nasiona marihuany

Wentylator pod regulator obrotow AR140

Wyszukiwarka Forumowa:

autowhite

Member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
9
Buchów
0
Witam poleci ktoś jakiś dobry wentylator żeby wspołpracował z regulatorem AR140 i nie buczał dodam, że mam namiot 40x40x160 i lampe led clu058 240w +cree dep i photo red 30w? no i filtr weglowy activ pro 220m3h. Mam eberga emax 218m3h ale żaden regulator z nim nie wspolpracuje ponieważ ma silnik indukcyjny i jest z kondensatorem przez co wentylator buczy. Z gory dzięki za odpowiedzi pozdro dla calego forum. peace you
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Nie wiem czy bedzie wspolpracowal z regulatorem, ale z cichych wentylatorow polecam vents quietline. Bez problemu ogarnia wieksze boxy i jest chyba najcichsza zabawka na rynku.
 

autowhite

Member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
9
Buchów
0
A ten Vents to wiecie może na jakim silniku pracuje i czy posiada kondensator?
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
polecaj tylko z doświadczenia, bo to że tak pisze nie znaczy że tak musi być. Ja też kiedyś coś kupiłem i miało to być "chyba" a nie było.

Dowiedz sie czegos najpierw zanim zaczniesz sie wymądrzać, synu. Mam ten wentylator, pol forum go ma, sa tez z naklejka innej "fimy" ale to ten sam sprzęt.
 

Nelly

Banned
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
24
Buchów
0
To dlaczego piszesz "chyba" wnuczku ?
Nie wymądrzam się, i nie obchodzi mnie to co ma połowa forum.
Jak nie masz pewności to nie polecaj bo on jeszcze kupi tą "chybe" i może się wk***i... chyba.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
A ten Vents to wiecie może na jakim silniku pracuje i czy posiada kondensator?

Dalem Ci nazwe najcichszego wentylatora jaki znam i jest sprawdzony. Chcesz miec cicho czy chcesz miec kondensator? Nie wiem co tam jest, ale skoro to takie istotne to poszukaj na stronie producenta lub ew. skontaktuj sie z dzialem technologicznym firmy.

---------- Post Zaktualizowany 13:47 ---------- Data pierwszego postu 13:45 ----------

Napisalem "chyba", bo moze jakims cudem istnieje taki który pracuje ciszej niż 14db - wtedy vents nie bedzie najcichszy, dlatego "chyba". Zaledwie 20 postów wbiles a to juz kolejny watkek pod ktorym robisz z siebie klauna.
 

autowhite

Member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
9
Buchów
0
Koledzy nie kłócić się nie ma sensu zapalmy jointa zrobimy burze mózgów ?mianowicie ten eberg ktory mam jest cichszy od tego ventsa bo ma aby 26db, ale mi zależy na regulacji obrotów bo da rade zejść do 20db dokladajac tlumiki i filtr tylko mi zależy żeby móc regulować obroty zeby mieć kontrole nad klimatem. Owszem kolego pytalem sie o kondensator, ale sklepy które je sprzedaja nie potrafią odpowiedzieć na to pytanie a do regulatora tyrystorowego bo takowy AR140 jest nie może miec kondensator.
 

19zielony90

Member
Rejestracja
Paź 24, 2018
Postów
15
Buchów
0
Witam. Kolego autowhite i jak masz już jakiś wentylator podpięty pod ten regulator ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół