nasiona marihuany

Indoor czy robić lst

Wyszukiwarka Forumowa:

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Trenuj byku, LST w jakimś tam minimalnym stopniu stresuje roślinę ale nie przejmuje się, za 1-2 dni odbije :*
 
T

TadziuuGrow

Guest
Pierwsze podejście gotowe.. Mam nadzieję że dobrze to zrobiłem? Zablokowałem główny szczyt po niżej poziomu bocznych odrostow.. I to tylko tyle? czy za jakiś czas trzeba naginac te boczne odrosty.. Jest ktoś w stanie mi to jeszcze wytłumaczyć :)

---------- Post Zaktualizowany 18:45 ---------- Data pierwszego postu 17:52 ----------

 

chudy102

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
19
Buchów
0
a przycinales szczyt jak byly male? tak zeby miec po 2 konary w gore ? ja tak nie naginam, zakladam siatke i staram sie na boki odginac z kazdej strony a nie jak na zdjeciu z jednej tylko
 
T

TadziuuGrow

Guest
Z tego co wiem to AF się nie przycina za duży stres dla nich chodź nigdy nie próbowałem.. Wykonałem tylko ten lekki trening jak widac

---------- Post Zaktualizowany 10:50 ---------- Data pierwszego postu 10:44 ----------



---------- Post Zaktualizowany 10:51 ---------- Data pierwszego postu 10:50 ----------

Z początku wyglądało to tak pierwsze podejście do lst z bliska bo na tamtym zdj słabo widać..
 
T

TadziuuGrow

Guest
Noo ładnie to wygląda :) u mnie kilka dni po zrobieniu treningu i już widać efekty
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół