nasiona marihuany

Gruby outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

MarioŁDZ

Member
Rejestracja
Gru 30, 2018
Postów
7
Buchów
0
Siema przede mną mój pierwszy i zarazem duży outdoor nastawiam się na komercje czyli jakieś 500
-800 roslin i mam pare pytań.
1. Jakie odmiany mogą wyjść z karmy dla papogi bo ziomek kiedys sadził i mówił że wyszło mu ak47 a ja słyszałem że to jest mix
2. Skąd wziąść tyle ziemi bo spota mam w lesie i nie sądzę żeby tam byla dobra ziemia a mam zamiar dac po 40 l na planta
3. Czy da rade z tego wyciągnąć 50kg suszu
4. Czy moge go ususzyc nad ogniskiem bo widziałem taki patent na forum a ja mieszkam w bloku i nie mam jak wysuszyć takiej ilości
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
o człowieku widzę że konkretnie się szykujesz :D 1:w tym pytaniu nie pomogę. 2:na allegro poszukaj ja jakiś czas temu sprawdzałem to są worki po 80l. 3: myślę że z tylu roślin to spokojnie tyle wyciągniesz tylko wybierz dobre odmiany i nie żałuj bitu na nasiona dobre geny to podstawa ale swoje też kosztują. 4: raczej nie bo za szybko wyschnie i wszystko co najlepsze wyparuje to tak samo jak byś suszył suszarką szkoda materiału. jak bd miał krzaki w lesie to susz też w lesie powieś na drzewach tak aby nie rzucały się w oczy i nie miały dostępu do słońca najlepiej gdzieś głęboko w lesie gdzie dociera mało światła
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Z karmy dla papug to se możesz nakarmić papugi, a nie brać się za krzoki.
Kup se normalne odmiany sez.

1. chu**we
2. w sumie 20000 litrów - ze sklepu

na resztę pytań nie odpowiem xd

EDIT: sorry, musiałem :lol3:

 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
500-800 roślin... Ogólnie bardziej ten post nadaje się do działu dobry humor niż gdziekolwiek indziej.
Po pierwsze skoro to Twój pierwszy out to nie ogarniesz takiej ilości. Patrząc na Twoje pytania to jest to pomysł skazany na porażkę.
1. Karma dla papug służy do tego co nazwa wskazuje. A tak w ogóle, ziomek skąd ma pewność, że wyszło mu ak47?
2. Ze sklepu lub przygotować własną mieszankę. 500 roślin to 20 tys litrów ziemi. Wiesz ile to jest?
3. 50kg z 500 krzaków? Czyli chcesz wyciągnąć z rośliny średnio 100g. Mało ambitnie. Ale odpowiadając na pytanie: tak, da radę.
4. Nad ogniskiem można upiec kiełbasę, do suszenia są lepsze patenty.

Daj z siebie minimum i poczytaj jaką ziemię można kupić lub przygotować i jak powinno suszyć się temat.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
hehehehehe miszcz <lol2>
 

MarioŁDZ

Member
Rejestracja
Gru 30, 2018
Postów
7
Buchów
0
Widzę że są tu ludzie pomocni i hieny co sie smiejom tylko alr ok zdecydowalem sie na amnezje bo ziomek chyba se jaja robil z ta karma dla papog patrze a to konopia siewna czyy moze mial fart ze wyszło mu ak47 bo to wkoncu mix nasion. Nie wiem ale napewno sprubuje wysadzic parę garści tej karmy ale też chce trochę palenia typu holender i znalazłem po dobej cenie amnezje
Czy ten sklep jest pewny bo chce już zamowic i startować od lutego pod lampom a i jak zamówić bez przypału i psów
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Zapytaj kolegi po czym stwierdził,
że jest to akurat AK-47? Może strzelało jak palił ?

Listę pewnych/polecanych sklepów masz na forum, z resztą masz wszystko na forum.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
tu hiena :freak:


1.karma to tylko i zawsze ak47
2.w Lesie nie pozwalam sadzić
3.ze wszystkoego razem z kopcami da rade
4.najlepiej suszyć w ognisku,nad tylko kuring

mario w maju zrób fotorelacje z tego,będziesz mistrzem zakonu,szczególnie po suszeniu :freak:

;)
 

MarioŁDZ

Member
Rejestracja
Gru 30, 2018
Postów
7
Buchów
0
Smiej sie, smiej hehe ja i tak zrobie outa i tutaj fotorelacje a zawistnym h*j do dupy pokazcie swoje roslinki a nie sorry pewnie nigdy nie miales wiecej niz 10 roslin i ku**a cwaniakujesz ogladam forum od 6 lat ale to byl czas na przygotowania a w tym roku startuje z outem rodem z filmu juz tu więcej nie napiszę jak sie wysmiewa nawet administrator ale wjade z fotorelka w lutym i pozamykam gemby. Bez odbioru!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
przestań ćpać.
6 lat na forum, a Ty człeniu nie załadowałeś pod kopułkę podstaw.

No i nie wyzywaj
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Widze ze tylko tu moderatorow złapię i nie będe wam zaśmiecał, da rade zaakceptować mojego Osa?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
przeglądasz 6 lat i nie trafiłeś nigdy na fotorelację drzewca ?

wystarczy wejść w nasze profile i odnaleźć wątki z fotorelacjami <lol>
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
temat i tak do kosza to przynajmniej nikt sie nie powinien przyczepić ze pytam tutaj
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół