nasiona marihuany

[LED 495w] 2x Orginal GPD x Black D.O.G / 2x MrNice SSH x GPS Copper Chem / 1m x 1.1m x 2.1m

Wyszukiwarka Forumowa:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
:weed-2:"Hi":weed-2:








Moja pierwsza fotorelacja, akurat na tym forum, mam nadzieje ze bedzie schludna i czytelna.




Oświetlenie :

Panel Homemade LED 495w , 33 Żarówki w których sa 3 diody po 5w każda, 9 Veg , 6 Dual , 18 FLO.


Box:

To szafa o wymiarach 110x100x205 , srodek biały.




Wentylacja:


Wtłaczający : RAM Inline Duct Fan 125mm - 378m/HR
Wytłaczający : Też RAM Inline Duct Fan 125mm - 378m/HRram
oraz mały mieszający.



Nasiona:

2x Orginal GDP x HSO Black D.O.G
2x MrNice Super Silver Haze x GPS Copper Chem


Ziemia:

Canna terra professional +
Dodatek perlitu około 10%
Great white Mikoryza 3g/1L



Nawozy:

Veg: Canna Veg
Cannazym
Hesi Supervit

FLO: Terra Flores
Cannazym
Hesi Supervit
Atami Bloombastic


Donice:

Kwadratowe 14L



Akcesoria: Mała stacja pogodowa.


Trening : Fim,Topping











Dzień 12 VEG










 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
no panie , z fartem do końca.
Wrzucił byś przy następnym upie, zdjecie tego poanelu od spodu. Jestem bardzo ciekaw jak ci poleci natym świetle te grow.
pozdr
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Nie będziesz musiał tyle czekac, wieczorem ci wrzuce jak teraz świecą , świecą tylko VEGi środkowe 6 sztuk troche powyjmuje ich i około 19 dostaniesz fote <coolpalacz>

---------- Post Zaktualizowany 14:08 ---------- Data pierwszego postu 14:04 ----------

Nie sprecyzowałem się ,ale nie moge edytować niestety, 14L kwadraty będą docelowe, te są 6L około . Jest to 12 dzień VEG.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Chciałeś masz Tak świecą wszystkie<peace>





A tu po wyjęciu 10 sztuk,z czasem bedę podłączać wyjęte 10 , ale do tego czasu poszły gdzies gdzie nie będą się marnować<coolpalacz>




---------- Post Zaktualizowany 21:56 ---------- Data pierwszego postu 21:53 ----------

Powoli będę właczać całą resztę i nie wiem czy nie przesadze ich w 25L donice do trochę większej szafy, w każdym bądź razie będę informował na bierząco.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
4 rosliny to troszke mało jak na taki namiot
8szt by rosło bez ścisku
bede zagladał
i fajne geny szczególnie ten nagradzny SSH w crosie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
[MENTION=82199]CUBE[/MENTION], moze poleci z dluzszym vegiem i bedzie gicik? mnie bardziej zastanawia czy to regi czy femki, bo troche lipa jak odpadnie jakas sztuka po drodze :p

Black dog spoko palonko, twarde oszronione boby, zapowiada sie ciekawie, z checia popatrze jak to idzie w parze z GDP :D
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
747
Buchów
473
wyglada ten panel jak lustro dla aktorow (takie do makijazu) :D hehe fajne :p ciekawe jak to zatrybi. niech z klonami ostro leci !!
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
4 rosliny to troszke mało jak na taki namiot
8szt by rosło bez ścisku
bede zagladał
i fajne geny szczególnie ten nagradzny SSH w crosie

4 rośliny wystarczą sa to geny dość jednorodne i stabilne, juz je raz robiłem,i tak będe musiał jak bedzie szło pomyślnie wrzucić do troche większej szafy.

---------- Post Zaktualizowany 01:13 ---------- Data pierwszego postu 01:10 ----------

[MENTION=82199]CUBE[/MENTION], moze poleci z dluzszym vegiem i bedzie gicik? mnie bardziej zastanawia czy to regi czy femki, bo troche lipa jak odpadnie jakas sztuka po drodze :p

Black dog spoko palonko, twarde oszronione boby, zapowiada sie ciekawie, z checia popatrze jak to idzie w parze z GDP :D

Veg będzie około 50 dni +-
Femki, na regach bym nie ryzykował zostać z facetami <peace>

---------- Post Zaktualizowany 01:23 ---------- Data pierwszego postu 01:13 ----------

wyglada ten panel jak lustro dla aktorow (takie do makijazu) :D hehe fajne :p ciekawe jak to zatrybi. niech z klonami ostro leci !!

Lece na tym panelu 3 raz, bardzo dobrze się spisuje....chodz i tak jestem murem dalej za HPSami stary nawyk.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No nieźle to uknułeś :freak:. Ciekawe jak dadzą radę na tak duzej powierzchnii takie LEDy. Nikt tu chyba jeszcze tak nie pszyszarżował z tymi lampkami na taki hektar.

Wrzuciłbyś fotki jak
to wygladało skoro to 3 szarża, o ile jesteś w posiadaniu takowych
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Nie robiłem za dużo fot spod LEDA niestety, to pierwsza którą utrwalam w pełni , ale jak pójdzie jak wcześniej to będzie elegancko<peace>
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A jakiś tam wynik suszu jaki uzyskałeś na wat? Zblizasz się do wartości pierwszej liczby całkowitej :freak2:
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
A jakiś tam wynik suszu jaki uzyskałeś na wat? Zblizasz się do wartości pierwszej liczby całkowitej :freak2:

Miałem na 5 sztukach niecałe 0.8g z wata, jak bym miał tym razem 0.8-0.9g to było by super, niby teraz są cztery ale veg będzie dłuższy o około 12 dni plus to że 5 to było o jedną za dużo jak dla mnie ,zero miejsca.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No właśnie z tego co widziałem jak już wchodzi w rachubę powierzchnia większa to ciężko jest na żarówkowcach to ogarnąć.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
:weed-2:"HI":weed-2:


Dizeń 18 VEG




Temperatura i wilgotność : w szafie to 21-25 w dzień , 19-22 w nocy nie zwracajcie uwagi na OUT na tej małej stacji pogodowej gdyż out jest na zewnątrz szafy , wilgotność waha się pomiędzy 56-70.


Nawozy : Leje Całą dawke Canny Veg, cannazym oraz Hesi supervit, na zmianę z wodą , Stałe PH pożywek to 5.9-6.0


Jak narazie wszystko jak po sznurku.<coolpalacz>














Do następnego
 
M

Marti

Guest
Mala rada jak ci zbytnio nie zalezy na tych doniczkach to obetnij ten caly rant i zyskasz mega wiecej miejsca miedzy doniczkami. Ja tak zrobilem i juz mogly byc blizej siebie. Ladnie to wyglada. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół