nasiona marihuany

Gruby outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dokładnie,spokój ma być !!to poważna sprawa..

..bo jeśli Mario to De'ath to może was potraktować Napalmem Z Rana :freak:
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
A tak serio,spróbuj może Mario na początek zrobić z 30-40 sztuk zanieś te 20-30 worków kup azofoske znajdz nasłonecznione miejsce z dala od oka ludzi,a za rok będziesz mierzył siły na zamiary, i zobaczysz jak wyglądają realia , bo kolega nawkładał ci ci do głowy bzdur w większości,do tego rozpoznał geny AK47 w karmie dla papug.

1.Poczytał
2. Zrozum
3.Zacznij to robić.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Byłem, widziałem...

Połowa zimy jest, ruch mały, to w ramach rozrywki i humoru niech se ten wątek wisi, a może Mario nam pokaże te 50kg z karmy dla papug ak47, kto wie? Nie takie rzeczy już tu widziano...
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Sie śmiejecie a mi amnezja, czysty holender nie jakiś polak z karmy dla papug wyszła.
 

Gerwazjusz

Member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
15
Buchów
0
Się uśmiałem :)

korzystałem zawsze z tego forum w celu czerpania wiedzy a tu takie numery :) aż mi się przypomniał gościu sprzed paru lat ( nie pamiętam już jak to się zwało ) jak wrzucił foto chyba 2 dniowej rośliny która była w małym kubeczku chyba i związana nitką z opisem " jak na razie lekkie LST" :D:D:D
 

MarioŁDZ

Member
Rejestracja
Gru 30, 2018
Postów
7
Buchów
0
Cześć czy poda mi ktoś odmiany na outdoor(na dworze).
Planuje około 500 sztuk moze wiencej jak narazie upatdzylem sobie amnezie haze od f2seeds ktory znalazlem na forum(ten sklep)
Planuje jej 100 sztuk jakieś 200 mam juz w kolekcjonerze hehe. To mix nasion konopii.
Do tego przydalyby sie regi i automaty powiecmy 100 tego o 100 tego za amnezie zapłacę 1000 zl wiec za pozostale 200 nie chce przekroczyc 2700 zl. Pozdrawiam i czekam na wasz wybur pozdro

A i od ilu postow bede mogl pisac w innych dzialach
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
To nie lepiej zrobić klony ?? Przy takiej ilości ? Poczytaj sobie wszystko tu masz
 
T

talib

Guest
Cześć czy poda mi ktoś odmiany na outdoor(na dworze).
Planuje około 500 sztuk moze wiencej jak narazie upatdzylem sobie amnezie haze od f2seeds ktory znalazlem na forum(ten sklep)
Planuje jej 100 sztuk jakieś 200 mam juz w kolekcjonerze hehe. To mix nasion konopii.
Do tego przydalyby sie regi i automaty powiecmy 100 tego o 100 tego za amnezie zapłacę 1000 zl wiec za pozostale 200 nie chce przekroczyc 2700 zl. Pozdrawiam i czekam na wasz wybur pozdro

A i od ilu postow bede mogl pisac w innych dzialach

Po Co ten bajzel tutaj robisz? Który raz to samo tu wrzucasz? Dostałeś już odpowiedź.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
wybór bo wybory
juz dawno tak sie nie usmiałem, normalnie łezki mi poleciały...
powodzonka zycze i bede do tematu systematycznie zagladał!
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Mario na bank jest już z tych czasów, w których nie czyta się książek, a ortografia to dla niego coś z zębami, bo kiedyś mama kazała mu chodzić z aparatem w ryju. Obejrzał Narcos i wpadł na pomysł, że zbierze sobie na początek 20 kg zioła. Następnie użył internetu i dzięki temu mamy ten wątek.

Po Co ten bajzel tutaj robisz? Który raz to samo tu wrzucasz? Dostałeś już odpowiedź.

Bajzel to tu jest od pierwszego postu :-D

Tak przy okazji, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Z fartem
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
:spalony:
Ja również zasiadam tutaj i chętnie zobaczę jak zrobić 50kg zielska za 2,700zł inwestycji.
A tak na prawdę to ja się dziwnie ,że Death tutaj tak lekko podszedł do tego on chyba na prawdę tylko busiarzy. @MarioŁDZ Tobie powiem tak jak Zacier coś mówi to to jest święte :) (Zaufaj mi.) To wytrwasz na tym forum. [MENTION=90588]Deus"[/MENTION] Dobrze podopowiada na początek bym startował na twoim miejscu powoli z malutkim projektem.
Na marginesie pytanie od mojej osoby na spookojnie brzmi tak:
-Będziesz tego outa sam robił >?
Przeczytałem watek ale nic tam nie widziałem czy z kimś czy sam więć pytam.
POWODZENIA !!! Do Lutego :") :smokee:
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nie no panowie i panie prosze was nie bierzcie tego nawet w 5% na powaznie co ten dzieciak pisze.
Temat wisi do jaj i tyle
wiekszość z was robiła outa i wie jaki to jest zapie**** przy ilosci 20szt-30szt
samo zaniesienie ziemi to juz jazda na maxa nie mowiąc o cieciu i organizacji suszenia
gimbus chce sadzić amnesie w pl do tego reszta z nasion dla ptaków (ak47 w nich jest <lol>) i suszyć nad ogniskiem
czekamy dalej na super pomysły
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Jak to sie mówi pożyjemy zobaczymy :freak: Mój kumpel myśli podobnie tylko ze ziarno z (ali express) bedzie coś kopać.
Chciałbym zobaczyć tą fotorelke w wykonaniu @MarioŁDZ będzie troszku śmiechu:freak:
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
przestancie bękę z niego kręcić, gościu świeżo co z kryminału wyleciał i nie z jednym z Was chętnie by zatańczył. Lepiej uważajcie :lol3:(jakoś tak te sebixy to piszą zawsze ) <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół