Zamiast tych listków usunąłbym trochę tych najsłabszych odrostów z samego dołu, pewnie się znajdzie kilka takich.
Nie koksiłbym też przesadnie tymi nawozami, ładne są, zieloniutkie. Trochę samej wody byś im dał :)

Powodzenia
 
A

amator19

Guest
Ładne krzaczki! Zamiast tych listków usunąłbym trochę tych najsłabszych odrostów z samego dołu, pewnie się znajdzie kilka takich.
Nie koksiłbym też przesadnie tymi nawozami, ładne są, zieloniutkie. Trochę samej wody byś im dał :)

Powodzenia

No jeszcze raz gdzieś za tydzień dwa będę chciał pousuwac wszystko od spodu, pewnie zrobił bym to wcześniej ale nie usuwałem jeszcze nigdy nic od spodu i wolałem poczekać co by nie usunąć czegoś co coś tam może dać co by akurat na sample było akurat. No i co do nawozów ooo Panie szanowny wcale im tak dużo nie daje ich (Nie patrząc na fakt że samej wody nie leje) bo np bloom-a jakoś 5 około ml/2L top maxa jeszcze ne nie dostawały ale teraz już banana i Blue fire og będą musiały dostać top max-a azotu też tylko dostały dwa pierwsze podlania na indukcji i flo po jednym (O ile mnie pamięć nie myli bo już się trochę pogubiłem i żałuję że nie zapisywalem każdego podlania) na dodatek banan mimo że non stop dostaje papu ciągle to tak jak by mu ciągle brakowało czegoś. No i jeszcze dojdzie osobno potas (herbata z bananów) chociaż na jedno podlanie dla każdej no i jak narazie po prostu ciężko wcisnąć sama wodę chociaż gdzieś muszę wcisnąć i pewnie jakoś za około dwa tygodnie (czwarty tydzień będzie jakoś) ścianę gdzieś na tydzień (2 podlania) sama woda a w międzyczasie każda dostanie bloom-a, potas z herbaty z bananów no i muszę też chociaż bananie i Blue fire og jeszcze dac top max-a już bo już zaczyna fajnie topki "budowac". No i później tak jak mówię przez tydzień woda żeby to "przerobilo" wszystko i trochę odpoczely od papu później jeszcze przez tydzień - dwa może max 3 (zależy od stopnia dojrzałości) porządnie ją nakoksuje fosforem potasem i top max-em a później wtedy to już tylko woda. Taki mam plan przynajmniej o ile coś się z nimi nie wydarzy. No i oczywiście zwiększyć dawki trochę tj nie 5ml/2L a jakieś 8-12(nawet) ml/2L.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Dobra ręka fajnie wyglądają.:)
 
A

amator19

Guest
Na wstepie dziękuję co by nie było elicie forum za dobre słowo.
A tak poza tym to tak moje panie wyglądaja z bliska. Te RANDOMY to jakaś masakra jeśli faktycznie tak długo będą kwitly jak się zapowiadają, ale mam wnioski już dwa na przyszłość. Nigdy więcej zabawy z ziemia, żadnej poza jakimiś typu bio bizz canna itp. Nigdy żadnej innej. I jaki nigdy więcej żadnych randomow nie sadze. Te wnioski już mogę wyciągnąć sobie tak ooo z kieszeni
Fat Banana już widać że jak nic nie z***ie to będzie naprawdę Fat
t

Blue Fire OG tak średnio bym powiedział...


Randomy większy starszy ten po nieudanym fim-ie


I random mniejszy młodszy po toppingu

Nie wiem czemu jedno zdjęcie Nie chce się normalnie wstawić.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół