nasiona marihuany

Help! Niedobór czy przenawożenie?

Wyszukiwarka Forumowa:

lenyslaw

Member
Rejestracja
Gru 11, 2018
Postów
11
Buchów
0
Poradźcie proszę co z tym zrobić, lany tylko biuhumus co trzecie podlewanie[co prawda w ilości troszkę więcej, niż zaleca producent.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
na moje to jest dobrze, nic nie trzeba z tym robić
 

lenyslaw

Member
Rejestracja
Gru 11, 2018
Postów
11
Buchów
0
właśnie sugerowałem się zdjęciami z internetu, te jaśniejsze plamki, które są od wczoraj w teorii sugerowały niedobór wapnia.
zmierzę jutro PH i wszystko powinno być jasne
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ani troszkę nie wygląda to jak niedobór wapnia, nie doszukuj się tam niedoborów na siłę ;)
 

lenyslaw

Member
Rejestracja
Gru 11, 2018
Postów
11
Buchów
0



Chyba jednak coś było. Dzisiaj to wygląda w ten sposób. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Wygląda to na magnez? Za wysokie ph/i duże stężenie nawozów
Sprawdz jesli masz czym.jeśli wysokie przelej wodą o wartości 5.5-6ph
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
w wielu miejscach to czy tylko na jednym liściu?
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
mam identycznie to samo panowie, co to moze byc? mialem tak na 2 roslinach. Ziemia light mix. Zle ph?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Dzięki.

Ale co roślina smietnik? bo ładnie rosnie itp i jest sama.

Gdzie tam, nie przejmowałbym się w ogóle, jeżeli się nie rozwija, miałem w trakcie wega na dolnych wiatrakach u dwóch trzech roślin i rosły normalnie dalej. :p
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
Gdzie tam, nie przejmowałbym się w ogóle, jeżeli się nie rozwija, miałem w trakcie wega na dolnych wiatrakach u dwóch trzech roślin i rosły normalnie dalej. :p

Spoko bo juz sie bałem ze kolejną rosline musze wywalić, wcześniejsza miała 20 dni i ją usunąłem wsadziłem tą i to samo ;p myslalem ze to przez wigloc. Teraz objechałem anglojęzyczne fora i to duzy problem. Jestem ciekaw czy takie nasiona czy miałem w glebie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Spoko bo juz sie bałem ze kolejną rosline musze wywalić, wcześniejsza miała 20 dni i ją usunąłem wsadziłem tą i to samo ;p myslalem ze to przez wigloc. Teraz objechałem anglojęzyczne fora i to duzy problem. Jestem ciekaw czy takie nasiona czy miałem w glebie.

Usunąłeś dwudziestodniową roślinę tylko ze względu na to, że miała dziwne liście, ale rosła normalnie? :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół