nasiona marihuany

Czyszczenie boxa

Wyszukiwarka Forumowa:

C.S 1.6

Member
Rejestracja
Sty 9, 2019
Postów
12
Buchów
0
siema, macie jakies sposoby na umycie scian boxa zeby odbijaly swiatlo tak jak powinny? material 1680d diamond, woda nic nie daje, a boje sie uzyc jakichs srodkow zeby nie zmatowic... brud to smugi po opryskach i ogolnie rok bez mycia, na pewno duzo trace...ps a alu odblysniki czym myjecie? pozdro

---------- Post Zaktualizowany 21:11 ---------- Data pierwszego postu 21:01 ----------

edit: plyn do naczyn i woda nie daja nic

---------- Post Zaktualizowany 21:12 ---------- Data pierwszego postu 21:11 ----------

plyn z ciepla woda*
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Alkohol izopropylowy. Ewentualnie możesz czyścić spirytusem spożywczym jeśli ci nie szkoda :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
O ile dobrze rozumuję ( bo sam miałem cały biały box zamiast srebrnego mylaru) to na przyszłość jak mak masz twardą wodę nie pryskaj tyle( o ile dużo pryskasz ) bo odkłada Ci się kamień (magnez wapń i węglany) zapewne który może też osiadać na wentylatorach filtrach itd skracając ich żywotność oraz na liściach ( sam tak od***ałem i musiałem myć każdy po kolei ręcznie) ograniczając absorpcję światła, nie mówiąc już że wapń jest antagonistą innych pierwiastków i blokuję rozwój rośliny jak wniknie głębiej. Jak nie masz jakiegoś miernika to nie dopie****aj na masę cal-magów do oprysków.
 

C.S 1.6

Member
Rejestracja
Sty 9, 2019
Postów
12
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi. [MENTION=87004]emceero[/MENTION] tak jak mówisz wode mam twardą i ten brud to rzeczywiscie kamien, alkohol w takim wypadku chyba nie pomoże prawda? Cal maga nie używałem, leciałem w glebie, teraz coco zaczynam i chcę pryskać cal magierm, woda będzie ro, nie zostawi chyba śladów jak nie przesadze z dawka? Miernik jest
 

herbapol

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2015
Postów
120
Buchów
18
ciepla woda z octem i po osadach z kamienia.mozesz tez uzyc odrobine ph-...ja tak czyszcze nawilzacz<peace>
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Soda kaustyczna, wpierw spróbuj zwykłego płynu do szyb posiada go każda pani domu .
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Ja swój namiot wrzucilem normalnie do pralki i po wyjeciu był czysty, świeży i pachnacy i nic mu sie nie stalo,
bez detergentu, na 30 stopni na pranie szybkie.
Do tej pory jest w użyciu i dalej odpowoednio spelnia swoje zadanie
 

C.S 1.6

Member
Rejestracja
Sty 9, 2019
Postów
12
Buchów
0
Płyn do szyb też nic nie dał, jutro wypróbuje ocet jak nie pomoże to sodę [MENTION=67871]świeżaczek[/MENTION] nic sie nie popruło? :DD niestety nie zmieszcze swojego do pralki i bałbym się o te marne niteczki i niby wersja "pro" :pl:
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ja swój namiot wrzucilem normalnie do pralki i po wyjeciu był czysty, świeży i pachnacy i nic mu sie nie stalo,
bez detergentu, na 30 stopni na pranie szybkie.
Do tej pory jest w użyciu i dalej odpowoednio spelnia swoje zadanie

Też muszę tak zrobić, tylko jak ty to zrobiłeś? Złożyłeś w kwadracik czy wepchnąłeś na siłę jak leci? Bo jak tak patrzę na rozłożony namiot, to mam pewne wątpliwości czy się do bębna zmieści.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Też muszę tak zrobić, tylko jak ty to zrobiłeś? Złożyłeś w kwadracik czy wepchnąłeś na siłę jak leci? Bo jak tak patrzę na rozłożony namiot, to mam pewne wątpliwości czy się do bębna zmieści.

Wepchnalem na siłę razem z rozłożoną i odpiętą podłogą.
moj poprzedni boks miał 0,36 (60x60) a pralka 7 kg wsadu.
Mylar sie nie odkleił czy w zaden sposób nie uszkodził, nabszwy w żaden sposób to nie wpłynęło podobnie jak na ekspresy. Po wyjęciu moze utracil swoją oryginalną, sklepową sztywność ale po powrocie na stelaż nie bylo zadnej różnicy. Oprocz czystości i świeżości, w srodku rowniezmylar odzyskał blask bo byl zmatowiony.
dalo radę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół