nasiona marihuany

Olejek do E-papierosa

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema. Robił ktoś albo próbował robić taki olejek? Mam sporo materiału i szukam różnych przepisów ale wiadomo może ktoś ma juz sprawdzony. Wrzucajcie swoje przepisy i spostrzeżenia.
 

Sintrabajo

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
75
Buchów
0
1g/10ml gliceryny lub można użyć koncentratu BHO
1 Dekarboksylujemy materiał.
2.Materiał mielimy wrzucamy do słoika z giceryną słoik trafia do garnka z wodą i gotujemy przez godzinę
3.wyciągamy słoik z garnka i dajemy mu 24 godziny po tym czasie filtrujemy

Można rozcieńczyć glikolem
Lub odrazu użyć bazy do robienia liquidów

Liquid jest dobry w smaku nie jedzie chlorofilem ale niestety grzałki katuje
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Liquid jest dobry w smaku nie jedzie chlorofilem ale niestety grzałki katuje

Dokładnie, robiłem, testowałem tylko, że liquid z RSO. Po zwapowaniu całego zbiorniczka, czasem połowy zbiornika grzała szła do wymiany.
 
D

Drziolo

Guest
Ja wyekstraktowałem olej przy pomocy eteru dimetylowego potam połączyłem go z glikolem propylenowym w proporcji 1-5. Tak powstał liquid do e-papieros, używam go od 2 miesięcy codziennie bez uszczerbku dla elementu grzejnego.
 

El'SkuniroLegalizo

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
268
Buchów
1,146
A probowaliscie terpenami? Nawet te foodgrade robia robote i tylko oblizywac sie taki smaczek.

Ja swoj robie z rosin, dekarboksyluje w 200f az zacznie plywac. Zdejmuje z hot plate, dolewam terpen i gotowe.

Polecam connoisseur concentrates maja niezle terpeny jak i sporo instruktarzu na YT
 

virtual21

Member
Rejestracja
Mar 15, 2018
Postów
10
Buchów
0
A nie da sie zamówić jakoś z Kanady/Stanów/Holandii albo jakiegoś innego normalnego kraju gdzie za zioło nie idzie się do więzienia?
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Odświeżam temat, coś nowego w tej sprawie?
Interesuje mnie płyn do efajki zrobiony z materiału wysuszonego nie z olejku, może być glikol lub gliceryna posiadam zapas, chodzi o zrobionie płynu ale żeby nie wymieniać grzałki dzienni, proszę o pomysły
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół