nasiona marihuany

DWC + 600w COB + 5-6 Automatow

Wyszukiwarka Forumowa:

aug

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2012
Postów
5
Buchów
0
Witam, mam kilka pytan. Mam prawie skonczonego box'a i planuje zrobic uprawe na 5 lub 6 roslin, automaty WW na DWC, oraz pozywkach z General Hydroponic albo FoxFarm. Mam kilka pytan:
clear.gif


1. Planuje LST zeby rosliny nie poszly mocno do gory, czy odleglosc 60cm od wiadra do soczewki jest wystarczajaca ? Nie przypali roslin ? COBy beda chodzily 18/6 od pestki az do scinki, przez te 6h ciemni to pewnie spadnie sporo temperatury takze jak to jakos ocieplic ?

2. Na zewnatrz w nocy jest -1 , w boxie jest 23-24, to czy nie bedzie to za zimno ? I jakim tanim sposobem mozna to ogrzac ? Myslalem o HPS 100-150W zeby caly czas grzalo. Grzejnikow czy farelek jakichs nie chce ze wzgledu ze pobieraja do 1500w....

3. Zastanawiam sie nad 5 roslinami ale mysle zeby moze wsadzic 6 roslin bo mam w sumie 6 soczewek na panelu. COB 600w CXB3590, prawdziwy pobor pradu jest ok 530w z tego co podaje producent. Miernikiem nie sprawdzalem.

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
Witam, mam kilka pytan. Mam prawie skonczonego box'a i planuje zrobic uprawe na 5 lub 6 roslin, automaty WW na DWC, oraz pozywkach z General Hydroponic albo FoxFarm. Mam kilka pytan:
clear.gif


1. Planuje LST zeby rosliny nie poszly mocno do gory, czy odleglosc 60cm od wiadra do soczewki jest wystarczajaca ? Nie przypali roslin ? COBy beda chodzily 18/6 od pestki az do scinki, przez te 6h ciemni to pewnie spadnie sporo temperatury takze jak to jakos ocieplic ?

2. Na zewnatrz w nocy jest -1 , w boxie jest 23-24, to czy nie bedzie to za zimno ? I jakim tanim sposobem mozna to ogrzac ? Myslalem o HPS 100-150W zeby caly czas grzalo. Grzejnikow czy farelek jakichs nie chce ze wzgledu ze pobieraja do 1500w....

3. Zastanawiam sie nad 5 roslinami ale mysle zeby moze wsadzic 6 roslin bo mam w sumie 6 soczewek na panelu. COB 600w CXB3590, prawdziwy pobor pradu jest ok 530w z tego co podaje producent. Miernikiem nie sprawdzalem.

displayimage.php
[/url][/IMG]

Nagrzewnica do auta 12V koszt ok 12zl. Ten panel tak jak wisi niech caly grow tam wisi. Dobrze robisz z tym 18/6 Na af. Ja też się kiedyś naczytalem żeby świecić 24h.. chu*a prawda nie widzę różnicy między 24 a 18 może w polowie flo dam trochę dłużej ale to tyle.
 

aug

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2012
Postów
5
Buchów
0
Ogolnie duzo posiedzialem na tym forum i na zagranicznych i sporo mitow jest obalonych, i doszedlem do wniosku ze 18/6 bedzie najlepiej. Panel wisi juz makysmalnie tylko obawiam sie, ze jesli beda minusowe temperatury to bede mial z tym problem, sprawdzalem te samochodowe ale one pobieraja 200w i jeszcze przerabiac wtyczke to nie kalkuluje mi sie, bardziej mi sie oplaci kupic mala nagrzewnice na 250w i do tego wrzuce automatyczny wlacznik zeby co godzine sie wlaczal na 10 minut. Tylko teraz zastanawiam sie czy zostawic 5 wiader jak jest czy dorzucic jeszcze jedno na 6 rosline ? Nie bedzie za duzego balaganu ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół