nasiona marihuany

[LED MARS][0,36m2][FEM] 1x Bruce Banner x White Russian, 1x Chemdawg, 1x Gorilla Glue [OS PP], 1x LSD [BF]. Organicznie

Wyszukiwarka Forumowa:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Wszystko jak po sznurku (LSD też sobie poradzi)
Zadowolony jesteś z "nowych" doniczek? Fajnie medium przesycha?
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Te ‚nowe’€ to są stare. Drugie lub trzecie grow na nich lecę. We wcześniejszych grow po prostu o nich nie wspominałem. 11-litrowe podziurawione jak ser. Spisują się, uważam że dobrze dotleniają glebę...
Dzięki za komentarz. Pozdro!
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
YO

Szybki up. Dziś trochę łamałem znowu Chema i BBxWr. Poszły w górę na prawie 70 cm. Od lampy miały jakieś mniej niż 10 cm. Tak to wyglądało w boxie:

76ADDA6D-B726-48CF-BE08-B39AD5642C4B.jpeg


Łamałem, naginałem łodygi Chema i słyszę pęknięcie, i z***ałem...

638DBF33-934B-4DE6-88D4-A76367629CC1.jpeg


Mam nadzieję, że się podniesie od takiego pie****nięcia??

:szczena:

P O Z D R O ! <peace>
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Nie z takich rzeczy sie podnoszą wariat. Zwiąż to dobrze i sie zrośnie <peace>
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Miałem to samo po toppingu. DAWAJ ZAŁOŻYMY GIPS
 

PyroLaczek

Member
Rejestracja
Lis 28, 2018
Postów
24
Buchów
0
Polecam tyrytytką zabezpieczyć :p Moją tak zrobiłem i bez marudzenia przeżyła do kosy.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
FLO. Aktualizacja 20.02.2019 (50 dzień)

YO​

Z racji tego, że w boxie susza, dziś dzień podlewania. U roślin minął 7 tydzień życia. Są po łamaniach, wyginaniu i zabiegach fryzjerskich (poobcinałem dolne niepotrzebne odrosty). Średnie warunki w namiocie: temperatura 24 stopnie, wilgotność 50%, wiatr wieje z każdej strony. BBxWR, Chem i GG dostały dziś papu w postaci 1mL BioGrow, 2mL BioBloom, 1mL TopMax na jeden litr wody. LSD sama woda. Dodatkowo wlałem trochę wody w podstawki. Kwitnienie ruszyło. Zdjęcia:

BBxWR, dzień 50/10flo

IMG_0864~0.JPG


IMG_0866.JPG


IMG_0869.JPG


IMG_0870~0.JPG


Chem., dzień 50/10flo
Pęknięcie bardzo ładnie się zrosło...

IMG_0872.JPG


IMG_0873.JPG


IMG_0874~0.JPG


IMG_0875~0.JPG


Zagojone pęknięcie.
IMG_0885.JPG


GG, dzień 47/10flo

IMG_0877.JPG


IMG_0878.JPG


IMG_0881.JPG


IMG_0882.JPG


O tym nawet nie wiedziałem, dziś zauważyłem te pęknięcie. Zrasta się i nic z tym nie robię do następnego wyciągnięcia z boxu.
IMG_0880.JPG


LSD, dzień 38/10-5 =5flo
LSD dopiero rusza z kwitnienie, więc mu będę liczył 5 dni mniej flo niż pozostałym. Ładnie wystrzelił w górę i podgonił siostry.

IMG_0886.JPG


IMG_0887.JPG


IMG_0890.JPG


RAZEM

IMG_0891~0.JPG


IMG_0893.JPG


BOX

Lampa wisi jeszcze 20 cm nad plantami, z czasem będę ją podwyższał.
IMG_0894.JPG


Obecnie GG (bez łamania) najwyższy w boxie.
IMG_0895~1.JPG


A takie kolorki przyświecają mi z uchylonego boxa.
IMG_0839~0.JPG


Jest dobrze? Ja myślę, że tak. Jakby co to piszcie czy coś zmieniać...

Parafun. Jedna Siła Jeden Cel. Korzenie. 1999.

P O Z D R O !

<peace>
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Kurde ładnie Ci w górę wystrzeliły. U mnie pod Marsem to zawsze jakieś przykurcze. A powiedz jak wysoko na weg panel trzymałeś??
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Kurde ładnie Ci w górę wystrzeliły. U mnie pod Marsem to zawsze jakieś przykurcze. A powiedz jak wysoko na weg panel trzymałeś??
No wystrzeliły fest i to nie po mojej myśli ;) Lampę na wegu trzymałem 45-60 cm nad plantami, tak jak w instrukcji marsa i tej wysokości nie zmieniałem. Potem przełączyłem na 12/12 i lazły w górę aż do momentu gdy były około 15 cm od lampy. Wtedy łamania i było jakieś 30 cm, a rośliny dalej w górę.
Obecnie mam leda jakieś 20 cm od szczytów, raczej za mała odległość, gdzie powinno być minimum 30. zapasu w górę mam około 30 cm i się póki co wstrzymam z podnoszeniem. Generalnie gimnastyka na całego.
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
No wystrzeliły fest i to nie po mojej myśli ;) Lampę na wegu trzymałem 45-60 cm nad plantami, tak jak w instrukcji marsa i tej wysokości nie zmieniałem. Potem przełączyłem na 12/12 i lazły w górę aż do momentu gdy były około 15 cm od lampy. Wtedy łamania i było jakieś 30 cm, a rośliny dalej w górę.
Obecnie mam leda jakieś 20 cm od szczytów, raczej za mała odległość, gdzie powinno być minimum 30. zapasu w górę mam około 30 cm i się póki co wstrzymam z podnoszeniem. Generalnie gimnastyka na całego.

Kurde ja z kolei chciałbym żeby moje szły w górę a one jakieś karły zawsze... Ty masz kilkanaście centymetrów między piętrami, a ja co 2 cm piętro.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Kurde ja z kolei chciałbym żeby moje szły w górę a one jakieś karły zawsze... Ty masz kilkanaście centymetrów między piętrami, a ja co 2 cm piętro.
Mi się wydaje, że to kwestia ustawienia wysokości lampy i treningu LST na wegu. W sumie każdy mój grow inny, eksperymenty za każdym razem, ale z umiarem i bez szkody dla roślin...
Pozdro!
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Siema
Mam zagwozdkę odnośnie podłączenia tłumika, więc może ktoś mi doradzi, którą opcję wybrać.
Przejdźmy do szczegółów.
Chcę filtr węglowy wywalić na zewnątrz boxa i teraz jak optymalnie podłączyć instalację wyciągową?

Opcja 1.
Z boxu będzie wychodzić rura --> wentylator --> tłumik akustyczny --> filtr węglowy.

Opcja 2.
Z boxu będzie wychodzić rura --> tłumik akustyczny --> wentylator --> filtr węglowy.

Czy w ogóle przy zastosowaniu jednego tłumika ma to znaczenie?
Czy taka instalacja zewnętrzna będzie spełniać swoją?

Wiem, że pytania banalne, ale będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.

pozdr
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak chcesz żeby to działało, tj żeby rzeczywiście tłumiło to musisz do wentylatora zamontować z jednej strony filtr, a z drugiej tłumik na sztywno. Dopiero za tłumikiem dać kawałek rury który będzie wchodził do boxa i wyciągał powietrze. Między wentem a filtrem i wentem a tłumikiem nie może być żadnych przejściówek rur itp. bo przez nie będzie spie****ał hałas. W innej konfiguracji będzie głośno, pewnie na tyle że nie będzie różnicy z a bez tłumika.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Jak chcesz żeby to działało, tj żeby rzeczywiście tłumiło to musisz do wentylatora zamontować z jednej strony filtr, a z drugiej tłumik na sztywno. Dopiero za tłumikiem dać kawałek rury który będzie wchodził do boxa i wyciągał powietrze. Między wentem a filtrem i wentem a tłumikiem nie może być żadnych przejściówek rur itp. bo przez nie będzie spie****ał hałas. W innej konfiguracji będzie głośno, pewnie na tyle że nie będzie różnicy z a bez tłumika.

Nie koniecznie na sztywno, moze połączyc flexem tlumiacym z wełna(spiro dziurkowane z otulina) to nawet lepiej. Na sztywno bedzie Ci robic wibracje. Tłumik - went - tlumik - filtr i masz cicho jak sk***ysyn :D
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
@Dumbballu ja mam tylko jeden tłumik.

[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] z Towjej odpowiedzi wynika, żeby zastosować opcję 2.

Dzięki za komentarze...

<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół