nasiona marihuany

Krzyżowanie AF.

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, pierwszy raz mam zamiar zrobić crossa AF, pierwszy z nich ma już ponad tydzień, za kilka dni mam zamiar kiełkować drugiego.

Rzecz w tym, że w boxie razem z tymi AF chce mieć 4 sezony.
Mogę je już kiełkować ? Chcę im zrobić jakieś 2-3 tyg wega w zależności od wielkości.

Drugie pytanie, gdy zapylę automatem, w tym wypadku pinapple express sezona np. Royal Gorille czy powstały z tego półautomat(?) będzie nadawał się na out ? Czy bardziej jest to loteria i może wyjść mi tak af jak i sez ?
Jeśli wyjdzie półauto, to zawsze dojdzie ? :freak:
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Czy masz zamiar pryskać sts albo czyms innym?
Z tego co wiem nie wszystkie sezony nadają sie na Pafy
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Czy masz zamiar pryskać sts albo czyms innym?
Z tego co wiem nie wszystkie sezony nadają sie na Pafy

Wiem jeszcze czym będę hermił, mam ten gotowy "feminizator", mam też azotan srebra i to chyba na niego padnie.
To ma jakieś znaczenie czym będę hermił ? Od czego zależy czy sezon się nadaje czy nie ? Sezon z którego chcemy zrobić paf musi dochodzić w pl ?
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
OK azotan lub gotowiec
To powinienes jakieś 2 tygodnie po pierwszej kiełkowac drugą na zapylenie.
Sezon nie musi dochodzić w pl lecz nie może też zakwitać w połowie września
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
OK azotan lub gotowiec
To powinienes jakieś 2 tygodnie po pierwszej kiełkowac drugą na zapylenie.
Sezon nie musi dochodzić w pl lecz nie może też zakwitać w połowie września

Zaraz będzie 2 tyg jak wykiełkowałem pierwszego. ;) To jak myślisz, kiedy kiełkować sezony ? Na ich zapylaniu mi nie zależy, no chyba, że uda mi się shermić część jakiegoś sezona i zapylić drugiego.
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Możesz jeszcze z tydzień poczekać
Po pryskaniu mija jakieś 4-5 tygodni jak roślina zaczyna pylić,a pyli tez 2-3 tygodnie.
Sezony możesz już kiełkować zależy ile dasz im wega?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Możesz jeszcze z tydzień poczekać
Po pryskaniu mija jakieś 4-5 tygodni jak roślina zaczyna pylić,a pyli tez 2-3 tygodnie.
Sezony możesz już kiełkować zależy ile dasz im wega?

Ten AF jak tylko zacznie pylić zostanie wy***any z boxa, pytanie czy pyłek dojrzenie bez światła ? Drugiego AF zacznę kiełkować jak miną 2 tyg, zawsze mogę zamrozić pyłek i użyć go gdy ten drugi będzie gotowy do zapylania, bo nie wiem jak się zgrać z tym w czasie na 100%.

Sezony chcę potrzymać 2-3 tyg na wegu. Będą to 4 sezony w 0.36 cięte na wuja bena, głownie indyka.
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Jak zacznie pylić to coś tam jeszcze dojrzeje bez światła, a może na parapet postawić?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Jak zacznie pylić to coś tam jeszcze dojrzeje bez światła, a może na parapet postawić?

Teoretycznie mógłbym postawić drugi namiot 0.16, ale i tak będzie stał w tym samym pomieszczeniu, więc raczej lipa. ;) Czytałem też na forum o patencie z folią(taka izolacja męskiego od reszty). Nie mogę teraz tego znaleźć, w każdym razie sub o tym pisał i podobno to działa.
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Postaw drugi namiot na tydzień żeby pyłek dojrzał,bez wentylacji na zewnątrz nic nie powinno się przenieść.
Jak będziesz zbierał pyłek to po tym spryskaj wodą i pozostały pyłek się zneutralizuje.
Folia odpada- bedzie gniło, agro włóknina
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Postaw drugi namiot na tydzień żeby pyłek dojrzał,bez wentylacji na zewnątrz nic nie powinno się przenieść.
Jak będziesz zbierał pyłek to po tym spryskaj wodą i pozostały pyłek się zneutralizuje.
Folia odpada- bedzie gniło, agro włóknina

Tak, tam chyba była właśnie agrowłóknina i folia o ile dobrze pamiętam. ;) Zostawie go jednak w jednym, jak zacznie sypać pyłkiem to go wyciągnę, z tego co czytam da radę tak zrobić.
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Możesz zostawić do pierwszych kwiatków na sezonówkach,
jak się pojawią wyciągasz zhermioną pryskasz wodą po całości i będziesz miał parę Pafów na testy
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Możesz zostawić do pierwszych kwiatków na sezonówkach,
jak się pojawią wyciągasz zhermioną pryskasz wodą po całości i będziesz miał parę Pafów na testy

To sezony już kiełkować ? Wyrobie się, prawda ? Hermić mam zamiar zanim pokaże płeć. Dzisiaj prawdopodobnie go przesadze, dużą doniczkę będzie potrzebował ? 1l wystarczy ? Myślę nawet o butelce.
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Afa chcesz całego na pestki, a sezony tylko pare sztuk=3 tygodnie wega jakis tydzień flo na pokazanie się pierwszych kwiatków?Czyli 4tyg.
Poczekaj jeszcze z 1tyd.do kielkowania sezonów.
1l powinno byc OK.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Afa chcesz całego na pestki, a sezony tylko pare sztuk=3 tygodnie wega jakis tydzień flo na pokazanie się pierwszych kwiatków?Czyli 4tyg.
Poczekaj jeszcze z 1tyd.do kielkowania sezonów.
1l powinno byc OK.

Tak, AF cały na peski. Czyli drugiego kiełkuje razem z sezonami za jakiś tydzień. ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół