nasiona marihuany

Indoor czy robić lst

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TadziuuGrow

Guest
Witam mam pytanie do bardziej doświadczonych growerów.. Posiadam 4 automaty i zastanawiam się czy warto robić lst? Dodam ze pomidorki maja 23 dzień od momentu wykiełkowania. Czekam na odpowiedzi pozdro z fartem!
 
T

TadziuuGrow

Guest
A wytłumaczysz jak dodać zdjęcie? Jestem tu nowy i nwm czy da się zdj dodać z telefonu prosto na forum a jeśli da to jak
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
klikasz galerie ---> dodaj zdjecia__>album fotki niezarejestrowanych (teraz dodawac tutaj)
kopoiujesz link z forum i tyle wklejasz
voila
 
T

TadziuuGrow

Guest
Na pewno? Nie jest czasami za późno biorąc pod uwagę rozrost liści noo i krótki cykl weg jak to na automaty przystało.. Przypominam maja 24 dni
 
T

TadziuuGrow

Guest
Wypowie się ktoś jeszcze? Mogę dać jeszcze kilka zdj jeśli chcecie
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Tak mozesz juz zaczac powoli naginac. Pamietaj zeby to robic kiedy medium troche przeschnie, plus nie podlewaj bezposrednio po naginaniu
 
T

TadziuuGrow

Guest
Jeszcze nie czekam do jutra aż ziemia przeschnie.. Mam nadzieję że nie jest za późno na trening..
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
LST nie spowalnia rozwoju rośliny :) Stąd nazwa - Low Stress Training
 
T

TadziuuGrow

Guest
A w jakim czasie powinno się robić lst? Jest jakiś przedział czasowy? Dziś maja 25 dzień zycia

---------- Post Zaktualizowany 12:33 ---------- Data pierwszego postu 10:07 ----------

I właśnie zastanawiam się czy trenować wszystkie czy wgl bo cykl życia 3 kwiatów to 90 dni a jedno ma 65 dni
 
T

talib

Guest
Facet rób to LST... chłopaki Ci mówią żebyś robił, a Ty już któryś raz to samo. Męska decyzja, robisz albo nie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół