nasiona marihuany

Lampa led paczka otwierana

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Witam, mieszkam w Anglik zamówiłem lampe z ledfarma dziś paczka otwarta ale kurier mówi mi ze była otwierana i sprawdzana... czy powinien się niepokoić ? Lampa przyszła na mój adres...
 
D

DarkMessiah

Guest
Tego nie wie nikt :) mogą przekazać info dalej lub niekoniecznie
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Chyba jednak warto przeczekać jakieś 3-4 miesiące (jeśli będziesz box-a odpalał na tym adresie)
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
No ale lampa była cała owinięta czarnym folia, widać ze nie odwijana a bez nikt raczej nie mógł stwierdzić co to było
 
D

DarkMessiah

Guest
a na liscie przewozowym bylo napisane co to jest? My niewiemy jak bylo to zapakowane ja myslalem ze jak twowozyli to bylo widaj lamepe. czym zaklejona paczka jaka tasma hm revenue and customs.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Myśle ze nie było widać lampy .Home office border force, lampa była owinięta tylko zasilacz z kablem był otwarty
 
D

DarkMessiah

Guest
napewno wiedz co to :D debile nie sa wiec masz 50na50 tyle w temacie :p
 

Gerwazjusz

Member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
15
Buchów
0
Ja bym się nie martwił nawet jeśli.....kumpla znajomego w Anglii nakryli z 4 krzakami. Dostał 50 funtów grzywny i przez jakiś czas musiał chodzić na jakieś wykłady na temat narkotyków :)
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
alez tolerancyjna jest ta Anglia. ;] cos pieknego :p moglbym nawet i co miesiac placic taka grzywne :p
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Firmy kurierskie w UK fizycznie otwieraja paczki i patrza co jest w srodku? Ciekawe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół