nasiona marihuany

Niedobory na początku? 9dzień.

Wyszukiwarka Forumowa:

inco.gnito

Member
Rejestracja
Gru 22, 2018
Postów
10
Buchów
0
Witam przedstawiam wam AutoMazara od dutch Passion. Roślina ma około 9dni od wyjscia z ziemi. Powiem tyle ze fotosynteza dalej zachodzi ale widzę niedobory.



Specyfikacja mojej uprawy to:
CLF 200W
AirPot 12L z ziemią lightmix
Podlewane wodą z czajnika dafi.
Ultra dzwiekowy nawilzacz
temp - 26-30stopni/ wilgoć 40procent

Hmm nie wiem, wode mierzyłem którą podlewam i wychodzi około 6,5ph.

Jakieś sugestie, czy roślinka do wy***ania ze zwględu na to że jest to automat,,,,?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
nie ma opcji na niedobory w ziemi (nawet lightmixie ) w takim wieku rośliny... ona raczej jakaś genetycznie niedorobiona jest...
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
W sumie to źle nie wygląda. Byś widział jakie niedorozwoje zostawiałem, które oczywiście szły własnym życiem dając spoko plon.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
jak masz kolejne nasiono to możesz kiełkować, a tą na razie zostawić.. jak się nie poprawi to będziesz miał nową, a jak się poprawi to wybierzesz ładniejszą. Ja osobiście lubię mieć sadzonki w zapasie bo zawsze może coś nie zagrać
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
nie ma opcji na niedobory w ziemi (nawet lightmixie ) w takim wieku rośliny... ona raczej jakaś genetycznie niedorobiona jest...

Nie mam teraz zdjęcia ale niebawem Wam udowodnie żemtakamroślina może mieć niedobory imto jeszcze jakie. Wystarczy że ktoś się pie****nie i będzie podlewał wodą destylowaną która bardzo ładnie wypluka roślnkę. Znajdę zdjęcia to wrzucę bo mało w życiu chyba widzieliście co niektórzy
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
nie no spoko, u mnie w kranie nie ma destylowanej to nie mogłem się tak pomylić i o tym wiedzieć :joker:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Tom się zdecyduj czy moze czy nie :crazy:
 
M

Marti

Guest
Ja bym zostawil i poczek ale jak masz inne nasionka to kielkuj ;) ale faktycznie chyba slaba roslinka
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Jak często i ile lejesz wody?
Wygląda jakbyś przesadzał z częstotliwością podlewania i korzenie nie mają jak złapać "oddech" i też dlatego roślinka może zamulać.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Nie mam teraz zdjęcia ale niebawem Wam udowodnie żemtakamroślina może mieć niedobory imto jeszcze jakie. Wystarczy że ktoś się pie****nie i będzie podlewał wodą destylowaną która bardzo ładnie wypluka roślnkę. Znajdę zdjęcia to wrzucę bo mało w życiu chyba widzieliście co niektórzy

Ta, albo jak sie pie****nie i kwasem akumulatorowym podleje, to jeszcze gorzej bedzie. Sorry, ale pie****isz az oczy bola od czytania.

---------- Post Zaktualizowany 18:15 ---------- Data pierwszego postu 18:11 ----------

Az z ciekawosci rzucilem okiem - jak najbardziej mozna podlewac destylowana, do storczykow wrecz sie zaleca.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Trochę inna grupa roślin, no niemwiem czy przypadkiem czy storczyki to to śliny o minimalnych zapotrzebowaniach. Nawet tomsię jakoś specjalnie nazywa ta grupa roślin ale one prawie nic nie pobierają. Trochę chyba bardzo hoojowe porównanie.
Chyba masz jakiś problem z tymi oczami.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Wez gosciu mozesz sam uzyj google, co?
 

inco.gnito

Member
Rejestracja
Gru 22, 2018
Postów
10
Buchów
0
Wydupczam tą rośline nie bede na syfa tracił czasu i sie modlil zeby bylo ok. Ma pana zadowalać. Do pojutrza ma czas ja nie to śmietnik dziwka.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wydupczam tą rośline nie bede na syfa tracił czasu i sie modlil zeby bylo ok. Ma pana zadowalać. Do pojutrza ma czas ja nie to śmietnik dziwka.

Tylko kolejnej nei zalej korzeni, ok? Obiecujesz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół