nasiona marihuany

[LED 495w] 2x Orginal GPD x Black D.O.G / 2x MrNice SSH x GPS Copper Chem / 1m x 1.1m x 2.1m

Wyszukiwarka Forumowa:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Te gdp x dog mi bardzo podchodzą, kwiaty twarde i zbite a znowu te super Silver takie jakby miotłowate sprawiają wrazenie
Czemu nie podgoliles im nóg, sporo mogłeś im tego wyciąć a teraz niepotrzebny odpad się zrobi
Ale! Tak czy siak
Gratuluję zakończenia, ładne kwiatki porosly, daj znać ile suchego ci wyszło :)
5!
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Te gdp x dog mi bardzo podchodzą, kwiaty twarde i zbite a znowu te super Silver takie jakby miotłowate sprawiają wrazenie
Czemu nie podgoliles im nóg, sporo mogłeś im tego wy<coolpalacz>ciąć a teraz niepotrzebny odpad się zrobi
Ale! Tak czy siak
Gratuluję zakończenia, ładne kwiatki porosly, daj znać ile suchego ci wyszło :)
5!
ssh x Copper chem przewaga ssh jak dla mnie, ssh orginalny wyglądał podobnie ale palenie z rana tego zioła ustawia radośnie na cały dzień plus nie ma zamuły więc jestem produktywny a że musze dużo ogarniac jest to dla mnie ważne w tygodniu, GDP x Black DOG jest na weekend przed konsolą lub ogarnianie dokoła domu z zawiechą, na nim samym długo bym nie pociągną w firmie na takiej zawieszce,z odlaniem się czekam nieraz do momentu gdy juz jestem blisko zlania sie w majty<peace> taki temat he
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Myślałem, że tylko ja tak mam. :crazy:

hehe jak widać nie tylko<peace> najgorzej jak jeszcze jestes ujarany budzisz sie o 1 w nocy lac sie chce w Ch## a jest kombo bo jesteś zmęczony tym ze wstałeś w nocy plus tematem płakać się wtedy chce <peace> zwłaszcza że na pietrze kibel mi robią musze iść na dół.....gdyby nie okno nad łóżkiem tylko gdzieś na ścianie to lał bym przez okno

---------- Post Zaktualizowany 17:35 ---------- Data pierwszego postu 17:32 ----------

Te gdp x dog mi bardzo podchodzą, kwiaty twarde i zbite a znowu te super Silver takie jakby miotłowate sprawiają wrazenie
Czemu nie podgoliles im nóg, sporo mogłeś im tego wyciąć a teraz niepotrzebny odpad się zrobi
Ale! Tak czy siak
Gratuluję zakończenia, ładne kwiatki porosly, daj znać ile suchego ci wyszło :)
5!

na marginesie wyglądają troche jak miotełki ale są dobrze zbite :) z tych pech było jeszcze fajne pheno ale juz 20 krzaków poszło i trafić jej nie moge pachniała troche jak by budyń śmietankowym , mam juz tylko 6 pech jak by się trafiła to reweg klony i jakieś pechy,może natura da troche fory i da pechy o cechach matki <peace>
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Siemacie





6 dni suszenia








183.5 + około 30 popcornu czyli +- 210gr

SSH x Copperchem prawie 350 z popcornem

Ogółem wynik 560gram przed zakopaniem większości i carrinugu sądze że będzie coś około 530 więc wynik ciut ponad 1g/w, więc jak dla mnie udane można dodać do zakończonych pozdrawiam<peace>
 

themistereq

Member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
9
Buchów
0
No powiem ci że całkiem ładnie ci to wyszło :D
nie ma co narzekać - buch z tobą! :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół