nasiona marihuany

[AF][LED 45W][0.08m2] SmokeKebsowy PC BOXIK. 1x NL AUTO

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
[MENTION=67744]HmBless[/MENTION] dobrze, że jesteś bo mam durne pytanie :D Kuriera z ziemią nie było, zapaliłem, zjadłem kebsa i sam pojechałem po ziemię :D Mam niedaleko growshop okazało się (30km). Co do pytania... czy zamawiając ziemię z growshopów należy zachować wszelkie środki ostrożności jak to jest podczas zakupu np. Nasion ? Pytanie nieco kretyńskie, wydaje mi się, że odpowiedź na nie brzmi "no ku**a, raczej, że tak" ale chciałbym się upewnić :D

Fajny ten box Ci wyszedł <joint>

Dziękuję :)
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
i jaką kupiłeś? :D

W sumie to myślę że zdania są podzielone na ten temat bo jedni zamawiają na swój adres nasiona i jadą już ileś lat bez przypału, Zamawiaj raczej z zaufanych sklepów z forum a będziesz mógł spać spokojnie
Polecam [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] Zapakowane dyskretnie, zamawiane w środę wieczorem a paczka była w piątek rano, dobra obsługa z którą da się dogadać. Fajne gadżety i kody na -% w gratisie :D

Ale osobiście zamawiam nie na swój adres i dane ;)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Witajcie ! Niestety... niosę złe wiadomości. Bez zbędnego pie****enia, muszę zakończyć ten projekt w zarodku. Nie wiecie jak jestem zły i jak jest mi przykro. Byłem przygotowany jak jeszcze nigdy. No nic. Przepraszam wszystkich, którzy tutaj zaglądali, zostawili swoje buchy. Czuję potrzebę aby wytłumaczyć wam co się wydarzyło ale ze względów bezpieczeństwa zachowam to dla siebie. Jeszcze raz wielkie dzięki ! Do zobaczenia na początku lutego. Ruszam od razu 2x Royal Dwarf i będę jeszcze lepiej przygotowany i nic mnie nie zaskoczy. Pozdro !

P.S. proszę o przeniesienie do niedokończonych :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół