nasiona marihuany

Osmocote Exact Standard (5-6M)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Witam. Juz za chwile zwolni mi sie jeden box, gdzie chcialbym troszke poeksperymentowac z uprawa. Jest tu moze ktos kto bawil sie juz tym nawozem ? Chcialem dodac ten nawoz do ziemi BioBizz All Mix, potem juz do konca uprawy lac tylko wode, ale nie wiem czy dobrze kombinuje. Zaleca sie dodanie dolomitu lub kredy, ale w jakich dawkach ? Co z flushem ? , bedzie wogule mozliwy ? Pozdrawiam.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak dodasz nawóz do all mixu to jest duże prawdopodobieństwo że spali Ci krzaki. Po za tym użycie długodziałającego nawozu mineralnego przy uprawie konopi to jak dla mnie fail, nie wypłuczesz go nigdy i będziesz miał paskudne w smaku zioło.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
All mixa jeszcze dalo by sie obejsc, bo dalbym poprostu sadzonki do ziemi nie nawozonej. Ale brak mozliwosci przeplukania ziemi przed scinka, to juz dla mnie za duzy korek, ziolo przeciez musi smakowac nie tylko kopac. No chyba ze ktos ma swoj patent jak wyplukac nawoz mineralny z ziemi przed scinka ? Sam nie wiem, moze masz racje Śmieszek, moze gra nie warta swieczki...
Chociaz strasznie mnie kusi, naczytalem sie jak to niby topy ociekaja zywica przy nawozach mineralnych, zakladajac oczywiscie ze dobrze poprowadzimy grow i niczego nie spie****imy ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
niby topy ociekaja zywica przy nawozach mineralnych

Niby to słowo klucz ;) Ilość żywicy zależy od potencjału genetycznego i ogólnych warunków uprawy, nie od nawozów.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Calej uprawy na tym nie pojade, ale jednego planta poprowadze na tym Osmocote Exact, tak z czystej ciekawosci. Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół