nasiona marihuany

szczepy marihuany w leczeniu nerwicy

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lip 1, 2011
Postów
24
Buchów
0
witam, chciałem zapytać jakie odmiany leczniczej marihuany dostępnej w polsce polecacie( chodzi mi o dostępność nasion). W sieci znalazłem mnóstwo informacji oraz szczepów, które są świetne w leczeniu stanów lękowych, ale żadna z odmian nie jest dostępna w polsce. Czy ktoś z was zmagał się z nerwicą lękową i leczył ją przy użyciu medycznej marihuany? Najbardziej zależy mi na odmianiach, których zawartość thc nie jest zbyt wysoka( tak do 10%) i ratio przewyższa zawartość cbd.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
witam, chciałem zapytać jakie odmiany leczniczej marihuany dostępnej w polsce polecacie( chodzi mi o dostępność nasion). W sieci znalazłem mnóstwo informacji oraz szczepów, które są świetne w leczeniu stanów lękowych, ale żadna z odmian nie jest dostępna w polsce. Czy ktoś z was zmagał się z nerwicą lękową i leczył ją przy użyciu medycznej marihuany? Najbardziej zależy mi na odmianiach, których zawartość thc nie jest zbyt wysoka( tak do 10%) i ratio przewyższa zawartość cbd.

Na stany lękowe pomoże Ci dobra indica, pomoże Ci się również dobrze wyspać. Nie rozumiem co Cię skłania do szukania tak niskiego % thc. :scratch:
Ta medyczna dostępna w polskich aptekach ma kilkanaście % thc. ;)
 
Rejestracja
Lip 1, 2011
Postów
24
Buchów
0
Na stany lękowe pomoże Ci dobra indica, pomoże Ci się również dobrze wyspać. Nie rozumiem co Cię skłania do szukania tak niskiego % thc. :scratch:
Ta medyczna dostępna w polskich aptekach ma kilkanaście % thc. ;)

Mam złe doświadczenie z paleniem odmian bogatych w thc. Po zapaleniu czuję się jakbym miał zaraz umrzeć, wpadam w panikę, serce mi mocno bije i wiem, że może to być spowodowane wysoką zawartością thc, dlatego wolę nie ryzykować i zacząć od odmiany, która nie ma za dużo thc. Czytałem na anglojęzycznych strona na temat odmiany harlequin, ale pestki są nie dostępne w Polsce. Na Polskich stronkach znalazłem odmianę stress killer (około 11% thc), ale nie ma za dużo opini na jej temat. Jest mnóstwo odmian, które ludzie sobie cenią ze względu na działanie anty lękowe, ale nie są dostępne w naszym kraju, dlatego staram się znaleźć szczep, który jest dostępny na naszym rynku :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Mam złe doświadczenie z paleniem odmian bogatych w thc. Po zapaleniu czuję się jakbym miał zaraz umrzeć, wpadam w panikę, serce mi mocno bije i wiem, że może to być spowodowane wysoką zawartością thc, dlatego wolę nie ryzykować i zacząć od odmiany, która nie ma za dużo thc. Czytałem na anglojęzycznych strona na temat odmiany harlequin, ale pestki są nie dostępne w Polsce. Na Polskich stronkach znalazłem odmianę stress killer (około 11% thc), ale nie ma za dużo opini na jej temat. Jest mnóstwo odmian, które ludzie sobie cenią ze względu na działanie anty lękowe, ale nie są dostępne w naszym kraju, dlatego staram się znaleźć szczep, który jest dostępny na naszym rynku :)
Pierwsze co mi przyszło na myśl - https://www.aceseeds.org/en/strains/rich-cbd-strains/libanostd.html
w najgorszym wypadku możesz mieć ratio thc:cbd 4:3, w najlepszym 1:32, ale to wszystko jest zależne od osobnika, najlepiej jakbyś sobie znalazł matkę z odpowiednim ratio i dalej już leciał z klonów.
Druga myś to cannatonic (https://pestkomania.pl/cannatonic-fem,p772.html) i jakieś jego crossy z nim...
Później coś od sweet seeds https://pestkomania.pl/chem-beyond-diesel-cbd,p4447.html
Kilka osób uprawiało jakieś odmianki CBD, poszukaj na forum -> po lewej na górze masz opcję 'Szukaj'...
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Ostatnio natknąłem się na takie coś, a widzę, że może się przyda ;)

CBD Charlotte's Angel - Dutch Passion
THC: 0,7%
CBD: 15%
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Daleko nie szukając proponuję Sour Kush od BOOM-a o ile jeszcze ma. Naprawdę specyficzne palenie albo trafiłem takie feno. Też mi przykołata serducho jak jest dużo thc.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Daleko nie szukając proponuję Sour Kush od BOOM-a o ile jeszcze ma. Naprawdę specyficzne palenie albo trafiłem takie feno. Też mi przykołata serducho jak jest dużo thc.

Jaka zawartość CBD?
 
Rejestracja
Lip 1, 2011
Postów
24
Buchów
0
Dziękuję za odpowiedzi. A co myślicie o odmianie stress killer? Znalazłem informacje, że jest ona świetna w łagodzeniu stanów lękowych, ale mam obawy, że może ona na mnie nie korzystnie zadziałać ze względu na poziom thc (11%) i ze względu, że jest szczepem z dominacją sativy, która może powodować stany lękowe.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Jesli myslisz ze jak odmiana ma w nazwie "stress" czy cokolwiek innego i bedzie dzialac w jakis magicznie odmienny sposób od innych odmian to sie zdziwisz. Są 4 rodzaje pi*d: piz*a lekka, piz*a mocna, piz*a na ciele i piz*a na bani. Z tego co wywnioskowałem to chcesz mieć lekką piz*ę na ciele. Szukaj indici która będzie miała niski poziom THC i wysoki CBD, wszystko się nada, niekoniecznie to co ma w nazwie lub opisie działanie "antystresowe", "lecznicze" itd. bo jakby cała idea palenia MJ jest antystresowa, prawda? A upalić się do momentu kiedy jest ci niedobrze to można pewnie nawet samymi bibułkami, kwestia tylko ile tego wypalisz. Jak trafisz na odmiane ktora uznasz za mocna dla siebie, to pal mniej - proste :)
 
P

pozytyw

Guest
indyjka głebokie upalenie, happy sativy w malych dawkach (medyczne dawkowanie), wiekszosc odmian łagodzących dobrze ból
trzeba by mieć rozpiske terpenów do każdej odmiany i porównywać względem ich zawartosci w danej i wpływu poszczególnych na wybrany efekt jaki pacjent chce uzyskać (dr. pozi:D) )
wiekszosc z tzw. clean high , dla mnie rodzina blue tego typu. ogólnie każda sativa (w za dużych dawkach paranoje dlatego dawkowanie teg) , indica odcina idziesz spac a sen w takich sprawach b. potrzebny.
pozdro.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Co ty pozi bredzisz znowu? Daj adres, to ci podesle niepodpisane sample i rozpoznaj czy to indyjowa czy sativowa hybryda, a jak sie pomylisz, to banik od razu :)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Na stany lękowe cannabis Ci za wiele nie pomoże, ogarnij jelita bo to one odpowiadają za to co się dzieje na strychu, masz roz***ane od chujowego żarcia, mogą być pasożyty. Na regenerację kapusta kiszona, ogórki kiszone, bdb probiotyki, coś na odrobaczanie np "vernicadis" ale ciężko go dostać bo unia powoli banuje całą homeopatię.
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Leczenie stanów lękowych za pomocą jakiejkolwiek odmiany gandzi to (nikogo nie obrazajac) czysty kretynizm ,Jest wiele problemow na ktore pomaga ale ten akurat moze tylko poglebic.
 
Rejestracja
Lip 1, 2011
Postów
24
Buchów
0
Leczenie stanów lękowych za pomocą jakiejkolwiek odmiany gandzi to (nikogo nie obrazajac) czysty kretynizm ,Jest wiele problemow na ktore pomaga ale ten akurat moze tylko poglebic.

Z tego co piszą inni ludzie na forach i z przeprowadzanych badań wiele wskazuje, że szczepy z duza zawartością cbd mogą łagodzić lęki oraz zaburzenia psychiczne.
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
te "mogą łagodzić" jest tak samo prawdopodobne jak "mogą pogłebić" wiec to twoje zdrowie i twój wybór .

---------- Post Zaktualizowany 22:23 ---------- Data pierwszego postu 22:14 ----------

Rozumiem rakowców czy ta padaczke ktorej nieda sie leczyc farmakologicznie , bezsennosc ale choroby psychiczne ...nigdy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół