nasiona marihuany

Print/ strzykawka

Wyszukiwarka Forumowa:

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Nie kupować grow kitów, kupować odciski. Tyci zeskrobać sterylnie, zaciągnąć do strzykawki, zaszczepić miodowy roztwór 5:100 i dać się rozwinąć grzybki, 'meduzą' zaszczepić sterylne podłoże i ku**a zaoszczędzisz zarodniki + nauczysz się kilku podstawowych czynności. To popłaca, piękna sprawa polecam :)
 
C

ChytryDwuteownik

Guest
Siemanko,
jak macie coś na zbyciu to chętnie przyjmę.
Pozdr!
 

LSDA4

New member
Rejestracja
Cze 6, 2020
Postów
2
Buchów
0
Siemka, ma ktoś open print do podesłania? Potrzebuję do miodowego słoika, z góry dzięki i przy pierwszym rzucie odwdzięczę się tym samym! Peace chłopaki
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Siemka, ma ktoś open print do podesłania? Potrzebuję do miodowego słoika, z góry dzięki i przy pierwszym rzucie odwdzięczę się tym samym! Peace chłopaki

Na pewno nie dla kogoś z 2 postami na koncie.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Elko.
Chciałbym spróbować swoich sił w gribkach, znajdzie się tu jakaś dobra dusza, która podzieliła by się odciskiem obojętnie jakich grzybusi? Doswiadczenia w praktyce nie mam wcale jeżeli chodzi o mushroomgrow, jedynie mam tam jakąś wiedzę teoretyczną zaczerpniętą z forum, tak czy siak myślę, że poradził bym sobie z Waszą niewielką pomocą . :) Zrobie fotorelke oczywiście no i czekam na odzew, moze akurat ktoś coś.

Z psylocybiną ogólnie się polubiłem od pierwszych łysych łysic, brałem również udział w ceremonii PsyloHuasca - piliśmy tam napar z mixu złotych nauczycieli i ayahuaski. Generalnie gruby astralny lot. Także substancja nie jest mi obca.

Pozdro ludzie, duze elo! :alien:
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Elko.
Chciałbym spróbować swoich sił w gribkach, znajdzie się tu jakaś dobra dusza, która podzieliła by się odciskiem obojętnie jakich grzybusi? Doswiadczenia w praktyce nie mam wcale jeżeli chodzi o mushroomgrow, jedynie mam tam jakąś wiedzę teoretyczną zaczerpniętą z forum, tak czy siak myślę, że poradził bym sobie z Waszą niewielką pomocą . :) Zrobie fotorelke oczywiście no i czekam na odzew, moze akurat ktoś coś.

Z psylocybiną ogólnie się polubiłem od pierwszych łysych łysic, brałem również udział w ceremonii PsyloHuasca - piliśmy tam napar z mixu złotych nauczycieli i ayahuaski. Generalnie gruby astralny lot. Także substancja nie jest mi obca.

Pozdro ludzie, duze elo! :alien:

Siema
Robie pierwszy raz grow grzybowy.

Jeśli będziesz potrzebował dalej printa i wszystko mi pójdzie OK to mogę Ci podesłać.
Lookaj fotorelację i się odezwij po zakończonej.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?147098-Psilocybe-cubensis-vol-1-Golden-Teacher-dzięki-uprzejmości-i-pomocy-Mr-Weed420
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Siemano, ma ktoś na zbyciu jakieś ciekawe odmiany? Ja na wymianę mogę podesłać A++ i B+.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Siemano, ma ktoś na zbyciu jakieś ciekawe odmiany? Ja na wymianę mogę podesłać A++ i B+.

Elo spor! Mam printa Mexicanów jeśli chcesz.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Chcesz to mam aktualnie Matias Romeo na grow i mogę Ci zrobić printy.
Daj znać jbc.

Spoko, możesz zrobić, jak będzie gotowy dasz znać, A ja podam adres. Ty swój możesz mi już podać, puszczę list na dniach. :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół