nasiona marihuany

[CFL 125] 1 x Blue Cheese Dinafem / Matka dla klonów

Wyszukiwarka Forumowa:

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
16 dzień weg - 10 dzień weg

Siemanko wszystko idzie w porządku, Cheese #1 leci sobie fajnie potrzymam go jeszcze 2 tyg i przełączam na flo.

Te małe dają sobie rady, ale podczas przesadzania naderwałem lekko bryły korzeniowe obydwu plantów (za***ane butelki) na skutek czego lekko przystopowały. Na razie nie podlewam niczym bo kulki trzymają wilgoć.

Całość pod słoneczkiem


Cheese #2


Widać różnicę genów Nothern vs Cheese






pozdrawiam!
 

Rablit

Member
Rejestracja
Paź 18, 2018
Postów
11
Buchów
0
Siemano, nie znam się na matkach ale powiedz mi dlaczego przełączasz na flo skoro to matka? Po przełączeniu na flo można jeszcze klonować? I jeszcze jedno, jakbym chciał zrobić matkę, słyszałem że powinna mieć idealne geny, sadząc tylko jedną mamy dość spore ryzyko, czy jeżeli twoja matka nie będzie idealna to klony też będą takie?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
czy jeżeli twoja matka nie będzie idealna to klony też będą takie?

Dokładnie :salut: w dodatku revegowane rośliny mają tendencję do zmian w swojej budowie/wyglądzie... także jedynym mądrym rozwiązaniem byłoby pobranie klonów przed flo, aby zachować pierwotne cechy matki. :p
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Siema, napisałem w drugim poście, że z powodu braku czasu musiałem odpalić boksa 1.44 i przystopować z klonami. Ale na pewno pobiorę je przed flo. Na tego cheesa moge poświęcić cały boks 40x40 więc dam jej jeszcze z 10 dni wega i pociacham ją.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół