nasiona marihuany

pestki w gotowej roślinie.

Wyszukiwarka Forumowa:

makuzielony

Member
Rejestracja
Sty 4, 2019
Postów
7
Buchów
0
Hej. Witam wszystkich. Jestem nowy i proszę o wyrozumiałość. Problem- pestki w jaraniu. Wszystko ok, mocne wielkie pały, ale dużo pestek. Nasiona regularne z Tanie... LSD. Nawozy Advanced, bost canna, asahi sl dosyć czesto. Po 4 tygodniach przedstawione na 12/12. Nie w każdym krzaku, ale w większości nasiona. Męskich roślin brak, boby ładne, duze, z niektórych-tych z pestkami, wystają takie malutkie jasne języczki.
Czy coś robię żle? Czy są jakieś preparaty zapobiegające hermieniu? Na hermy to nie wyglądało.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Kupuj pestki od sprawdzonych producentów.
 
E

EntireWorld

Guest
, z niektórych-tych z pestkami, wystają takie malutkie jasne języczki.

Bez zalamki kolego pewnie gdzies byly bananki i popylilo jak jestes mlokos to latwo przeoczyc. Niestailnie genetyczne odmiany tak maja te tanie kulki robione na masse. Nawet te za grube dolce potrafia tak zrobic. Sie zestresuje czasem cipciunia i wywali jajca. Nie ma co sie rozwodzic nad tym tylko sadzic dalej trenowac skillunia wyciagac wnisoki z obserwacji jak roslina sie zachowuje. Im mniej majstrujesz przy roslinie tym lepiej if u know what i mean old school bro.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Na hermy to nie wyglądało.

z niektórych-tych z pestkami, wystają takie malutkie jasne języczki.

No to nie wyglądało czy jednak to były hermy ? Bo jak mniemam chodzi ci o coś takiego:

closeup-example-of-herm-cannabis-banana.jpg


Czyli męskie kwiatki...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
zawsze warto umyć box po uprawie
pylek jest płodny dosc krótki okres czasu wiec w nastepnym grow juz go nie bedzie
i obserwuj kwiaty oraz łodygi czy nie ma jajec i bananów co uchroni cie przed kolejnymi hermami i pestakmi
i sluchaj kolegów i zmieni dostawce kulek
 

makuzielony

Member
Rejestracja
Sty 4, 2019
Postów
7
Buchów
0
Hej. Wszystko pomyte, dużo rzeczy wymienione, a dziewczyny znów hermia. Znalazłem dziwną roślinę, która ma normalne topki jak dziewczyna, ale na samym dole kilka gałęzi z jajkami. Duuuzo jajec, że 30 na każdej. Na ok 30 odgałęzień, a te 4-5 dolnych ma jajca. O co to chodzi? Pestki za grube dolce, pryskałem je też z 8 razy, 3 letnim asahi śl, Pryskałem od 3 tygodnia co dwa dni, i moze to powoduje że im jajca wywala??? W pomieszczeniu są dwa boxy chodzące na zmianę. Temperaturę mam na poziomie 20 noc, 30 dzień. Nawozy adwanced nutriends grow, micro,blom, pH perfekt, pH 5.8-6.0 ec 1.90-2.05, woda która wypływa z donicy pH 6.2-6.3 ec 2.4 max. Woda odstana z pH 7 i ec 0.2. kwasek cytrynowy jako ph-. Roślina 6-7 tydzień
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Hej. Wszystko pomyte, dużo rzeczy wymienione, a dziewczyny znów hermia. Znalazłem dziwną roślinę, która ma normalne topki jak dziewczyna, ale na samym dole kilka gałęzi z jajkami. Duuuzo jajec, że 30 na każdej. Na ok 30 odgałęzień, a te 4-5 dolnych ma jajca. O co to chodzi? Pestki za grube dolce, pryskałem je też z 8 razy, 3 letnim asahi śl, Pryskałem od 3 tygodnia co dwa dni, i moze to powoduje że im jajca wywala??? W pomieszczeniu są dwa boxy chodzące na zmianę. Temperaturę mam na poziomie 20 noc, 30 dzień. Nawozy adwanced nutriends grow, micro,blom, pH perfekt, pH 5.8-6.0 ec 1.90-2.05, woda która wypływa z donicy pH 6.2-6.3 ec 2.4 max. Woda odstana z pH 7 i ec 0.2. kwasek cytrynowy jako ph-. Roślina 6-7 tydzień

Nie wiem, nie znam.sie, nie stosowalem asahi sl... ale! Wklepalem w google dawkowanie - Producent o marihuanie na stronie nie pisze, ale takiego pomidora czy papryke zaleca pryskac maksymalnie 5 razy co 5 dni ;)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
gdzieś tu na forum pisali, że pryskanie asahi na flo powoduje takie akcje i tutaj szukałbym odpowiedzi dlaczego taki stan rzeczy jest, pozdro
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Asahi na wegu lepiej pryskać a na flo jak lubisz opryski to tytanit zakup. Mi nigdy jajec po tytanicie na krzakach nie wy***ało. A jak Odcień zieleni prawi już były takie historie z Asahi więc przemyśl sprawę.
 

darkon

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
518
Buchów
1
Tak czy tak moglo sie zhermic. Ja nigdy nie stosowalem asashi a i tak czasem sie zdaza,wplyw ma na to wiele czynnikow
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół