nasiona marihuany

TrainWreck

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Mało jest info o tej odmianie, więc zakładam ten temat. Mam właśnie tę odmianę w boxie, uprawiam ją metodą 12/12 od nasionka ( dla nie wtajemniczonych http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=108396 ) i ogólnie chodzi mi o 2 rzeczy. Zbiór i genetykę. Niech osoby, które miały tę odmianę się wypowiedzą, czy plon jest przynajmniej średni, bo jak widziałem zdjęcia dorosłych roślin tej odmiany to się przeraziłem, z jednej strony pozytywnie - bardzo tłuste topki, ładny szron, na jednym filmiku z youtube normalny, duży liść był w połowie cały biały (to mnie ostatecznie przekonało do tej odmiany :sunny:) z drugiej strony negatywnie - kwiaty są dosyć małe, a, że boxa mam dośc skromnego (30x78, HPS 150W + 2 świetlówki) to boję się, że z tej uprawy wyciągnę śmieszny zbiór... Co do genetyki, na stronie Greenhouse jest w dziale Indica, a high z tego, co jedna osoba z forum mówiła jest sativovy, do tego sylwetka rośliny raczej mi nie wygląda na indice, szczyty się wyciągają, a kwiaty są dosyć luźne... Genetyka na Greenhouse.nl jest opisana tak:
Original clone from Arcata, USA. Reversed 100% feminized.
Więc dalej nie wiem w jakim stopniu to indica, a w jakim sativa, bo nic o rodzicach nie napisali...
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Widzę, że nikt nie napisał, więc podbijam temat, może jednak znajdzie się ktoś, kto ma więcej info o tej odmianie. Jak na razie mogę powiedzieć tyle, że to z indicą nie ma zbyt wiele wspólnego... Rośliny strasznie się wyciągają, i są przeogromne jak na swój wiek. Mazar, który jest prawie całkowicie indyjką, przy nich jest jak Lowrider, jest dużo niższy, i dużo mniejszy, a ma identyczne warunki. Co do zapachu, to coś diabelskiego siedzi w tych roślinach, sadzonka mająca 2 piętra już wydziela taki typowy "ziołowy" zapach (lżejszy, taki bardziej sativovy, niezbyt intensywny, ale wyczuwalny), a krzaczek mający 4 piętra pachnie już dużo intensywniej, takim fajnym ziołowo-słodkim zapachem, zdziwiło mnie po prostu, że takie młode rośliny moga już taki zapach wydzielać, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, zawsze jak miałem rośliny w takim wieku, to albo w ogóle nie wydzielały zapachu, albo ledwo wyczuwalny. Znalazłem też Smoke Raport tej odmiany:
TrainWreck zakupiony w coffee shopie "green house seeds" w amsterdamie http://www.greenhouseseed...s&product_id=32
Nastepna zwariowana odmiana z tej firmy
clear.gif


Indica

Smaku, zapachu i dymu nie pamietam za bardzo, jako ze zostalam pozniej przejechana przez pociag
clear.gif

Moc: amnezja czuje sie slabo w porownaniu
clear.gif


Dzialanie:
Najpierw uczucie ciepla, relaksu i kompletnej blogosci w ciele (wysoka zawartosc CBD). Super luz i raj na ziemi.
A potem wlaczyla mi sie centrala nuklearna w glowie i zaczela pracowac na najwyzszych obrotach
clear.gif
Kompletny obled co mi sie w dzialo w glowie. Zaczelo mnie do tego serce bolec i to na tyle powaznie, ze czulam sie zmuszona wypalic jointa z northern lights zeby poczuc sie jakos lepiej i moc zasnac.

Nigdy wiecej tego ziolka juz nie kupie. Czulam sie po nim autentycznie jakby mnie pociag przejechal.

Podsumowanie:
Swietne ziolo dla masochistow lub dla amatorow ciezkich wrazen
clear.gif
Moje dotychczasowe doświadczenia z ta odmianą, i smoke raport wskazują na jedno - KILLER :D
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Paliłem to w kofiku w GH wlasnie i powiem KILLER ! Zamyka ryja kazdemu , jak tylko wybuduje boxa na bank muszę to mieć !:pr: Jak ktoś nie ma hamulców to polecam:D
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Paliłem to w kofiku w GH wlasnie i powiem KILLER ! Zamyka ryja kazdemu , jak tylko wybuduje boxa na bank muszę to mieć ! Jak ktoś nie ma hamulców to polecam
Teraz mam planty w 3-4 tygodniu flo, topki już oszronione, przycinam dużo listków przy LST i wystarczy lufa listków z okolic topów i można się dość mocno zjarać, topy muszą masakrować, bo próbowałem listków przytopowych też innych odmian, i nie były nawet w połowie takie mocne :D Ciekawe jak ta odmiana radzi sobie z UVB.
 

Trepanator

owner
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
722
Buchów
17
siema właśnie miałem ją w boxie
Bardzo mocna odmiana,nie wiem czy w strone indyji,raczej nie powiedział bym,że 30% indi może z 50%jak przetrzymasz flo dłużej:DDość dziwny zapach ogólnie,ale dobra odminana:D
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
jedna z lepszych odmian na INdoora lub do Greenhousa -
wydajna i najważniejsze że zapach jest mało intensywny.
Topy podłużne całe oszronione - dosyć ciężkie ale nie są zbite jak kamień dzięki czemu
curring trwa znacznie krócej.
Szybki wzrost zwłaszcza na fazie veg - podczas kwitnięcia niektóre osobniki rosną drugie tyle :D Dobrze znosi FIM po 2-4 dniach już widać nowe szczyty obok tego ZFimowanego :)


Susz - dym cierpki ale pięknie wchodzi odmiana słusznie się nazywa TrainWreck masakrator centralnego oś. nerwowego x_X widze, że wiele osób ma uczucie ciepła zwłaszcza w głowie zapewne podnosi ciśnienie krwi.

W ogóle nie usypia High w stronę Sativy ale nie nadaje się na balety kompletnie...
2 nabicia średniej wielkości bongo i dwie osoby mają dobrą zabawę przez całą noc.

Jedno z lepszych paleń już dostępna w większości Coffe Shopów w NL.

Według mnie odmiana typu MUSISZ JĄ MIEĆ
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
nie wiem czy w strone indyji,raczej nie powiedział bym,że 30% indi może z 50%jak przetrzymasz flo dłużej
Z tą odmianą to chyba loteria... U mnie jeden krzaczek ma większość cech sativy, drugi praktycznie indyjka (niesamowicie się różnią), trzeci wygląda jak hybryda, jedyna wspólna cecha to oszronione kwiaty w 3 tygodniu flo :D
zapach jest mało intensywny
Indyjkowy fenotyp ***ie mi na cały pokój, reszta tak jak piszesz, mało intensywny.

Jak było u Was ze zbiorem? Dużo topki napuchły pod koniec? 8 tygodni kwitnięcia rozumiem jest tylko napisane i trzeba dodać tydzień-dwa, czy poważnie tyle kwitnie?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
jak mówisz zależy co trafisz :)

myśle, że różnica między feno. nie będą bardzo duże tydzień - 10 dni

w aero doszły jak w zegarku - będziesz zadowolony z suszu jest jak pisze producent.. odziwo :)
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
myśle, że różnica między feno. nie będą bardzo duże tydzień - 10 dni
Pheno sativove, które zakwitło tydzień wcześniej i jest około tydzień starsze od reszty pewnie najdłużej będzie dochodzić, ale dzięki przypadkowi, ze roślina jest tydzień starsza, wszystkie razem wytnę :D
w aero doszły jak w zegarku
Mam nadzieje, że w ziemi też tak dojdą :D
będziesz zadowolony z suszu jest jak pisze producent.. odziwo
Z jakości zioła na pewno tak, a zbiór? Gdzieś czytałem, że dosyć słaby jest.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie wiem jak w ziemi ale z aero przy 600w prawie 300g suchej masy na 1 rośline
dla mnie bomba :)
 

Trepanator

owner
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
722
Buchów
17
odmiana mało porduktywna:(

Orion nie wierz w wszystko co piszą:D
ja miałem około m-c weg i więcej odmian jednocześnie przy takich samych warunkach, no i TW nie wypadł najlepiej:(
te 300g to pewnie na m2 a nie na roślinę,chociaż przy dobrym treningu,ale nie z TW:D:D:D:
 
U

Usunięty 12614

Guest
to może trochę o korzeniach (rodowodzie) tej odmiany. Klon który liczy już ok 20 lat pochodzi z Acarty, zostal ustabilizowany przez woodhorse seeds i oni jako pierwsi wypuscili go na rynek. Arjan z GH z***al robote(jak zawsze) bo kupil tego klona za 30000$ i zapomnijcie ze urosnie wam ztego jakies za***iste pheno, bo wg znawców to "średniak o znacznie obniżonych zbiorach"

Jedynym dobrym komercyjnym odzwierciedleniem oryginału był cross Orient Express ( TrainWreck X Thai) ale niestety niema go już nigdzie w sklepach, nie mylić z Orient Express z ACE Seeds bo to ściema.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Arjan z GH z***al robote(jak zawsze) bo kupil tego klona za 30000$ i zapomnijcie ze urosnie wam ztego jakies za***iste pheno, bo wg znawców to "średniak o znacznie obniżonych zbiorach"
Tzn. co z***ał? Chodzi o to, że tylko oryginalny klon ma takie za***iste właściwości, a on zrobił z tego klona coś w rodzaju F2 feminizowanych, które nie mają już tak dobrych cech jak "oryginał", tylko są bardzo podobne i dlatego ta odmiana z GH jest gorsza od oryginalnego klona?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
1 topek trainwreck


na roślinę przypada kilka takich - plant był przysadzisty topy ciężkie i mokre po curringu tracą tylko 30% masy.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół