nasiona marihuany

Wentyle PC a filtr CAN lite

Wyszukiwarka Forumowa:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,966
Odznaki
3
Mam dwa mocne (170 m3/h) wentyle do PC i zastanawiam się czy pociągną taki filtr (będą za filtrem). Może ktoś już eksperymentował? Wentyle będą umieszczone za filtrem.
 
T

talib

Guest
Nie uciagnie ci tego zwykly komputerowy wentylator.

No właśnie nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego że taki wentylator mając wydajność tych 170m3/h jest h*uja warty. Bo on przeżuci przez siebie tyle powietrza (na sucho) , ale już go nie przepchnie przez filtr.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ja jadę na takim komputerowym AAB 170m3 i na najmniejszym filtrze od Can, u mnie się sprawdza, tyle że filtr podpięty mam na samym końcu bo w moim mikro boksie by się nie zmieścił.

Także możesz spróbować.
 
T

talib

Guest
Ja jadę na takim komputerowym AAB 170m3 i na najmniejszym filtrze od Can, u mnie się sprawdza, tyle że filtr podpięty mam na samym końcu bo w moim mikro boksie by się nie zmieścił.

Także możesz spróbować.

A jaką tam powierzchnię masz? Tak z czystej ciekawości pytam, Bo jak dla mnie taki wentyl jest słabą dość opcją, ale skoro Tobie się sprawdza to chciałbym coś więcej się dowiedzieć. I faktycznie bez problemu lecisz na tym w zaawansowanym flo?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
box 40x40x80 , lampa led, dwa mieszaki i jeden wylotowy własnie ten 170m3 i daje rade do końca flow...

fota z boxa z przed 1,5tyg.
 
T

talib

Guest
Nie no git. A wlot? Jakieś pasywne czy też komputerowe wtłaczające? (W brew pozorom to też jest istotne)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Nie no git. A wlot? Jakieś pasywne czy też komputerowe wtłaczające? (W brew pozorom to też jest istotne)

nie no wiadomix że pasywny, jeżeli chodzi o ,,zasysanie'' boxa to zasysa:) wiec jakiś tam ciąg jest.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
ku**a ciekawe :) no, Ale jak działa to najważniejsze.

dokładnie tak :) nic nie ściemniam pisze jak jest. Fajnie jakby ktoś zastosował i jeszcze potwierdził żebym nie był sam:)
no ale ja tak jadę od ponad 2lat i jest git.
 

wielkitopek

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
81
Buchów
0
siemka mógł byś podać dokładna nazwę tego filtra mam boxa ciut większego ale chciał bym się przyjrzeć temu bliżej ;)
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,966
Odznaki
3
Chyba to przetrenuje w takim razie. Czeka mnie przebudowa boksa mała, ale smród to największy wróg, więc profesjonalnego filtra nic nie zastąpi. Ośmieliłeś mnie. Mr.WW! Dzięki!
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,966
Odznaki
3
Filterek zamontowany i daje rade 100%. Jedyna rzecz mnie martwi, że przyszedł jakoś słabo zapakowany. Czy on nie powinien być w jakiejś szczelnej torbie foliowej. Nigdzie tez nie mogę znaleźć daty produkcji. Zastawiam się czy Cebulaki mi nie wcisnęły jakiegoś zleżałego towaru?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół