nasiona marihuany

Ruszamy z boxem. Propozycje, zmiany?

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kmwtwzq

Guest
Witam, planuje zakupić poniższy zestaw oraz uruchomić w nim n/w chwasty. Ocencie i dajcie znać czy dobrze chce zamówić.
Box:
Hydro Shoot 60x60x140
HPS 250W Pure Bloom Spectrum Xtreme
(Czy więcej?)
MH 250W Advanced
LUMii BLACK Electronic 600W elektroniczny (regulowany 250,400,600W)
Oprawa Cool Tube - Ø125mm/ 30cm
Wyciągający ProFan+ Ø125/190mÂł/h (będzie regulator obrotów,który zrobie sam)
Wtłaczający brak
Filtr Węglowy Can Lite 150-165mÂł/h Ø125
Milwaukee pH-metr elektroniczny
Chwasty:
4x (wolałbym pełnosezonówki) w doniczkach po 14l (28,5x28,5x29h)
30dni veg
(Mniej, więcej?)
Nawozy posiadam trypack od biobizza oraz pk13/14
(Coś dokupić?)
Ziemia: Plagron Lightmix


Jaki trening?
Jakie odmianki?
Mam:
OG KUSH x1, Northern Passion 2.0 x2 , Skunk #1 x2, Critical NL x3,
Marok/NewYork Citi diesel/earl pearl x6, SpecialQueen/SuperSkunk AF x3, PureAK/SuperSkunk AF x11,Early pearl/SuperSkunk AF x3,Shaman/Super Skunk AF x2


Czy może zamówić jakieś lepsze ?



POZDRO





 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
jak będziesz stosować trypack od biobizza to pHmetr Ci nie będzie potrzebny
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
288
hps 250w spokojnie ci starczy na ta powierzchnię z fajną nadwyżką.

9-10 litrowe doniczki ci starczą.

kup mikoryzę, albo dedykowaną z growszopu albo uniwersalną, bez znaczenia, ale miko wiele ułatwia i pozwala unikać problemów z chwiejnym ph.

do wentyla 190m3/h z podłączonym filtrem nie będziesz potrzebował regulatora obrotów, te 190m3 to akurat w sam raz na 250w i tą powierzchnię.

Co do wega, zrób sobie topping tak na 8-10 topów, spokojnie wyrobisz się w 20-25 dni wega i na taki weg spokojnie starczy ci doniczka 9-10 litrów jak pisałem wyżej.

Co do odmian, to te wydają się jak najbardziej ok "OG KUSH x1, Northern Passion 2.0 x2 , Skunk #1 x2, Critical NL x3", jeśli koniecznie chcesz kupić nowe, to cieżko powiedzieć co ci odpowiada. Chcesz sati czy indi, chcesz plon szybko czy możesz czekac 12 tygodni flo, chcesz najwyższa jakość kosztem plonów czy jak największa produkcję. Odpowiedz sobie na te pytania i odmiany same się znajdą :D

Ziemia plagrona, ostatnio miałem sporo problemów przez ziemie tego producenta. Osobiście juz nigdy na niej nie pojadę grow, ale to ja, nie twierdzę, że u ciebie tez będzie chu*nia.
 
Ostatnia edycja:
K

kmwtwzq

Guest
hs 250w spokojnie ci starczy na ta powierzchnię z fajną nadwyżką.

9-10 litrowe doniczki ci starczą.

kup mikoryzę, albo dedykowaną z growszopu albo uniwersalną, bez znaczenia, ale miko wiele ułatwia i pozwala unikać problemów z chwiejnym ph.

do wentyla 190m3/h z podłączonym filtrem nie będziesz potrzebował regulatora obrotów, te 190m3 to akurat w sam raz na 250w i tą powierzchnię.

Co do wega, zrób sobie topping tak na 8-10 topów, spokojnie wyrobisz się w 20-25 dni wega i na taki weg spokojnie starczy ci doniczka 9-10 litrów jak pisałem wyżej.

Co do odmian, to te wydają się jak najbardziej ok "OG KUSH x1, Northern Passion 2.0 x2 , Skunk #1 x2, Critical NL x3", jeśli konieczni chcesz kupić nowe, to ciżko powiedzieć co ci odpowiada. Chcesz sati czy indi, chcesz plon szybko czy możesz czekac 12 tygodni flo, chcesz najwyższa jakość kosztem plonów czy jak największa produkcję. Odpowiedz sobie na te pytania i odmiany same się znajdą :D

Ziemia plagrona, ostatnio miałem sporo problemów przez ziemie tego producenta. Osobiście juz nigdy na niej nie pojadę grow, ale to ja, nie twierdzę, że u ciebie tez będzie chu*nia.

Ok, zamawiam w/w zestaw.
6x9l będzie dobrze?
Wrzuce skunki, criticala i norther passiona na początek.

Jaką ziemie polecasz?

jak będziesz stosować trypack od biobizza to pHmetr Ci nie będzie potrzebny

Przyda sie na przyszłość
Pozdro
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
288
Możesz wziąć 6x9 albo np 9x7litrów. Przy 9 sztukach zrobisz topping na 6 topów z krótszym wegiem.
Ziemie możesz wziąć biobizz lightmix, najlepsza ziemia na bezproblemowy start. Teraz np lecę na guanokalongu i tez jest bardzo spoko. Za***iście lekka i ma niewiele nawozu w sobie.

Jeszcze jedną rzecz jaką koniecznie musisz kupić, to wentylator mieszający.
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Zapodaj po jednej SpecialQueen/SuperSkunk AF , PureAK/SuperSkunk AF bardzo dobre out
in będą jeszcze lepsze
 
K

kmwtwzq

Guest
Zapodaj po jednej SpecialQueen/SuperSkunk AF , PureAK/SuperSkunk AF bardzo dobre out
in będą jeszcze lepsze

Też właśnie myślałem o nich, bo w poprzednim sezonie out tez u mnie były i całkiem ładnie wyszły

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?136324-OpenSeeds-GanjaFarmer-com-pl-deuter

w koncu koles bez ledoffff <rotfl>

Hah po kilku uprawach in wystarczy mi ledów od chińczyka

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?132102-Skunk-1-LED-50w-0-09m2


Możesz wziąć 6x9 albo np 9x7litrów. Przy 9 sztukach zrobisz topping na 6 topów z krótszym wegiem.
Ziemie możesz wziąć biobizz lightmix, najlepsza ziemia na bezproblemowy start. Teraz np lecę na guanokalongu i tez jest bardzo spoko. Za***iście lekka i ma niewiele nawozu w sobie.

Jeszcze jedną rzecz jaką koniecznie musisz kupić, to wentylator mieszający.
Tak, zamówiłem :D

9 sztuk to za dużo dla mnie jak na taką powierzchnie. Wzialem 4x14l zobaczymy co z tego będzie.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Serio? 4x14l? To ile wega planujesz? Ja w poprzednim grow miałem OG KUSHA I Amnesie Haze, przy miesiącu wega og zapelnil korzeniami połowę 11 litrowej donicy, a amnesia jakieś 3/4... Dlatego teraz wziąłem materialowe donice 4x8l.
 
K

kmwtwzq

Guest
Serio? 4x14l? To ile wega planujesz? Ja w poprzednim grow miałem OG KUSHA I Amnesie Haze, przy miesiącu wega og zapelnil korzeniami połowę 11 litrowej donicy, a amnesia jakieś 3/4... Dlatego teraz wziąłem materialowe donice 4x8l.

Dobra zmieniłem zamówienie na 11L. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół