nasiona marihuany

[7x15W LED][0.20m2]Super Critical FEM

Wyszukiwarka Forumowa:
E

EntireWorld

Guest
Posil ja woda z ph6 najlepiej jej zrobi i utrzymuj takie.
 

Gerwazjusz

Member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
15
Buchów
0
siema.


mija kolejny dzień u mnie i tak to wygląda <rotfl>
niby się rozrasta ale......nie wyrzucam i nie startuję z nową, choć mnie kusi. Ale że za nie długo pewnie lecę do pracy to nawet nie zaczynam. Po prostu, póki żem w doma to niech se jest:freak:





normalnie bym to wywalił, ale jak mówiłem, nie mam czasu na NEW START. Póki jestem, niech jest.

dostała Biohumusa, nie jest przelewana......itd....gdy się to wszystko ***ie, dam znac i poproszę o przeniesienie do kosza.

---------- Post Zaktualizowany 08-01-2019 01:40 ---------- Data pierwszego postu 07-01-2019 23:51 ----------

stare liście jak stare...co myślita o nowych?
nie wiem jak to jest do końca z tym mierzeniem PH z tego co się wyleje z doniczki. Jeżeli podlewałem wodą z kranu o PH 7,odstaną (taki odczyn był po dzbanku, z kranu miała ok 8 wzwyż ) a wycieka mi od spodu ph około 5,5 to muszę to jakoś przekalkulować? na chwilę obecną warunki (słońce) temp: 27stopni, wilgotność miedzy 65-70%



czy jej zajbać po prostu dolomitu.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
O kurde, to następnym razem nie filtruj tej wody tylko niech odstoi, ewentualnie podsyp roślinę dolomitem. Zdecydowanie masz niskie pH gleby. Skoro lejesz pH=7, a wylatuje pH=5,5 to świadczy to o nadmiarze jonów H+. Wypadałoby je czymś zneutralizować. Jak już wspominałem podsyp dolomitem, ewentualnie przesadź do DOBREJ jakościowo ziemi, możesz też przelać tą wodą o zasadowym pH do momentu, aż będzie wypływ będzie kapkę wyżej. :p
 

Gerwazjusz

Member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
15
Buchów
0
O kurde, to następnym razem nie filtruj tej wody tylko niech odstoi, ewentualnie podsyp roślinę dolomitem. Zdecydowanie masz niskie pH gleby. Skoro lejesz pH=7, a wylatuje pH=5,5 to świadczy to o nadmiarze jonów H+. Wypadałoby je czymś zneutralizować. Jak już wspominałem podsyp dolomitem, ewentualnie przesadź do DOBREJ jakościowo ziemi, możesz też przelać tą wodą o zasadowym pH do momentu, aż będzie wypływ będzie kapkę wyżej. :p


dziękówka za odpowiedź !

Siemanko !
dobra, nie bedę filtrować. Nawozu jej nie będę narazie dawać, póki co sama woda.


Powiem że mam k*****cę .
Odkąd zacząłem się bawić w obniżanie PH pożywki, mierzenie PH gleby, nic mi nie idzie.
Pierwwszy mój automat, podlewanie nie zwracając na PH i szło elegancko....:zjarany:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jak to mówią 'nadgorliwość gorsza od przędziorka'. :crazy:
 

Gerwazjusz

Member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
15
Buchów
0
tego to jeszcze nie słyszałem :lol3:
ale zgadzam się :)
doniczka do której przesadziłem parę dni temu ma 1,5L.
sypnąć na wierzch dolomitu czy z wodą i podlać ?
 

Gerwazjusz

Member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
15
Buchów
0
Siema, można przenieść wątek do kosza....problemy się pogorszyły i stwierdziłem że nie ma sensu. Dzięki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół