nasiona marihuany

Plagron Light mix

Wyszukiwarka Forumowa:

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Witam, od dłuższego czasu używam ziemi plagron light mix. Z początku wszystko było si, lecz od pewnego czasu problemy w uprawach. Głowiłem się co nie tak, kombinowałem, aż w końcu sprawdziłem opakowanie po ziemi, okazuje się, że jeszcze 4/3 lata temu może nawet 2 produkowali tą ziemie o ph 6-7 co było git. Teraz ta ziemia ma ph 5,5-6,9. Szkoda, że przez taki drobiazg miałem problemy w uprawach.
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
Dokładnie, ta gleba to syf, na ziemi z marketu zero problemu a na tej po 8 dniach każda z roślin dostaje zoltych plamek i wykrzywia liscie.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Używaj Od biobizz nie ma problemów w niej. Chyba że wolisz od canny chociaż ja zostaje przy lightmix i allmix
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Ja używam plagrona i nie mam problemów, najczęstrzymi problemami jest problem z PH naszego medium, ale używam do tego nawozów od Advanced Nutriens z PhPerfect i zero problemów ;)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Od ładnych kilku lat jestem wierny Biobizowi i ich lightmixowi. Kiedyś jakąś resztkę od straych znalazłem Plagrona i było z ta ziemia coś nie tak-siewki miały ewidentny problem i nawet tu na forum to pokazałem a po przesadzeniu do BB wszystko wróciło do normy. Nie widze powodu do dalszych kombinacji i trzymam się tej Biobiza.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ziemie plagrona, allmixa, lightmixa można powiedziec, że przerobilem w tonach i żadnych namniejszych problemów nigdy nie miałem :grz:

okazuje się, że jeszcze 4/3 lata temu może nawet 2 produkowali tą ziemie o ph 6-7 co było git. Teraz ta ziemia ma ph 5,5-6,9. Szkoda, że przez taki drobiazg miałem problemy w uprawach.

ŁO MATKO, żeczywiście ANOMALIA fchuj
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół