nasiona marihuany

Allmix/mikoryza/rhizotonic

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No elegancki przykład dałeś. Podobają mi się te korzenie. Więc mikoryza już zamówiona i użyje jej w nadchodzącym grow. Wiec jest sens by uzyc Rhizotonic jako łagodzący i antystresowy środek + wspomoże mikoryzie pompowac korzenie?. Dzięki dalej będę studiował uprawy także wciąż dużo przede mną. 5 i łap buszka
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Jak już masz te rhizo to możesz go używać, nie zaszkodzi.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wporzadku. Tak wiec bede uzywal mikoryzy i rhizotonic na większość plantow lecz jedno drzewko zrobię na samym rhizotonic i jedno na samej mikoryzie+ trypack od biobizz by na przyszłość mieć własne zdanie. O ile jest to dobry pomysł dzielenie krzaków w ten sposób.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wporzadku. Tak wiec bede uzywal mikoryzy i rhizotonic na większość plantow lecz jedno drzewko zrobię na samym rhizotonic i jedno na samej mikoryzie+ trypack od biobizz by na przyszłość mieć własne zdanie. O ile jest to dobry pomysł dzielenie krzaków w ten sposób.

Wyniki Twojego doświadczenia nie będą miarodajne, ponieważ dane osobniki mogą różnić się między sobą. Musiałbyś przeprowadzić takie doświadczenie na klonach. Aczkolwiek jak chcesz się bawić w eksperymenty to nikt Ci nie broni! Trzymam kciuki. :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Na klony to za wcześnie, jeszcze się nie czuje na tyle by je robić. Ten grow nadchodzący to taki mój osobisty debiut (mam nadzieje) przygotowanie sprzętem jest jak trzeba jak zapowiadalem przy pierwszym IN. Wiedza nabyta tyle ile trzeba ( tak mysle) także nie dziękuję i do zobaczenia niebawem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół