nasiona marihuany

OS KSO 2018 out mix regular polauto/sez

  • Autor wątku KiedysSieOgarne
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

KiedysSieOgarne

Guest
SIEMA!!!
Mam do oddania troche pestek z moich zeszlorocznych outdoorkow.
Mianowicie sa to mieszanki polauto i sezonowek, odmiany ktore przewazaja w mixie to:
northetn passion 2.0
ggs outdoor mix
hindu kush
super skunk
early skunk
ogolnie rozne skunki
afghan
critical
i mozliwe ze cos jeszcze sie tam znalazlo ale nie pamietam ta obecna chwile.

Warunkiakmi udzialu w open seedzie jest:
minimum 1 ukonczona fotorelacja outdoor.
fota jakiejs rosliny out z zeszlego roku.
na koniec sezonu dobrze by bylo uslyszec co z nich wyszlo.

Pestki oddam 5 wybranym osoba, peastek w pakietach bedzie od 15-35.
Os bedzie trwac do 25 stycznia, wtedy wybiore zwyciazcow i wybrane osoby podadza mi bezpieczne adresy na priv do wysylki nasion.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
showthread.php

displayimage.php
[/URL][/IMG]FR


https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?135947-Parapet-niekoniecznie-zła-opcja/page2
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Podajcie adresy na PW dziś postaram się wysłać ale nie obiecuję :D a i napiszcie ile tego chcecie. Zgłoszeń już pewnie nie będzie ale ci co dostaną pestki raczej nie pozaluja, może i regulary ale naprawdę dobre geny
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Siema jak jeszcze można to też bym sie zgłosił fakt faktem nie mam ukończonej fotorelki OUT ale na ten rok napewno bedzie :D
Może uda sie załapać :crazy:
Fota


Poczekam może sie coś od Ciebie wyjdzie niezłego, bo np. Northern Passion 2.0 za***isty temacik był z zeszym roku.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Witam, jesli Ci cos zostalo, a przeszkoda nie bedzie brak fotorelacji (ale w tym roku takowa bedzie! ), to bym tez sie zglosil ;)




[/QUOTE]
 

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
61
Buchów
0
Nie mam fotorelacji ale w tym roku zamierzam zrobic, bedzie to mój drugi outdoor bo z pierwszego tylko 2 automaty zebralem a reszte ukradli wiec mam nadzieje ze w tym roku sie uda :D
normal_39610927_530024580771509_3270090079430770688_n~0.jpg
[/url]
normal_38910384_438774693297428_2346889083948630016_n.jpg
[/url]
normal_38406417_288159881949199_139433381665439744_n.png
[/url]
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Póki co dostałem adres geraldzika zgłoszonych tutaj, także jak chcecie pechy to adresy...
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Armani dawaj adres i kończymy to gówno

---------- Post Zaktualizowany 14:20 ---------- Data pierwszego postu 14:15 ----------

Pestki otrzyma geraldzik Armani i medalik dziękuję
 

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
61
Buchów
0
miało być 5 osób ale trudno, gratuluje wygranym!
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
miało być 5 osób ale trudno, gratuluje wygranym!


przecież nie spełniasz wymagań to po ten komentarz? dostali Ci co je spełniają, a reszta otrzyma po warnie jako nagrodę pocieszenia za zgłaszanie się mimo niespełniania wymagań <lol>

---------- Post Zaktualizowany 15:48 ---------- Data pierwszego postu 15:42 ----------

chociaż widzę teraz, że medalik też ich nie spełniał a dostał.. w takim razie już nie wiem czym kierował się autor wątku ....
 

Meksykanin89

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
45
Buchów
0
Piszę tu bo Kiedyś się ogarnie nie usuwa szkrzyni na bieżąco pewnie przez te wiadomości zwiazane z open seed.


Do niego : Hej , słuchaj jutro ( 24 stycznia ) ci podeśle inny adres bo będę miał problem mały z odbiorem pod tym adresem co ci przesłałem.

Ino nie walcie warnów kurła
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
U mnie juz jest paczuszka. Szybko, i ladnie wazy ;)
Dziekuje i pozdrawiam
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Medalik dostał że względu na to, że 2 osoby tylko spełniały warunek więc dorzuciłem mu jako 3 osoba żeby nie chodzić 2 listy wysłać :D najbardziej mnie urzekł i sprawił wrażenie wiarygodnego haha. Armanii pakę wyśle w poniedziałek no i Meksykanin też ci już wyśle z tego samego względu co medalikowi, że masz chociaż jako taki staż
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół