nasiona marihuany

Uwaga na dopalacze - jeśli nie chcesz spotkać kostuchy....

  • Autor wątku Usunięty 58869
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
61
Buchów
0
niektórzy sprzedają dopy pod nazwą mj a pozniej gadają że marihuana zabija. Pewnie kupili kota w worku mysleli ze palą mj i pozniej smierc.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
A ja myślę że kupili i zażyli to całkiem świadomie. Są jednostki które lubią się zaćpać na amen hehe
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
artykuł po ch**u fest...
W radiu trąbią, że zatruli się fentanylem
"jest do stu razy silniejszy od morfiny, uzależnia szybciej niż metamfetamina i zabija częściej niż heroina. Fentanyl to nowy supernarkotyk – a przy tym dostępny na receptę."
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Fentanyl jest groźny bo ma małą różnicę między dawką terapeutyczną a śmiertelną. Także jak nie wstrzelisz się w " widełki " to bonvoyage czy aliwederczi


To nie jest nowy narkotyk, to lekmprzeciwbólowy. Masz jeszcze mocniejsze jego pochodne alfentanyl i sulfentanyl
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Nie znam się na dopkach, ale moj znajomy miał 3 sklepy ( Lombardy ) wie ze lubie Whisky, to raz przyniósł mi z 40 butelek baltków i Wędrowniczków bo powiedział że juz nie ma co z tym robić tyle tego przynoszą,raz byłem tam u niego to gosc odciął się pod sklepem to ten go kopną w głowę i kazał spier### zdychac gdzieś w brame a nie pod sklepem....masakra panowie,wole dobry koks raz na 2 miesiące przez dzień....może 2 <peace> rodzina, tak to może były by 3-4<peace> z tego co wiem dalej ma adwokata i kogoś kto mówi mu która substancja zakazana a która nie, nie znam się ale z tego co widzę po nim.....się opłaca<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół