nasiona marihuany

szczepy marihuany w leczeniu nerwicy

Wyszukiwarka Forumowa:

Klementyna09

New member
Rejestracja
Lut 22, 2019
Postów
1
Buchów
0
Z tego co wiem w leczeniu stanów lękowych bardzo pomaga olej CBD - producent tego preparatu wymienia na swojej stronie internetowej szereg schorzeń, które uśmierza naturalny, organiczny olej konopny. Sama od kilku tygodni wprowadziłam go do swojej diety - codziennie przyjmuję kilka kropel, które najczęściej aplikują sobie bezpośrednio po posiłku. Olej sprawił, że czuję się znacznie lepiej i wydaje mi się, że mam w sobie więcej energii.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
od kiedy jem tabletki cbd po blancie nie mam schiz, wiec proponuje sie przekonac a pozniej kocopoly pier***ic z gazety wyborczej :D
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Podpinam się pod temat, z tym że mam pytanie dotyczące przyjmowania. Wiem że THC rozpuszcza się w alko czy tłuszczach, a co z resztą związków CBD? Czy mogę np zrobić tak jak że zwykłą ganją masło i potem ciastka, aby w taki sposób przyjmować CBD?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ja teraz właśnie czekam aż mi dojdzie Critical+ Autoflowering CBD (Critical + 2.0 Autoflowering x Auto CBD) 5:10 (THC:CBD)% Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Na pierwszy raz pewnie szału nie będzie, ale zawsze to taki susz CBD.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Podpinam się pod temat, z tym że mam pytanie dotyczące przyjmowania. Wiem że THC rozpuszcza się w alko czy tłuszczach, a co z resztą związków CBD? Czy mogę np zrobić tak jak że zwykłą ganją masło i potem ciastka, aby w taki sposób przyjmować CBD?

Możesz jak najbardziej.
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
witam, chciałem zapytać jakie odmiany leczniczej marihuany dostępnej w polsce polecacie( chodzi mi o dostępność nasion). W sieci znalazłem mnóstwo informacji oraz szczepów, które są świetne w leczeniu stanów lękowych, ale żadna z odmian nie jest dostępna w polsce. Czy ktoś z was zmagał się z nerwicą lękową i leczył ją przy użyciu medycznej marihuany? Najbardziej zależy mi na odmianiach, których zawartość thc nie jest zbyt wysoka( tak do 10%) i ratio przewyższa zawartość cbd.
Znalazłeś jakąś odmianę która pomogła Ci w stanach lekowych ? Z mojego doświadczenia to jak ktoś napisał ważne żeby nie palić dużo trzeba dobierać tez dawki do siebie, w moim przypadku gdzie przy dużej ilości dostawałem paranoi zawsze lepszy był od Mari haszysz, działa o wiele łagodniej i co najważniejsze nie wono palić blantów, ja zawsze lufke nabijam od dupy strony i wiem że wtedy nie opale się bardzo. Co do sposobów myślenie co nie których że Marią nie wyleczyć stanów lekówych mysle że nie mają racji albo nie znają prawdziwej histori konopi gdzie Maria miała zastosowanie w psychiatri. Po za tym może trzeba byłoby zacząć od czytania fachowej lektury w tym kierunku? ps. moim zdaniem za lęki odpowiada duży poziom THC, CBD zawsze bedzie łagodził takie stany. Kiedyś przeczytałem żeby zejść szybciej z haju należy zarzyć CBD. A czy to bedzie sativa czy indyca nie ma znaczenia, poprostu po sative będzie więcej energi.
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Znalazłeś jakąś odmianę która pomogła Ci w stanach lekowych ? Z mojego doświadczenia to jak ktoś napisał ważne żeby nie palić dużo trzeba dobierać tez dawki do siebie, w moim przypadku gdzie przy dużej ilości dostawałem paranoi zawsze lepszy był od Mari haszysz, działa o wiele łagodniej i co najważniejsze nie wono palić blantów, ja zawsze lufke nabijam od dupy strony i wiem że wtedy nie opale się bardzo. Co do sposobów myślenie co nie których że Marią nie wyleczyć stanów lekówych mysle że nie mają racji albo nie znają prawdziwej histori konopi gdzie Maria miała zastosowanie w psychiatri. Po za tym może trzeba byłoby zacząć od czytania fachowej lektury w tym kierunku? ps. moim zdaniem za lęki odpowiada duży poziom THC, CBD zawsze bedzie łagodził takie stany. Kiedyś przeczytałem żeby zejść szybciej z haju należy zarzyć CBD. A czy to bedzie sativa czy indyca nie ma znaczenia, poprostu po sative będzie więcej energi.

Elektrowstrzacy i lobotomia tez mialy zastosowanie w psychiatri. Moze podrzucisz jakas fachowa literature? I... haszysz slabiej dziala niz susz? Ciekawostka... ostatnie pytanie: dlaczego walic z lufy a nie jointy?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Delavega wstawił link do książki, gdzybyś ją przeczytał to wiedział byś że leczenie stanów lękowych może nie być takie proste. Bo jak na przykład przy bólu mała dawka może spotęgować ból a więkrza go złagodzić albo odwrotnie. Druga sprawa to nie dał byś rady odważyć odpowiedniej dawki(musiał byś przeczytać najpierw to co wyżej iznać zawartość kanabinoidów.
Może paliłeś hasz z więkrzą zawartością cbd a zioło miało thc więcwj i odniosłeś takie wrażenie. Wątpię by udało Ci się samemu ustalić odpowiednią dawkę. Już same subiektywne odczucia Ci w tym nie pomogą
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół