nasiona marihuany

Krzyżowanie AF.

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Nie wiem jak to przechowywałeś ziomuś ale trochę pogrzebałem i mi wychodzi ze to prawdopodobnie askochytoza lub inna choroba grzybowa , w pierwszym przypadku dziwne bo to atakuje raczej odmiany bobowe lecz jest podobna do tego co ty nam pokazałeś, ogólnie to odstaw je na bok zobaczymy co będzie dalej bo interesujący przypadek.

Spoko, leżą sobie w szafce, zobaczymy co wyjdzie. W ogóle wydaje mi się, że one robią się coraz bardziej brązowe. Poczekam trochę i spróbuje czy kiełkują.


EDIT: [MENTION=88292]Czarolistna[/MENTION]

3 dni temu wrzuciłem pestki do wody, 100% wyszło.
Te, które były lekko białe w wodzie zrobiły się brązowe.
Myślisz, że z roślinami będzie wszystko okej ?

 
Ostatnia edycja:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ups no widzisz to jednak nie było nić grożnego, jeśli puściły kiełki to powinno być wszystko ok z dalszą uprawą.

Prawdopodobnie ich przebarwienie wynikało z nie zbyt dojrzałych nasion, lecz z doświadczenia wiem ze te mniej dojrzałe kiełkują zazwyczaj lepiej niż te grube wyrośnięte, od taki wybryk natury.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Ups no widzisz to jednak nie było nić grożnego, jeśli puściły kiełki to powinno być wszystko ok z dalszą uprawą.

Prawdopodobnie ich przebarwienie wynikało z nie zbyt dojrzałych nasion, lecz z doświadczenia wiem ze te mniej dojrzałe kiełkują zazwyczaj lepiej niż te grube wyrośnięte, od taki wybryk natury.

Czyli nie jest tak źle. :D Reszta planta z której nie wygrzebałem nasion nadal się suszy. Dzisiaj obczaje czy jeszcze jakieś będą się nadawać.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Grube i wyrosniete sionka maja znacznie twardsza skorupke, to moze im zajac dluzej zeby wykielkowac w porownaniu z niedojrzalymi, ale za to znacznie dluzej moga lezec. Generalnie im dluzej trzymasz nasiona na krzaku, tym dluzsza ich zywotnosc jak zamierzasz je dlugo przechowywac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół