nasiona marihuany

Print/ strzykawka

Wyszukiwarka Forumowa:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Czekam na odpowiedz Gardenica na pw.
Jesli nie dogram tego z nim to dostaniesz ten odcisk Rolniku.
Dam Ci znac w pw.

Niniejszym rozdanie zakończone.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
paczkomat?

Akurat na listowną opcję się dogadaliśmy.. :)

... Dawaj, dawaj Gardenic bo Ci rolnik printa sprzątnie hehe.

BTW kumpel jak tam grzybory? Git wszystko?
Jak kumpel kastet ogarnie wysyłki to trzasnę meduzę i mogę się podzielić pompką jakby tam coś przypadkiem wyskoczyło po drodze.. Np jakiś Małorolny Rolnik haha
:)

P. S [MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION] weź daj szanse ziomkowi, z Tobą też się podzielę pompą jak co haha. TY TO TAM MYŚL JUŻ O KOH SAMUI.. Ustawa przewiduję dla Ciebie odrobinę meduzki.

Bless!
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Dostales odwmnie wiadomosc ale nie wiem czy przeczytales jak wygenerujesz etykiete to wysle nie ma problemu.

---------- Post Zaktualizowany 07:55 ---------- Data pierwszego postu 07:53 ----------

Witam, niestety nie mam chwilowo żadnego pustostanu żeby list zgarnąć. Także z wielka przykrością ale muszę podziękować:(

Takze ten czytaj pmki i odpisz czekam jeszcze na Ciebie.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] luzior ja tam chytry ku**s nie jestem więc na luzie:sunny: Jak już tak piszesz to wstrzymuję się z substratem bo jutro miałem moczyć;)
Poczekam trochę KOH SAMUI i MAZATAPEC jak będziesz miał gotowe to daj znać na PW jak zawsze ;)
[MENTION=9344]kastet[/MENTION] spoko dzięki ale widzę że sprawa się sama rozwiązała ;)
[MENTION=76761]GardenicPower[/MENTION] ogarniaj printy i jedziesz z tematem.

POZDRO ZAŁOGA I DZIĘKI ZA ZAINTERESOWNIE! :snoop:
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
jedziesz z tematem.

Dostales odwmnie wiadomosc ale nie wiem czy przeczytales


W sumie lepiej Panowie bedzie jak doprowadze pierwszy grow do konca, nie sztuka jest nabrac printow/sionek zeby pozniej przez 2 lata w lodowce lezaly. Jak Rolnik mial juz pomysl na te printy do lepiej niech leca do niego. Jak uda mi sie pozytywnie zakonczyc grow to wtedy sie odezwe do RM po pieczatke^^
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
I to jest zdrowe podejście!
Małorolny bierz przykład z kolegi, nygusie Ty!
W takim razie Rolnik draniu bierz ten odcisk i dejże już spokój ludziom bo nawet w radio gadali żeś pazerny chu*ek na shroomstrainy tak samo jak ja haha + i tak Ci rzucę meduzę KS w pompie choć kawał z Ciebie luja :woohoo:
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
ok czyli printy rozdane.
pozostaje życzyć owocnych podróży.



w międzyczasie pisał o odcisk jeszcze jeden użytkownik który ma już (wedle tego co pisze) wszystko oprócz zarodników. poratuje go ktoś printem jak się tu zgłosi?
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
w międzyczasie pisał o odcisk jeszcze jeden użytkownik który ma już (wedle tego co pisze) wszystko oprócz zarodników. poratuje go ktoś printem jak się tu zgłosi?

Kastet daj temu ziomkowi printa mi [MENTION=5650]BZK[/MENTION] kiedyś tam podeśle ;) Damy se rade co nie kumpel?
Dziś to i tak już dupa bo zmieniłem plany a jak tam chłopaczyna ma wsio oprócz printa to szkoda by było żeby był smutny:sunny:
Sam pół roku temu jak zaczynałem wiec znam ból jak nie ma printa a wszystko inne jest.

Tak więc już nie jestem chytrym kut*sem:D
pozdro
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Kastet daj temu ziomkowi printa mi [MENTION=5650]BZK[/MENTION] kiedyś tam podeśle ;) Damy se rade co nie kumpel?

(... Wybielające się pie****olo małorolnego...)

Tak więc już nie jestem chytrym kut*sem*:D
pozdro
* - kłamstwo rolnika.

Wzorowy nugus! Damy radę jak WWO!
Tera to mnie Pan tak zaimponowałeś, że polecą normalnie dwie rakiety z zaciągniętą kulturą miodową na pokładzie każdej z nich...(ale tak wiesz, nie do pełna bo zostałem sam w roli pazernego chu*a - z kiepskim poczuciem humoru na dodatek.)...Decyduj sam pazerny chu...ekhem...kumplu, chcesz 16ml rzadkiej spie****iny czy 20 ml gęstej meduni w pompie...?
-Patrzcie jaki pazerny ch*j! Łyknie dwudziechy jak młody pelikan.

Eee dobra, koniec off topowej bajery bo zara nam tu Panowie od forumowych porządków rozbiją grzybową gromadke.
P. S Rolnik to pazerny lujec!

A co by było legjtnie to jak ktoś zechce printa Matiasów R. to spełnię takową zachciankę. Z drugiego flusha tera narobię kilka odcisków.

Pozdro AstralneŚwiry, elo.
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
Witam, czarna owca się oddzywa, chętnie przyjmę kastet . Na początku tygodnia załączę fr i będe regulował wszystko , liczę na waszą pomoc . Pozdrawiam i dziękuje !

edit:
kastet mam ograniczenia co do pw, jak minie czas to napisze . :grz:
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Ziomeq dawej ten adres bo zostales tylko Ty. Jak nie pw to moze na maila?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół