nasiona marihuany

żyje ale co to za życie szybkie pytanie brak czasu.

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Siema wszystkim wieki mnie nie było za dużo na głowie i brak czasu na wszystko nawet na forum. Robię mały remont w boxie i zamiast 60x60 będzie 80x80 światło to samo co do tej pory 4 x CLU046-1212C1-353H6G + trochę czerwieni na flo wejdzie. Moje pytanie ile walić do ziemi i ile donic? myślę nad 6 x 11 L 20-30 dni wega, albo 9 automatów, chce żeby to się szybko uwineło ostatnio miałem green poison Fast Version i jestem zadowolony ale chce iść bardziej na ilość i dlatego myślę nad Auto. Pany doradźcie coś a może coś nowego z sezonówek moc+plon wiem że super skunk od SS ale miałem go już ;) myślę nad afganem z WOS.
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
spróbuj LSD od Barney's Farm i AMNESIA PLATINUM od BULK SEED BANK
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Głównie Sativa amnesia więc odpada na to samo wyjdę z sezonem indica pewnie :) a LSD już bardziej mnie przekonuje.

---------- Post Zaktualizowany at 11:30 ---------- Data pierwszego postu at 09:24 ----------

Głównie Sativa amnesia więc odpada na to samo wyjdę z sezonem indica pewnie :) a LSD już bardziej mnie przekonuje.


Ktoś coś jeszcze? mogę dać w sumie mniejsze donice i więcej sozona ale chyba 6 w takim i 11L to max :D
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
6x11l powiedziałbym że to dobre ułożenie. Mimo że z cm... wsadzisz tam 9x11 i jeszcze zostanie 5cm luzu xD. Więc jeśli masz głowę na karku i złożysz dobry trening + mocna lampa by to ogarnąć to pchaj więcej. Ja na taki box mam zamiar włożyć prawdopodobnie 7 donic i jeden krzak będzie w puszce 4fun. Startuje za 4tyg będzie ciasno ale milo :D
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
pójdzie 6 sezonów afghan kush special -world od seeds albo ale chyba właśnie padnie na tą black russian -delicious seeds
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Pany doradźcie coś a może coś nowego z sezonówek moc+plon wiem że super skunk od SS ale miałem go już ;) myślę nad afganem z WOS.[/COLOR]

Moc to polecam Bubba kush 2.0 od HSO, a ilość zależy od twojego skilla, mi to ładnie puchło, struktura topa eleganckie bryłki wyszły.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Moc to polecam Bubba kush 2.0 od HSO, a ilość zależy od twojego skilla, mi to ładnie puchło, struktura topa eleganckie bryłki wyszły.

PINEAPPLE EXPRESS AUTO PRODUCENT: FASTBUDS co o tym sądzisz? Jakoś nie mam przekonania do AUTO :X
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
[MENTION=49562]grymasek[/MENTION]
Miałem kiedyś coś podobnego w 2l doniczce pod 12/12, na parę lolków wyszło luźnego ładnie pachnącego palonka, auto jak dla mnie na indoor to bez sensu, potrzymasz sezonówki z 2 tyg dłużej w stosunku do auto, a uzyskasz rasowe palenie jeśli wybierzesz wporzo geny.
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Siema wszystkim wieki mnie nie było za dużo na głowie i brak czasu na wszystko nawet na forum. Robię mały remont w boxie i zamiast 60x60 będzie 80x80 światło to samo co do tej pory 4 x CLU046-1212C1-353H6G + trochę czerwieni na flo wejdzie. Moje pytanie ile walić do ziemi i ile donic? myślę nad 6 x 11 L 20-30 dni wega, albo 9 automatów, chce żeby to się szybko uwineło ostatnio miałem green poison Fast Version i jestem zadowolony ale chce iść bardziej na ilość i dlatego myślę nad Auto. Pany doradźcie coś a może coś nowego z sezonówek moc+plon wiem że super skunk od SS ale miałem go już ;) myślę nad afganem z WOS.

Masz jakieś fotki Poisonow?? Lecę teraz i chciałbym zobaczyć jak Tobie poszło. U mnie możesz zobaczyć ss
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
[MENTION=49562]grymasek[/MENTION]
Miałem kiedyś coś podobnego w 2l doniczce pod 12/12, na parę lolków wyszło luźnego ładnie pachnącego palonka, auto jak dla mnie na indoor to bez sensu, potrzymasz sezonówki z 2 tyg dłużej w stosunku do auto, a uzyskasz rasowe palenie jeśli wybierzesz wporzo geny.

Na zagranicznych forach chwalą koleś zebrał po 60 dniach od pestki więc :O wiadomo ze nie będzie miał mocy jak sezon. Właśnie u mnie problem jest że nie mam czasu temu lecę 80x80 a nie 60x60 bo chce dać więcej zrobię im LST i będzie wyprowadzę na 4-5 pałek i niech rośnie. Pierwszy raz idzie auto kiedyś trzeba spróbować świecił będę 20/4. Mam nadzieję że wyjdę koło 100 z całego namiotu i że będzie tak jak piszą na innych stronach. Widziałem że kiedyś konopny to sadził i bardzo chwalił no będziemy widzieć :)

---------- Post Zaktualizowany at 12:52 ---------- Data pierwszego postu at 12:51 ----------

Masz jakieś fotki Poisonow?? Lecę teraz i chciałbym zobaczyć jak Tobie poszło. U mnie możesz zobaczyć ss

poszło w twoim temacie.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
No pewnie, znam się na autach ale na automatach już trochę mniej :sunny:
Powodzenia :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół