nasiona marihuany

TrainWreck

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 12614

Guest
Tzn. co z***ał? Chodzi o to, że tylko oryginalny klon ma takie za***iste właściwości, a on zrobił z tego klona coś w rodzaju F2 feminizowanych, które nie mają już tak dobrych cech jak "oryginał", tylko są bardzo podobne i dlatego ta odmiana z GH jest gorsza od oryginalnego klona?
dokładnie, dlatego breederzy stawiający na unikatowe phena i jakość przez zachowanie pełnej genetyki, nigdy nie pójdą w stronę femi. Wracając do arjana to wg specjalistów odwala najgorszą z robót - jedzie na masę i jest po prostu taką britney spears w świecie konopi;D,
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Britniii też jest potrzebna :)
Na masę to jechała Nirvana ale widzę ostatnio poprawili się pod względem jakości nasion
wszystkie ładne i dojrzałe - nie to co kiedyś (otworzyłem pakę a tam 4 zielone sione.. WTF! ).


Green H. Seeds za te pieniądze według mnie są przyzwoici -

dla wybrednych zawsze jest T.H seeds jakościowo są super The Hog 10/10 rośnie jak w opisie i wyglądają jak na zdjęciach ale cena w PL z dupy...
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
http://www.youtube.com/watch?v=PGmhHjegOBA
Filmik pokazujący odmianę TrainWreck przed ścięciem, tyle, że to oryginalny klon, nie femi z GH, polecam opcje HD, dobrze widać nieprawdopodobne ilości szronu. Teraz już widać różnicę pomiędzy tym z GH, a oryginałem...
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Genetyka TrainWreck to Mexican, Afghani i Thai, czy Hindu Kush, Afghani? Spotkałem się w necie i z takim opisem, i z takim... Jeśli chodzi o Mexican, Afghani i Thai to tu jest link:
http://trainwreckseeds.com/
 

gibon69

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2009
Postów
164
Buchów
0
Witam właśnie kupiłem nasionka od GHS Indica mix H. W zestawie jest nasionko TrainWreck Więc ta odmiana zagości u mnie w nowym box. Właśnie zaczełem robic wiekrzy box jak tylko skonczę rozpocznę fotorelacje. Pozdrawiam
 

czoekescape

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
137
Buchów
0
podbijam temat. Wbite na wate, mial ktos problemy z kielkowaniem TW? Moje jedyne nasionko ma baaardzo grubą skorupkę i po okolo 40 godzinach nic! Stosowaliscie precrushing ? Zastanawia mnie tez ile w ziemi mozna wyciagnac z tej rosliny przy okolo 1.5 miesiecznym wegu, z tego co wiem bardzo sie rozrasta na wegu.
 

trak66

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
179
Buchów
0
kielkowanie bez problemu.u mnie do 3 tygodnia wegu rosle przecietnie,w 4 tygodniu zaczely zapie****ac jek glupie,myslalem ze po przelaczeniuna flo wzrost sie spowolni ,a tu muka po przelaczeniu na flo rosly 2 razy szybciej niz na wegu,przestaly rosnac pod koniec 3 tygodnia flo,zapach niezbyt intensywny moge ja polecic osobom ktore szukaja slabo pachnacych odmian.a co do genetyki to mam 3 krzaki (TW) i kazdy wyglada inaczej
JEZELI wg.GHS tak wyglada ustabilizowana odmiana to gratuluje ARJANOWI .:pl:
 

Rafus

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2009
Postów
162
Buchów
0
odświeżam temacik ponieważ mam pytanko czy ta odmiana nadaje się na OUT bo w domu nie mam za bardzo miejsca... i czy można gdzieś jeszcze kupić oryginalną odmianę w regular ?
 

Key

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2008
Postów
599
Buchów
2
Raczej nie dojdzie. A szukanie nie boli.
 

Rafus

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2009
Postów
162
Buchów
0
czyli nie ma co sadzić OUT... hymm szkoda bo już zamówiłem nasionka ale Fem...i chciałbym spróbować tej odmiany ale prawdziwej w wersji regular z późniejszym planem na nasionka najlepszego fenotypu ;) generalnie mało jest o tym napisane a niektóre in dochodzą out wiec to nie jest spr szukania. pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół