nasiona marihuany

trochę moich historii

Wyszukiwarka Forumowa:

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Tak, umiera...
Wody zabrakło po prostu na chwilę

Jakby ktoś dysponował przypadkiem fotką to chętnie zobaczę automata w wieku 49-56 dni. Pod CFL 200 W w podobnym oświetleniu. Takie przykładowe wkleić, ale dobre, żeby nie śmiecić, to byłbym wdzięczny. Jak powinien wyglądać taki krzak?
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Tak, umiera...
Wody zabrakło po prostu na chwilę

Jakby ktoś dysponował przypadkiem fotką to chętnie zobaczę automata w wieku 49-56 dni. Pod CFL 200 W w podobnym oświetleniu. Takie przykładowe wkleić, ale dobre, żeby nie śmiecić, to byłbym wdzięczny. Jak powinien wyglądać taki krzak?

Darek jest znanym czlonkiem greenpeace i uprawia pod ledami ze wzgledu na mniejsze zużycie prądu, dlatego też gardzi cfl.
Tu masz jego fotorelacje i dziwnym trafem af i 28 dzień życia - https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?131489-AF-150W-LED-3590-0-5m2-5xAUTO-NL-X-AMI-3xAUTOMARIA-II&p=1656470&viewfull=1#post1656470
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Siema
hie hie hie
no faktycznie... rozejrzawszy się nieco szerzej w internetach...

to ja się staram, zdjęcia wrzucam, a wy mnie błotem obrzucacie? Niewdzięcznicy... hie hie
ale dobra, wybaczam - bo jakieś tam swoje racje macie, w końcu wpieprzam się Wam w poukładany system z buciorami...
... jak ktoś poczuł się urażony to przepraszam, w depresję też mam nadzieję nikogo nie wpędziłem. Jak dla mnie to cały ten wątek jest do wymoderowania, bo kupa nieporozumień i niepotrzebnych rzeczy w nim się znalazła.
Najlepiej będzie jeśli będę mówił mało i się nikomu w kompetencje nie wchrzaniał. O żadne ziemie ani tego typu głupoty nie będę już pytał - na pewno. Faktycznie bez sensu, bo znalazłem gdzie indziej


Na razie mam dwa linki (bo widzę, że jest tu zwyczaj taki, że ludzie pokazują co im tam przypasuje akurat),
powiedzmy że w temacie.
Pierwszy ostrzegam, że długi i tylko dla odważnych - profesor starej daty gada... długo, bardzo długo to robi. Za to ciekawie. Ziemiórka wygrzebawszy:
https://www.youtube.com/watch?v=TG4ZAGnlPOY


Drugi muzyczny, krótszy
https://www.youtube.com/watch?v=PzvlVi6iaEg
tu można pomedytować nad profesjonalizmem, hie hie hi

i jeszcze Wam pozniej zdjęcia wkleję zamiast smęcić
....

Wspominałem o tym wcześniej, więc zobrazuję
1. te poniżej to już dzień drugi. Nie będą miały łatwego życia i plon dadzą śmieszny, jeśli w ogóle coś będzie. Wezmą udział w testach do projektu cfl, ale nie tylko to je czeka... Chyba każde z tych nasion będzie miało swoją historię, więc może coś pokażę,


2. A tu wspominana sativka, chiba będzie git, dzień 11, po przejściach - ale okazały się silniejsze od Afghana. Nareszcie ruszyły


czas pokaże

Jak na moje oko, to ten wątek, w tym stanie nadaje się do Kanciapy. Wagi mutanta ani innych podać nie mogę, bo nie ważyłem, nie mam też ich zdjęć po ścięciu


pzdr
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Lepij kup jakiś Ph metr nawet za 25zł jak ci szkoda.Bo tracisz troche,chyba że wychodzisz z założenia " Urosła Urosła"
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
ok, wrócę do tej serii z Hindu Kushem
mam i miałem pH metr i znam dokładnie pH jakie krzaczki miały - prawie wszystko jest w pierwszym wpisie, wystarczyło przeczytać. pH metry za dwie dyszki to wyrzucanie pieniędzy - nie stać mnie

pH wynosiło około 6,5 i było stałe. Nie ***ło, bo o to akurat dbałem.
No i co, ktoś się zdecyduje zgadnąć co tej roślince zabrakło? Ktoś wie? Jakby ktoś miał jakiś pomysł, to dawać śmiało - ale uprzedzam, że znam dokładny skład ziemi, w której urosła, hie hie hie. Z nawozów dostała tylko rozcieńczonej kurzej kupki, bardzo delikatnie, dwa razy. Ktoś zdiagnozuje czego zabrakło?

i jeszcze fotkę wstawię, bo doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie posługiwać się obrazami


To jest Royal Dwarf, dzień 56. Ktoś się odważy postawić diagnozę? (topa brakuje bo się na niego rzuciłem i pożarłem, z biedy)
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Z nawozów dostała tylko rozcieńczonej kurzej kupki, bardzo delikatnie, dwa razy. Ktoś zdiagnozuje czego zabrakło?
You forget to cook soil. :bounce:

A tak na poważnie to umerła z głodu. :salut:
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
to że była głodna, to każdy widzi - pytanie na co miała największy apetyt? Trudniejsze, co?

a w ogóle to jak długo niby powinna żyć? Ile żyją automaty?
może gdybym nakarmił, to żyłaby do dzisiaj? kto wie...? hie hie hie
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Nie panowie , "Ph" ,kiedyś miałem identycznie jak on, jak PH metr mi się rozwalił pokazywał 6.4 a było 8.5 nie wiedziałem co jest że żółkną ,aż po jakimś czasie dolewam PH- a tu ph mi się podnosi
kalibracja nie pomogła więc zmieniłem Ph metr ale juz było za późno,tak zwana nauka na błędach teraz mam jeden gorszy,na wszelki a w drugim droższym dbam o elektrode pomiarową a nie rzucam jak 3310, odczyn zasadowy zastopował mu jadło . sok żołądkowy człowieka ma 1,5 ph następnym razem wiesz co robić<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół