nasiona marihuany

Gruby outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
[MENTION=90588]Deus"[/MENTION], wszystko ładnie, pięknie, ale z tym stażem......., rozumisz? ;)
[MENTION=90614]MarioŁDZ[/MENTION] a ty zluzuj z tymi wyzwiskami lepiej.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Widze ze tylko tu moderatorow złapię i nie będe wam zaśmiecał, da rade zaakceptować mojego Osa?

Deus, postanowiliśmy, że najpierw musimy Cię troszkę lepiej poznać ;) dociągnij relkę do końca, a potem zrobisz tego OS ;)
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Rozumiem Panowie.<peace> Ale to była moja szansa złapać tu wszystkich bo temat cieszy sie popularnoscia <peace>
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Znam Mario z lodzi ze starego osiedla latał po lasach w nocy po LSD ciekawe czy to ten bo podobnie gada:bounce:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zrob fotorelacje a dostaniesz ode mnie e nagrode 5 paczek ziarna dla papug no kolejny projekt.
 

MarioŁDZ

Member
Rejestracja
Gru 30, 2018
Postów
7
Buchów
0
# nie ma takich na forum,żadne priv i linki do sklepów poza forum bo wylecisz na zawsze

Prosze o odp normalne osoby a nie tych szukajocych sensacji to dzial POCZONTKUJACY wiec wiem ze moga kogos bawic pytania ale z podniesiona glowa trzeba dalej isc myslisz ze mnie to rusza? Proszę o odp a za 3 miesiace wszystko wyjdzie w praniu nawet 20 kg mnie zadowoli a to i tak większą ilosc niz caly zliczony plon szydercow
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
# nie ma takich na forum,żadne priv i linki do sklepów poza forum bo wylecisz na zawsze

Prosze o odp normalne osoby a nie tych szukajocych sensacji to dzial POCZONTKUJACY wiec wiem ze moga kogos bawic pytania ale z podniesiona glowa trzeba dalej isc myslisz ze mnie to rusza? Proszę o odp a za 3 miesiace wszystko wyjdzie w praniu nawet 20 kg mnie zadowoli a to i tak większą ilosc niz caly zliczony plon szydercow



800 pech jakiegoś fajnego outdoora jak S6 od serious seeds to licz po 139za paczke 6 nasion to około+-19.000zl ziemia jakas zwykła 80L uniwersalna to około 18-22złt worek, następne 17.000 plus azofoski , polifoski , dolomitu bo nie sadze ze wydasz na nawozy np canny nastepne 20.000-30.000 juz nie licze dojazdów i noszenia 400 worków ,a co dopiero o dobrej miejscówce gdzie 800 roślin bedzie w miare bezpieczna, wraz t tobą,więc sam rozumiesz ze to nierealna sprawa,zwłaszcza że nic nie wiesz skoro chciałeś 50kg sciągać z karmy dla papug za 8zł, wiesz co to reg? jak nie to zacznij od tego i zacznij już nosić ziemie,a ja pod konieć bede bacznie obserwował uwagę, i Onet
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Znam Mario z lodzi ze starego osiedla latał po lasach w nocy po LSD ciekawe czy to ten bo podobnie gada:bounce:

stare osiedle :)
hehehe
dajcie chłopakowi szanse ,lecz wg mnie to z karmy to ak 472 raczej...
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
[MENTION=75896]De'ath[/MENTION] Ci wytłumaczy jak robic takie grobe projekty.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Zaglądam właśnie tylko dla komentarza dodanego przez [MENTION=75896]De'ath[/MENTION] który rozwieje wątpliwości.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
właśnie death do mnie pisał że Mario to on ale głupio mu było się przyznać że się nie zna na oucie..chciał inkognito wybadać sprawe bo indory mu się znudziły ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Dalsze nasmiewanie sie z Maria bedzie odpowiednio nagradzane. <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół