nasiona marihuany

Gotowość do LST

Wyszukiwarka Forumowa:

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Siemanko :freak:

Wczoraj została podlana więc za 3 dni chciałbym przeprowadzić LST, niech troche wyschnie...
roślinka aktualnie ma 20 dni





Jest na to gotowa?
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ja bym poczekał przynajmniej z tydzień z LST, a co to jest af czy sezon ?.
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
AF , 60 days Grapefruit ,a z 60 zrobi się 70-80 :pl:
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jak chcesz to rób LST, na af nie ma co zbytnio czekać .
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Smialo mozesz naginac jak przeschnie... ale ziemie to ty masz chu**wa, nie? Drenaz jakis jest, dziury porobiles?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
AF , 60 days Grapefruit ,a z 60 zrobi się 70-80 :pl:

70-80 to normalnie ona idzie :) nie ufaj temu co pisze w opisie producent a 60 tki to przewaznie maja 80tki
I [MENTION=85529]Honza[/MENTION] dobrze prawi o ziemi , nie wiem jakiego masz boxa i jaka donic ( widac maława ) to bym zainwestowal jakies potezne 9 złotych Polskich i kupił sterlex 10 L czy cokolwiek z ogrodniczego + donooca in 6 Litrow
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Donica 10l, w obiektywie tak śmiesznie wyszło....
Historia ziemii jest taka, że pierwsze tygodnie siedziała w ziemii za 2,50zł , totalnym gównie... teraz ma delikatną ziemie uniwersalną "Westland Grow Sure z nawozem na 6tyg" i dużo odżyła od przesadzenia do nowej ziemii, dodatkowo w mieszance jest perlit, niestety na spodzie swieza nowa ziemia bez perlitu (miałem zajętą rekę trzymając już bryłe z korzeniami i roślinke (tutaj zepsułem po całości) i nie miałem jak dosypać i rozmieszać, perlit jest ze stara i swieżą glebą wymieszany od połowy donicy w góre.

Co do dziur to doniczka na spodzie już miała dziury, po czasie pomyślałem ,że może brakować powietrza korzenią i zapewnie im lepszy przepływ powietrza, porobiłem też dziurki wokół donicy

Aaa i jeszcze pytanko... sznurówka nada się do LST nie? wżynać sie raczej nie ma parwa bo jest delikatnie spreżysta i nie cieniutka...
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
AF , 60 days Grapefruit ,a z 60 zrobi się 70-80 :pl:

będę zaglądał jestem ciekaw jak ci wyjdzie te 60 day grapefruit a jaki producent? jakiś czas temu też miałem tą odmiane producent holenderski skun i wyszło ledwo 10g suchego . miałem tego krzaczka pod hps 600w warunki miała dobre lecz plonu nie dałą dużo
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
będę zaglądał jestem ciekaw jak ci wyjdzie te 60 day grapefruit a jaki producent? jakiś czas temu też miałem tą odmiane producent holenderski skun i wyszło ledwo 10g suchego . miałem tego krzaczka pod hps 600w warunki miała dobre lecz plonu nie dałą dużo

Również od producenta HolenderskiSkun ;)
powiesz coś więcej o jakości? 10g ale warte zabiegu? smak, fazka
postaram się dobrze zagospodarować LST i zwiekszyć troche plon, miejmy nadzieje ,że wyjdzie całkiem okej

Używam Bioponu Uniwersalnego (8;3;4) co drugie podlanie, na flo mam PK 13/14 Canna

Z nawożeniem nie szaleje bo gleba sama w sobie jak pisałem ma nawóz na 6 tyg.
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
jakość palenia dobra faza lajtowa nie wlepiała w fotel tylko pozytywnie nakręcony byłem na większą skale bym nie ryzykował z tymi krzakami max 3 bym wsadził pod lampe i nie pod 600w tylko już pod mniejszą bo nie opłacalne by było nie zwróci sie nawet za sam prąd. ja używałem na wegu canna terra vega a na flo też pk 13/14 i canna terra flores
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Siemanko :spalony:

Żeby nie zakładać nie potrzebnie nowego tematu bo jest ich już tysiące, wykonałem dzisiaj LST, pierwszy raz to zrobiłem więc pytam ,ew wskazówki

Dobrze wykonane LST?
AF 21 dni




 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Trochę za daleko masz ten sznurek lepiej jak by był miedzy pietrami, ja osobiście wbijam klamry druciane z owijką gumową .

Tu masz przykład .
DSCN0243.JPG
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Trochę za daleko masz ten sznurek lepiej jak by był miedzy pietrami, ja osobiście wbijam klamry druciane z owijką gumową .

Tu masz przykład .
DSCN0243.JPG

Twoja ma fajne miejsca na złapanie jej :D
ale nie jest źle? może tak narazie być? bede robił korekty tak czy siak jak pokażą się odrosty bo jak narazie lepszego miejsca na sprowadzenie szczytu do parteru nie znalazlem, jezeli dałbym pomiedzy jak mówisz przysłoniłbym już puszczone małe gałązki
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Pewnie że jak podrośnie to sama sobie znajdzie drogę do góry wtedy można wywijać sznurkiem we wszystkie strony .
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
wyczuwam mikruska :sunny: lst jakoś idzie do przodu...
Ostatnie zdjęcie... powoli kwitnie?:zombi:





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół