nasiona marihuany

CFL375W/0,45m2, 3xrandom z jarania, 1xfat banana,1xblue fire og

Wyszukiwarka Forumowa:
A

amator19

Guest
Witam w mojej pierwszej fotorelacji.
Namiot: 90x50x160
Lampa: CFL375W-250W 15000 lumenów 2700k i 125W 7500 lumenów 6400k
Fotoperiod 18/6 na wegu i 12/12 na flo
Gleba: Biobizz all mix
Doniczki: fat banan i Blue fire og w 5L, i dwa RANDOMY w 4L i 1 w jakiejś małej coś koło 2L tak myślę w jakiejś ziemi seed&cutting.
Nasiona: 1 x Fat Banana, 1 x Blue Fire OG (Grizzly seed bank, do kazdego jednego nasionka juz gratis, kupilem banana i blue fire og byl gratis) 3xrandom z palenia (palenie dobre nasiona też)
Odzywki: Bio-grow, Bio-bloom, Top-max, cal-mag vitalink (jakies resztki)
Pozostale: dwa mieszaki komputerowe 1 x 9cm 65 cfm+1 x 12 cm (nie wiem jaka moc itp ale słabiej wieje niż ten 9cm)+w zanadrzu jeszcze 107 m3/h swift air leży na flo jakoďťż mieszak będzie dorzucony i ewentualnie wymontowany z mikrofali posiadam jeszcze, filtr swift air 200m3/h, wyciąg Black orchid mixed flo 187m3/h, stacja pogodowa jakaś (dwa lata temu przy pierwszym indorze kupiłem w jakimś grow-shopie), listki do ph
Aktualne warunki to w noc 16-18° i wilgotność 85%+/-10% i w dzień 20-22° i 60% wilgotności wiem że trochę za niska temp w dzień ale co zrobić chociaż rosną jako tako i jest tego plus taki że nie ma za dużych wahań temperatury między noca a dniem o ile można mówić o plusach w tym wypadku....

Co do za słabej lampy to najpierw kupiłem lampę a później chciałem kupić namiot 60x60x140 ale znalazłem tańszy 90x50x160, więc albo o ile będzie mi się chciało kombinować dorzucę jakaś mała żarówkę Led albo świetlówki na flo albo polecę całą uprawę tylko na tej, to zależy. Jak narazie podlewanie woda kupna 6,2 ph Blue fire og i fat banana dostałypo 1ml/L cal-mag i bio grow również 1ml/L i do tego no name dwa te większe też cal-mag 1ml/L. Ostatnio u banana zauważyłem pierwsze objawy braków żelaza, cynku czyli takich składników których ta woda kupna nie ma a kranowa tak więc przezucilem się na kranowe.
Ps. Wszelkie rady porady i z***y mile widziane. Temu małemu i młodemu no name'owispecjalnie się tak dałem wyciągnąć. WGL trochę poeksperymentowalem bo zawsze tylko LST robiłem co najwyżej.


normal_20181226_205156.jpg
[/url] -Blue Fire OG dzień 16. Ten Blue fire od początku coś zamula

far bana dzień 15

no name dzień 12

no name 2 dzień 7

całość wcześniej

bryła z no name z małej doniczki przy przesadzeniu

próba (Chyba nieudanego) fim-u w dniu 18

no name topping dzien 13

Blue fire og topping dzien 22

nowy no name dzień 3 powiedzmy

FatBanana lst dzień 24


no name niby fim 21 dzień

no name po toppingu dzień 16 (Tu już te dwa no name'y się okreslily).

far banana lst dzień 30 (sprzed dwóch dni zdjecie)

no name bez treningu w innej ziemi dzień 8 (zdjęcie sprzed 3 dni)

no name po chyba raczej nieudanym fim-ie za to z lst dzień 27 (zdjęcie sprzed dwóch dni)

no name po toppingu dzień 22 (zdjęcie sprzed dwóch dni)

Blue fire og po toppingu dzień 31 (zdjęcia sprzed dwóch sni) ten Blue fire od początku coś muli.
 
Ostatnia edycja:
A

amator19

Guest
Cztery Panie poszły do 11L donic z 4 i 5 litrowych donic i jeden najmlodszy no name do 4L z 2L (najmłodszego zdjęcie korzeni gdzieś zapodzialem). Dodatkowo doszła CFL125W 6500K 7500 lumenów (narazie bez reflektora, na dniach dokupie albo sam zrobię prowizerke, już zaczełem robić z desek ale nie wiem czy mi wyjdzie tak jak chcę, się zobaczy). Warunki w box-ie dzień 24° i 55%. (przy włączonym ogrzewaniu w domu, tak normalnie to 20 stopni) W nocy 16-18° i 65% +/-5%.

Zdjęcie 1 bryła fat banany po lst tylko zdjęcie z 17.01 i wtedy też przesadzona do 11L


Zdjecie 2 bryła randoma po toppingu (zdjęcie jak i przesadzanie 23.01.2019 około 18)


Zdjęcie 3 bryła randoma po nieudanym fimie i z lst (zdjęcie jak i przesadzanie 23.01.2019 około 18)


Zdjęcie 4 bryła Blue fire og po toppingu (zdjęcie jak i przesadzanie 23.01.2019 około 18)


Zdjęcie 5 random po toppingu ďťżi jakimś tam lst dzień 38


Zdjęcie 6 Random po nieudanym fimie z LST dzień 44

Zdjęcie 7 Blue Fire OG po toppingu i jakimś tam lst dzień 48


Zdjęcie 8 Fat Banana tylko po LST dzień 46


Zdjęcie 9 Random najmłodszy narazie bez treningu (zobaczymy jak będzie z nim). Nie wiem który dzień pogubiłem się z tym. Powiedzmy że 20.


Zdjęcie 10 problem przy najmłodszym randomie

Jest to najmłodszy random, ten jako jedyny jest w ziemi seed&cutting, podlewany praktycznie samą wodą, najpierw ph 6,2 (kupiona), później coś ponad 7 napewno (kranówka) ale tylko na nim wyskoczyło takie coś. Dodatkowo raz dostał cal-mag od vitalink i minimalną naprawdę minimalną dawkę bio-grow'a. Zaczeło się to dziać dopiero po przesadzeniu tak jak mówiłem tylko na tej. Ktoś coś pomoże albo nie pomoże? Przelew ma jakoś 6,5 ph (papierkami mierzone)

Zdjęcie 11 całość


Niedługo już przełączam kwestia max 10 dni, chce im trochę dac korzeń puścić jeszcze na wegu w nowych donicach co by nie było ponad dwa razy większych chociaż Banana I Random po nieudanym fimie już na spód tych 11 L donic puściły korzenie ale jeszcze trochę poczekam. Widać że topping potrzebuje naprawdę długiego wega i te 50-60 dni według mnie to minimum aby w pełni wykorzystać potencjał rośliny (przynajmniej jak ktoś robi tak wcześnie topping jak ja), ale co mnie dziwi to to że o ile fim mi nie wyszedł to bryła tego randoma po fimie jest największa i najdorodniejsza. Ciekawe jak by było jak by wyszło. To na koniec jeszcze raz zapytam. Ktoś pomoże coś przy tym najmłodszym randomie od czego to może być i jak zapobiec? Zauważyłem wczoraj albo przedwczoraj i na pewno trochę bardziej to jest w dniu dzisiejszym okazałe...
PS. NIECH KTOŚ Z UPRAWNIENIAMI ZMIENI W TYTULE Z CFL250W na CFL375W BARDZO PROSZĘ I DZIĘKUJE.
Dzięki za każdą pomoc, mam nadzieje że ktoś pomoże :) Wszelkie rady, porady, z***ki, i buchy <rotfl> mile widziane :)
Następny up albo podczas indukcji albo już w pierwszych dniach flo. A właśnie bo mnie się przypomniało teraz. Jak to jest z korzeniem? Czy on rośnie tylko na wegu? Czy podczas indukcji jeszcze też? Czy może przez praktycznie cały okres uprawy rośliny? (Nigdy nie bawiłem się w przesadzanie takie jak tu i ciekawi mnie czy mają szansę te 11L być w korzeniach prawie całe czy raczej nie?
:pr: Tymczasem :zjarany:
EDIT: OCZYWIŚCIE JUŻ POOBRACAŁO ZDJĘCIA CO NIEKTÓRE :pl:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
EDIT: OCZYWIŚCIE JUŻ POOBRACAŁO ZDJĘCIA CO NIEKTÓRE :pl:

W galerii jak sobie wyswietlisz zdjecie to pod nim(dokładniej pod linkami do wstawek) masz taką opcje jak "przycinanie i obracanie"
 
A

amator19

Guest
Serio? Nikt nic? Roslinie ewidentnie coś doskwiera, bo jak widać to nie tylko jeden liść i nikt tak nigdy wcześniej nie miał? Na Serio?****
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Korzeń rośnie jeszcze w pierwszych tygodniach flo. Jeżeli to tylko jeden liść to sie nie przejmuj.
 
A

amator19

Guest
Chyba logiczne że jak bym umiał rozpoznać po tym to byn tu nie pisał posta i posta tylko coś zrobił a skoro nie umiem to pisze o pomoc żeby ktoś rozpoznał co wcale wbrew pozorom nie jest takie łatwe..... Najlepiej napisać sprawdź tabele deficytów (którą ku**a sprawdzam nawet jak się nic nie dzieje a i tak ni hujuniu albo kup hps-a i tyle.... Ja pie****e… Ręce opadają....


No właśnie problem w tym że nie jeden a kilka.... Jak by to był jeden to bym się nie martwił, ale od jednego się zaczęło, już dziś jak teraz zerknąłem to widać na drugim mocniej i kolejne piętro łapie wyżej już jest tylko stożek wzrostu :pl:,
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi a moga byc tylko przypuszczenia

przelal bym woda o dobrym ph
 
A

amator19

Guest
Jakimś cudem się natknąłem na idealną ulotkę od Canny i już chyba raczej na 99,8%. No nic trzeba iść po banany.
 
A

amator19

Guest
Korzenieďťż ďťżjuz u wszystkim dolem wychodza wiec albo ostatni albo przedostatni dzień wega.

Zrobiłem sobie prowizerke reflektora z desek i pomalowalem biała emulsjaďťż dulux (akurat mialem po remoncie) kilka razy i przylozylem tylko na próbę i co ku**a? Niemalże WGL nie odbija światła. Później mazne jeszcze raz tyle ze tym razem juz olejna jak nie polepszy sie to pi****e jade bez drugiego reflektora albo w przyszlym miesiacu sobie dokupie (zobacze).

Zdjęcie 1 i 2 no name najmłodszy dzień 26. Deficyt potasu przeż hujowa ziemię dalej postępuje ale i herbatka z bananów się już dwa dni robi,akurat na start indukcji dostanie dawkę potasu i ta jadę bez treningu żadnego. Jak eksperymentować to eksperymentować.

Zdjęcie 3 no name po nieudanym fimie za to z LST. Dzień 47

Zdjęcie 4 Fat Banana tylko LST. Dzień 49

Zdjęcie 5 no name po toppingu i jakimś tam aby tylko trochę nagiac ja LST. Dzień 41

Zdjęcie 6 Blue Fire OG tak samo jak no name wyżej topping i jakieś tam LST byle było. Dzien 50

Zdjęcie 7 całości
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Odbysnik zrób z blachy to pieczenia. Robiłem już 2 razy i wyszło elegancko.
 
A

amator19

Guest
Ten poradnik na forum do zrobienia z blachy do pieczenia widziałem już 2 lata temu ponad jakoś przy pierwszym indorze i tak jak wtedy tak dzisiaj latałem kilka h po sklepach żeby kupić taką blaszkę tylko że srebrna. I Co? Tak jak wtedy tak i teraz nie dostałem.

A że teraz już zrobiłem sobie coś takiego:




I że mam taką jeszcze farbę
tyle że olejną, to jednak spróbuję jeszcze tego. Raz że wszystko sam sobie wymyśliłem i zrobiłem a nie od kogoś zgapiane czy coś a dwa że jak ta olejną da radę, a zakładam że da bo na drzwiach latarkę od telefonu odbija calkiem całkiem to i satysfakcja większa że nie żadne ksero kopi (choć nie wykluczam że już ktoś w identyczny sposób nie robił) i trzy że jest już na taki wymiar akurat jak potrzebuje. Trochę z***alem w sumie z tym wkleslym/wypuklym ale zobaczę jak to wyjdzie. A JAK nie wyjdzie to albo kupię albo zostawię bez i rozsune doniczki tak żeby w środku było miejsce i ją od dołu tą 125 a ta 250W zostanie od góry bo to jednak tylko cfl.
 
Ostatnia edycja:

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
niezla rzezba hehe ciekawe jak z odblyskiem
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
A

amator19

Guest
Z odbłyśnikem w sensie ze jak bedzie odbijać światło czy że co?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół