nasiona marihuany

Miss # - edycja Zima 2018/19

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Miss_1920.jpg









thumb_MisslogoOK.png







Serdecznie zapraszamy na kolejną tym razem zimową edycje konkursu Miss #
Konkurs trwa od dziś do 31 stycznia






Nagrody:




I miejsce - bon o wartości 500zł do SeedShopu




II miejsce - bon o wartości 400złdo SeedShopu




III miejsce - bon o wartości 300zł do SeedShopu






Dodatkowo każda z uczestniczek bez względu na miejsce również otrzyma nagrodę, mianowicie bon do SeedShopu na
200zł






Regulamin konkursu




1. Publikacja zdjęć/zgłoszenie:




  • W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie
  • Zdjęcia mogą być publikowane wyłącznie za zgodą fotografowanego "obiektu".
  • W związku z tematyką forum - zdjęcie powinno oprócz aktu zawierać jakikolwiek akcent konopny (liść, krzaczek, joint, bong itp).
  • Każde zgłoszenie musi zawierać logo Haszysz.com plus ewentualnie nick użytkownika. W przypadku umieszczenia większej ilości zdjęć - przynajmniej na jednej publikowanej fotografii (przy założeniu że modelka i sceneria są identyczne). Może być narysowane na ciele lub potwierdzone kartką.
  • W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnych zdjęć przez tego samego użytkownika, przy założeniu że umieszczane są w tym samym konkursie (np. Miss lata) - zostaną dołączone do wcześniejszych fotek
  • Zdjęcia publikowane w konkursie nie mogą zostać usunięte przez Użytkownika po zakończeniu konkursu. Moderacja ma prawo do "przejęcia" zdjęcia jednak nie ma możliwości wykorzystywania go w innych celach jak konkurs Miss#
  • Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie możliwość przedłużenia konkursu w skrajnych przypadkach np. niska frekwencja.
  • Moderacja zastrzega sobie prawo do odrzucenie zgłoszeń w przypadku gdy fota/foty są są kiepskiej jakości, mało na nich widać kobiecego piękna;) itd. . . .






2. Oszustwa:




  • W przypadku wykrycia wszelkiego rodzaju matactwa (umieszczanie zdjęć pobranych z internetu, wklejanie nicka i logo za pomocą oprogramowania do obróbki zdjęć itp) - Uczestnik zostaje automatycznie wyłączony z konkursu i usunięty z forum.
  • Zabrania się namawiania innych użytkowników do oddawania głosu na konkretne zdjęcie. Jedyna możliwość na "agitację" to umieszczenie info w sygnaturze użytkownika wraz z info o konkursie i linkiem do opublikowanych zdjęć w wątku konkursowym








3. Limity:



  • W konkursie może uczestniczyć każdy użytkownik który ma konto założone nie później niż grudzień 2018








4. Treści/zawartość postów:




  • Użytkownikom forum zabrania się umieszczania treści wulgarnych, obraźliwych oraz zbędnego offtopu w temacie konkursowym/głosowaniu. Niestosowanie się grozi warnem/banem/karnym kut*sem.





5. Wyniki konkursu




  • Wyboru osoby wygranej dokonują użytkownicy forum przy pomocy ankiety lub głosowania.
  • Głosować mogą użytkownicy posiadający minimum roczny staż na forum oraz 100 postów. Wyjątkiem są osoby, które opublikowały zdjęcie w konkursie - nawet jeśli nie spełniają powyższych warunków - muszą wziąć udział w głosowaniu - nie oddanie głosu wiąze sie z dyskwalifikacją.
  • Zabrania się oddawania głosu "na siebie" - takie zgłoszenia automatycznie zostaną usunięte, użytkownik wyłączony z konkursu oraz nagrodzony odpowiednią karą porządkową.





podziękowania dla sponsorów:
normal_kolaz~2.jpg






Dla przypomnienia kilka zdjęć z poprzednich edycji.










normal_n7.jpg




normal_1_28429.JPG





Miss_1920.jpg







ZAPRASZAMY DO ZABAWY




peace!! :spalony:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
A więc Cizia :)
Jest to tajemnicza ciemno włosa Pani. <sex>
Jest nie grzeczna Lubi Kajdanki i podobne sprawy. <sex>
Zaprowadziła by każdego bo bram piekieł <sex>










 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BruceWayne

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
189
Buchów
123
No to żeby była jakaś rywalizacja to też coś dodam ;)




 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
oki Panowie i Panie, zgłoszeń mało ale nie będziemy przedłużac konkursu zatem oficjalne ogłoszenie wyników<joint>




I miejsce - ProCannabisNL



II miejsce - KmL




Tym razem bez ankiety, tylko dwa zgłoszenia wiec nie ma sensu bawic się w głosowanie . . . pierwsze miejsce dla ProCannabisNL za lepsze naszym zdaniem zgłoszenie . . .




:running-around-smilGratulacje dla obu pań!!!!!:running-around-smil





Nagrody powinniscie otrzymać w przeciągu najbliższych 24h



Jak odbierzecie nagrody bedzie miło jak pochwalicie sie fotką co tam wybraliscie/dostaliście z przyjemnością postawie bucha
Zachecam również po otrzymaniu nagród do zostawienia komentarza w wątku sklepów.




Raz jeszcze gratululacje dla zwyciezców a własciwie zwycieżczyń :thumright:



To tyle w tym konkursie, zapraszamy do następnych edycji Miss #



peace!!
:spalony:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Chciałbym podziękować za głosy które zostały na mnie oddane w tym tajnym głosowaniu.
Organizatorom oraz całej administracji.
Czuje i tak , że nie spełniłem obietnicy. Miały być jeszcze inne zdjęcia ale to nie moja wina a mojej blondi ^^.
Obiecuje poprawę na następny konkursik.
:bounce:

Do Następnego Pozdrawiam :)
 

lenyslaw

Member
Rejestracja
Gru 11, 2018
Postów
11
Buchów
0
Kurde spóźniłem się! Wielka szkoda. No nic... poostalo czekać do następnego konkursu :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
A więc tak jak zawsze pochwalę się co wybrałem.
To jest skład paczuszki. Myślę że chociaż jedną sztuka będzie różowa.


Udział w konkursie uważam za udany. Będę kontynuować swoje misję fotograficzne w następnych edycjach. Pozdrawiam wszystkich co na mnie Chcieli zagłosować. Oraz cała administrację.


Pionteczka do następnego razu.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół